Zaktualizowaliśmy regulamin i politykę pry­watności. Jeśli posiadasz konto i chcesz w pełni z niego korzystać zaloguj się
Targi Młodej Pary w Warszawie 10 lutego 2019 EXPO XXI Zobacz
Napis ślubny love

Ślub i wesele niebawem? Odwiedźcie Targi Młodej Pary w Warszawie!

Już 10 lutego, odwiedzając EXPO XXI, będziecie mogli poczuć klimat zbliżającego się najważniejszego dnia w życiu. Kolejna edycja Targów Młodej Pary w stolicy Mazowsza to wyjątkowe wydarzenie, które odwiedzą narzeczeni planujący w najbliższej przyszłości wziąć ślub, a więc i zorganizować wesele swoich marzeń.

Targi ślubne w Warszawie. Dlaczego warto?

Oferta firm związanych z usługami ślubnymi stale się poszerza i co najważniejsze staje się coraz bardziej profesjonalna. Wszystko to dzięki coraz większej świadomości osób planujących ślub i staraniom firm, które – wychodząc na przeciw potrzebom narzeczonych – stale doskonalą swoje produkty i usługi. Dzięki Targom Ślubnym pary, które planują się pobrać, mają spore ułatwienie w znalezieniu dla siebie wyjątkowych produktów i tych usługodawców, którzy staną na wysokości zadania.

Eksperci na co dzień zajmujący się świadczeniem usług w branży ślubno-weselnej, oprócz zaprezentowania swojej oferty, w dniu targowym 10 lutego b.r., chętnie podzielą się z odwiedzającymi swoim doświadczeniem i sugestiami. Czyni to Targi Młodej Pary jeszcze atrakcyjniejszymi, ponieważ porady i sugestie specjalistów mogą nie tylko wspomóc pary w dokonywaniu wyborów, ale i samym wymyślaniu przebiegu i atrakcji na ślub i wesele marzeń.

Targi ślubne w EXPO XXI  –  festiwal możliwości!

To wydarzenie, w trakcie którego można poznać nowości z branży ślubno-weselnej, odnaleźć wiele inspiracji, usłyszeć ciekawostki, a także na żywo obejrzeć występy firm oferujących muzyczną oprawę wesel i przyjęć ślubnych oraz innych dostawców atrakcji.

Pokazy wzbudzające emocje

Targi ślubne w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12 to próba generalna emocji jakich doświadczy większość młodych par na swoim ślubie i weselu. A to dlatego, że na targowej scenie odbędą się pokazy mody ślubnej, występy zespołów oferujących oprawę muzyczną ślubu, prezentacje repertuaru rozrywkowego, spotkania z fachowcami mody męskiej, cyrkowe popisy barmanów i pokazy taneczne. Atmosferę targów dodatkowo podgrzeje wystawa aut, którymi można pojechać do ślubu. Podziwiać będzie można perełki historii motoryzacji – zabytkowe pojazdy, klasyczne limuzyny jak i demony prędkości z niezliczoną liczbą koni mechanicznych pod maską!

Daj szansę szczęściu i wygraj  

Być może to Wam dopisze szczęście? Goście warszawskiej edycji Targów Młodej Pary mogą dać sobie szansę na wygraną w licznych konkursach, a także skorzystać z bardzo atrakcyjnych rabatów u wystawców.  Nagrodą główną w konkursach będzie wyjątkowa suknia ślubna o wartości 5000 zł. Dodatkowo wygrać będzie też można: garnitur z wyjątkowej kolekcji prestiżowego atelier, biżuterię ślubną i wiele innych cennych nagród.

Targi Młodej Pary w EXPO XXI – niezwykły dzień zakochanych!

Targi Młodej Pary to nie tylko festiwal korzyści, ale także świetny sposób na przedłużenie świętowania Walentynek.

Oprócz bardzo atrakcyjnej oferty produktów i usług, Targi  Młodej Pary to także dobrze zorganizowane zaplecze: monitorowany parking, restauracja, bary i strefy kawowe oraz szatnie. Zachęcamy do odwiedzenia strony http://targimlodejpary.pl/targi-slubne-warszawa/

Portal PlanujemyWesele jest patronem medialnym wydarzenia.

Targi Młodej Pary w Warszawie – 10 lutego 2017, EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12