Targi Młodej Pary w Ostródzie 24 października 2021 Pobierz bezpłatny bilet
Pokaz mody ślubnej, pokaz sukni ślubnych

Przestrzeń pełna weselnych inspiracji

Niemal 200 wystawców, wystąpienia ekspertów z branży ślubnej, pokazy mody weselnej, konkursy z cennymi nagrodami i ekspozycja pojazdów do ślubu. Te i wiele innych atrakcji przygotowali organizatorzy Targów Młodej Pary, które odbędą się 12 listopada w hali AMBER EXPO.

Każdego roku Targi Młodej Pary cieszą się ogromną popularnością. Już 12 listopada b.r., w gdańskiej hali wystawienniczej AMBER EXPO, przy ulicy Żaglowej 11, w godzinach 10.00-17.00, zwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą wystawców z branży ślubnej.

Tysiące inspiracji

Targi Młodej Pary to – niezmiennie – przestrzeń, w której prezentowana jest szeroka oferta produktowa i usługowa z branży weselno-ślubnej. 200 wystawców, najnowsze trendy w ślubnej modzie damskiej i męskiej, wyszukane egzemplarze biżuterii, wzory kreatywnych zaproszeń, nietuzinkowe dekoracje, usługi najlepszych domów weselnych, animatorów i wielu innych profesjonalistów, dzięki którym dzień ślubu może mieć wspaniałą oprawę.

Panna Młoda na wybiegu, pokaz sukni ślubnych

Wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne

Oprócz zapoznania się ofertą wystawców, goście gdańskich Targów Młodej Pary będą mogli wysłuchać ciekawych wykładów i wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez znanych ekspertów z branży. Będzie można zdobyć praktyczne informacje na temat organizacji ślubu w plenerze, cechach nowoczesnego filmu ślubnego, ciekawej stylizacji pana młodego i idealnym makijażu ślubnym. Prelegenci opowiedzą też o doborze alkoholi na wesele, realizacji sesji fotograficznej i korzystnym finansowaniu wesela. Warsztaty i panele dyskusyjne pozwolą uczestnikom Targów nie tylko na poszerzenie wiedzy w zakresie planowania ślubu, ale też – dzięki konsultacjom z ekspertami – umożliwią narzeczonym rozwianie wszelkich wątpliwości.

targi weselne

Trendy na wybiegu

Na Żaglowej odbędą się też pokazy dostępne dla wszystkich zwiedzających. Modelki zaprezentują na wybiegu w czterech odsłonach najpiękniejsze suknie ślubnych z różnych kolekcji.

Dla uczestników Targów przygotowano konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Przyszłe panny młode staną przed szansą zdobycia sukni ślubnej o wartości 5000 zł, biżuterii czy dodatków do wymarzonej kreacji. Nie lada gratką będzie możliwość wygrania zestawu ślubnego dla pana młodego, a także wielu innych cennych nagród.

Strefy relaksu

W hali EXPO – jedynej profesjonalnej przestrzeni wystawienniczej w Trójmieście – na zwiedzających czeka nie tylko mnóstwo atrakcji, ale i przestrzeń do odpoczynku, która niewątpliwie przyda się dla złapania oddechu między kolejnymi atrakcjami dnia. Dla gości przygotowano pobudzające strefy kawowe, urozmaicony catering w ramach degustacji i w ofercie restauracji.  

swojski stół na targach weselnych

Zapraszamy do zarezerwowania biletów na wydarzenie, które może mieć ogromne znaczenie dla Waszego komfortu organizacji ślubu i wesela. My też tam będziemy!

Więcej informacji na:

http://targimlodejpary.pl/targi-slubne-w-gdansku/