opalanie natryskowe przed ślubem

Opalanie natryskowe przed ślubem – HIT czy KIT? Czy opalenizna jest jeszcze modna?

Opalanie natryskowe przed ślubem to bardzo lubiany zabieg. Korzystają z niego zarówno panny młode, jak i ich partnerzy. Ale zanim się na to zdecydują, pytania mnożą się same. Jak długo utrzymuje się opalanie natryskowe? Jaka jest jego cena? Czy jest zdrowe? Rozwiewamy wątpliwości.

Opalenizna jest bardzo modna, bo jest nam w niej zwyczajnie... do twarzy. Lekkie muśnięcie słońcem dodaje urody, korzystnie wpływa na samopoczucie. Urodowy efekt nauczyliśmy się uzyskiwać bez przebywania na słońcu. Najzdrowszym, najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem jest opalanie natryskowe. Najbezpieczniejszym, bo unikamy promieni UV, unikamy też smug, jakie potrafią zostawiać samoopalacze. Stosowane na całe ciało opalanie natryskowe i cenę ma przystępną. Efekt utrzymuje się do 10 dni. Przez ten czas wyglądamy witalnie i szczuplej!

Opalanie natryskowe – co to jest i dlaczego jest tak lubiane

Wystarczy 20 minut i ciało jest idealnie, równomiernie, lżej lub mocniej opalone. Czy lżej, czy mocniej zależy od karnacji skóry oraz indywidualnego wyboru. Airbrush tanning polega na spryskaniu całego ciała specjalnymi preparatami w formie mgiełki. W ich składzie zawarte są substancje odżywcze, nie ma natomiast ani parabenów, ani alkoholu, ani szkodliwych promieni UV. W specjalnej kabinie poddajmy się otulaniu przez mgiełkę, która najbardziej ziemistą skórę zamieni w pociągającą, oliwkowo-słoneczną.

Opalanie natryskowe – jak się przygotować i jak dbać o skórę po zabiegu, czyli: opalanie natryskowe ma swoje wymagania

Opalanie natryskowe polega na rozpylaniu na skórę preparatu, który z jednej strony ją odżywi i nawilży, z drugiej – wejdzie w reakcję z wierzchnią jej warstwą, zmieniając kolor. Dlatego przed zabiegiem należy zadbać o dokładny peeling całego ciała i nawilżenie. Gładka i dobrze odżywiona skóra pięknie wchłonie opaleniznę. Sam zabieg wykonuje się na skórze czystej, bez dezodorantów, balsamów, perfum. Należy przyjść w stroju luźnym, tak aby po zabiegu skóra spokojnie oddychała i wchłaniała opaleniznę, a także w ciemnym i raczej wrócić do domu bez biustonosza. Luźny czarny T-shirt zrobi dobrą robotę ?. Po opalaniu natryskowym nie należy brać prysznica ani kąpieli 12 godzin po zabiegu. Ani mniej, ani więcej. 

 Kliknij i zobacz, jakie są aktualne trendy w zapraszaniu gości! - ZAPROSZENIA ŚLUBNE 2022! 

Jak długo utrzymuje się opalenizna po opalaniu natryskowym?

To jak długo utrzyma się opalenizna po opalaniu natryskowym zależy i od jakości preparatów stosowanych w danym gabinecie, i od wcześniejszego przygotowania skóry (peeling i nawilżanie) oraz od tego, jak często będziemy ją nawilżać po. Zwykle jest to zabieg, którego efekty widać do 7-10 dni po jego wykonaniu. 

Ile kosztuje opalanie natryskowe?

„Opalanie natryskowe cena” to jedna z częściej wyszukiwanych przez przyszłe panny młode fraz, kiedy zbliża się termin ich ślubu. Niezależnie od pory roku. Koszt opalania natryskowego na całe ciało waha się od 70 do ponad 100 złotych. Warto sprawdzić, czy w gabinetach kosmetycznych usługa jest łączona z wcześniejszym peelingiem całego ciała – wówczas cena jest wyższa i zależy od gabinetu i stosowanych preparatów, ale warto z niej skorzystać, bo taki peeling to jednocześnie pewność, że opalenizna ułoży się równo, i można się załapać na kilka dodatkowych chwil odpoczynku przed ślubem. Koszt opalania natryskowego warta jest uzyskanego efektu.

Czy opalanie natryskowe rzeczywiście jest zdrowe? Czy opalanie natryskowe można robić w ciąży?

Nie znaleziono przeciwskazań zdrowotnych do opalania natryskowego. Dość powiedzieć, że polecane jest nawet kobietom w ciąży, które marzą o nadmorskiej nucie słońca na skórze! Sam zabieg trwa chwilę, nie używa się do niego żadnego rodzaju promieniowania, preparaty mają skład jak balsamy do ciała. 

Czy po opalaniu natryskowym można się kąpać?

Im dłużej chcemy utrzymać efekt, tym rzadziej należy się kąpać. Lepiej korzystać z szybkiego prysznica. Opalanie natryskowe przed ślubem daje efekt na szybko, jest idealnym rozwiązaniem na nagle przyspieszające życie przed. Na częste i relaksujące kąpiele przyjdzie czas po ślubie ?.

Opalanie natryskowe – jak długo się utrzymuje, czyli: wady i zalety opalania natryskowego

Zalet jest bardzo dużo: piękna i równa opalenizna, czas trwania zabiegu to 15-20 minut, jeśli decydujemy się na peeling całego ciała w gabinecie kosmetycznym – potrwa dłużej, ale taki peeling to też forma relaksującego masażu. Cena przystępna. Opalanie natryskowe dla kobiet w ciąży to niekiedy jedyna szansa na piękną opaleniznę. Jakieś wady? Że znika, jak ta prawdziwa ?.

Obejrzyjcie te piękne zdjęcia ślubne Marty i  Szymona, którzy pobrali się po 20 latach znajomości! 

5 najczęściej popełnianych błędów przy zakupie sukni ślubnej PLUS SIZE!