księga gości

Unikalne pomysły na księgę gości na Wasz ślub!

Źródło: Blooming Elegant

Dzień ślubu jest jednym z najbardziej wyjątkowych dni w Waszym życiu i chcecie, aby był niezapomniany zarówno dla Was, jak i dla Waszych gości.

księga gości

Zdjęcie: Blooming Elegant

Jednym z elementów, które mogą się do tego przyczynić jest księga gości. To właśnie w niej, goście mogą zostawić swoje życzenia i wspomnienia związane z tą wyjątkową chwilą.

Ekspert: Blooming Elegant

Księga gości - co to jest?

Księga gości to nie tylko zwykły zeszyt do podpisywania, ale kreatywny i spersonalizowany sposób na zapamiętanie Waszego wyjątkowego dnia, a także na refleksję nad miłością i wsparciem ludzi, którzy byli tam, aby świętować z Wami. Jeśli chcecie, aby Wasza księga gości była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, mamy dla Was  kilka pomysłów.

księga gości

Zdjęcie: Blooming Elegant 

Księga gości w formie albumu

Albumowa księga gości to świetny pomysł dla par, które chcą mieć trwałą pamiątkę z dnia ślubu. Album może być wykonany w tradycyjnej formie z personalizowaną okładką i ręcznie szytymi kartami wewnątrz. Goście mogą dodać swoje zdjęcia z wesela (np. wykonane instaxem lub z fotobudki) i dołączyć życzenia. Taka księga gości pomoże nie tylko zachować wspomnienia tego wyjątkowego dnia, ale także i ludzi, którzy celebrowali z Wami dzień ślubu. W Blooming elegant możemy zaoferować Wam szeroki wybór kolorów i wykończeń Waszej wymarzonej księgi gości. Dodatkowo możecie pozłocić lub posrebrzyć okładkę. 

Zdjęcie: Blooming Elegant

Księga gości z mapą świata

Jeśli marzycie o podróżach, księga gości z mapą świata może być wyjątkowym pomysłem. Goście mogą zaznaczać na mapie miejsca, w których byli lub które chcieliby odwiedzić w przyszłości. Ten pomysł z pewnością spodoba się parom, które planują długie podróże po świecie. Księga gości na mapie świata to nie tylko kreatywny i spersonalizowany sposób na zapamiętanie Waszego wyjątkowego dnia, ale także sposób na refleksję nad miejscami, w których byliście i nad miejscami, o których marzycie, aby razem pojechać.

Artykuł ekspercki: Kaligrafia ślubna -poznaj hit 2023! - kaligrafowane zaproszenia i dodatki na Wasze wesele!

Księga gości w formie kolażu

Kolażowa księga gości to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej księgi gości. Goście mogą dodawać różne elementy, takie jak zdjęcia, bilety, pocztówki itp. Kolaż może stać się ciekawą dekoracją w pokoju pary. Kolażowa księga gości to sposób na stworzenie wyjątkowego i spersonalizowanego wspomnienia z dnia ślubu, które odzwierciedla ludzi i chwile, które były dla Was ważne.

Księga gości z puzzli

Kolejnym ciekawym pomysłem na księgę gości są puzzle. Goście mogą dodawać swoje kawałki, a para będzie miała piękny obraz, który będzie przypominał im o ich wyjątkowym dniu. Podstawa, zawierająca Wasze imiona i datę ślubu zostaje na stole, a Goście dołączają do niej pojedyncze puzzle z dedykacją lub podpisem. Później, każdy z puzzli zostaje połączony ze sobą tworząc spójną całość.  Zaletą księgi gości w takiej formie jest to, że każdy do siebie pasuje. To, jakie puzzle wybierzecie, zależy od Was. 

Księga gości z drzewem genealogicznym

Dla par, które cenią historię swojej rodziny, księga gości z drzewem genealogicznym może być wyjątkowym pomysłem. Goście mogą dodać swoje nazwiska i relacje rodzinne, tworząc piękny obraz swoich korzeni. Księga gości z drzewem genealogicznym to sposób na zapamiętanie Waszego wyjątkowego dnia i refleksję nad rodziną i historią, która Was połączyła. 

Artykuł ekspercki: Czy znasz 5 najczęstszych pytań dotyczących zaproszeń ślubnych?

Księga gości w formie książki kucharskiej

Książka kucharska księga gości to pomysł dla par, które kochają gotować w domu. Goście mogą zostawić swoje ulubione przepisy, a para będzie miała ciekawą kolekcję inspiracji do gotowania. 

Niezapomniane wspomnienie z dnia ślubu

Księga gości to wyjątkowa pamiątka z dnia ślubu, pozwalająca zachować wspomnienia i życzenia od gości. Aby stworzyć wyjątkową księgę gości, możecie rozważyć nietypowe formy, takie jak album ze zdjęciami, mapa świata, kolaż, puzzle, drzewo genealogiczne czy książka kucharska. Dzięki temu księga gości będzie nie tylko piękną ozdobą, ale również cenną pamiątką, która przypomni Wam wyjątkowe chwile związane z dniem ślubu.

księga gości

  1. Artykuł: Odmiana nazwisk na zaproszeniu ślubnym – sprawdź, jak zrobić to prawidłowo zanim zaczniesz wypisywanie!
  2. Artykuł: Czy istnieje idealna godzina ślubu? Wcześniej nie znaczy lepiej?