Sesja ślubna w Paryżu najpiękniejsze zdjęcia ślubne

Wspaniałe zdjęcia ślubne z romantycznego Paryża autorstwa Jakuba Gąsiorowskiego!

Źródło: JSTUDIO JAKUB GĄSIOROWSKI

Paryż jest bez wątpienia jednym z najbardziej romantycznych miejsc na świecie. To właśnie tu swoją ślubna sesję mieli Klaudyna i Jakub. Bonjour Paris! ?? ??? 

Wieża Eiffla, Pola Elizejskie, dolina Sekwany, Łuk Triumfalny – listę idealnych miejsc na sesję zdjęciową we francuskiej stolicy można by ciągnąć w nieskończoność. Paryż to także stylowe kamienice i uliczki oraz architektoniczne perełki, na tle których zakochana para wygląda wprost idealnie!

Zdjęcia: JSTUDIO JAKUB GĄSIOROWSKI

Klimat francuskiej stolicy jest bowiem wyjątkowy. Tu powietrze przesycone jest energetycznym zapachem świeżo parzonej kawy oraz pysznych croissantów. I właśnie od zdjęć w jednej ze stylowych paryskich kawiarń, rozpoczęliśmy ślubną sesję w Paryżu. ?☕

Wesele w stodole - poznaj wady i zalety! ?‍❤️‍?

Uroki paryskiej sesji ślubnej

Para młoda na tle wieży Eiffla ?? to oczywiście fotograficzny must have. - Słynną wieżę obeszliśmy dookoła, szukając najlepszych kadrów. I było warto! - Znaleźliśmy uroczą wąską uliczkę z pięknym widokiem na wieżę. Na jednym z ujęć, Klaudyna w pięknej romantycznej sukni z trenem oraz bukietem kwiatów w dłoni, prezentowała się zjawiskowo. Jakubowi przypadł do gustu zwłaszcza pomysł, aby unieść żonę do góry, tuż u podnóża spektakularnej wieży Eiffla. Pełne miłości kadry uchwycone zostały także na placu Trocadero i na Champs-Élysées – opowiada autor zdjęć Jakub Gąsiorowski.

Również zachwycający budynek Luwru stanowił doskonałe tło paryskich zdjęć Klaudyny i Jakuba.

- Przyznaję, że Paryż to miejsce, w którym pomysły na kolejne ujęcia rodzą się natychmiastowo. Wykorzystywaliśmy więc podczas sesji maksymalnie każdą minutę – dodaje fotograf. 

Sesja ślubna za granicą

Państwo młodzi coraz częściej decydują się na zagraniczne sesje ślubne. Wymarzone miejsca są bowiem w zasięgu ręki, a koszty organizacji wcale nie są aż tak wysokie, jak mogłoby się wydawać. Bilety lotnicze do Paryża ✈️ można kupić z wyprzedzeniem, wówczas ich cena wynosi ok. 100 zł za osobę. Oczywiście ogromnym plusem jest fakt, że nie trzeba płacić za wynajęcie spektakularnych pomieszczeń, bo w Paryżu niemal każdy zakątek miasta jest wymarzony do ślubnych zdjęć.

- Trafiliśmy na idealną pogodę. Podekscytowanie, zachwyt miastem oraz roześmianymi ludźmi na ulicach był dla nas wszystkich cudowną przygodą, którą zakończyliśmy otwarciem szampana na widowiskowych Polach Elizejskich – opowiada Jakub Gąsiorowski.

Na zdjęciach spędziliśmy cały dzień. Efekty sesji możecie zobaczyć na zdjęciach.

Bonjour Paris! ?? ??

  1. Samoobsługowy drink bar na wesele oraz stół z lemoniadą! Poznajcie cenne rady naszego eksperta! ?
  2. Sprawdź, jak przygotować się do rozmowy z Dj-em i jakie zadać pytania podczas rozmowy!