targi slubne

Weekend dla zakochanych, czyli Targi Młodej Pary w Warszawie

Planujecie ślub i wesele? Już 26 lutego b.r. poczujecie klimat zbliżającego się najważniejszego dnia w Waszym życiu. Na terenie EXPO XXI w Warszawie, odbędą się Targi Młodej Pary. To wyjątkowe wydarzenie skierowane jest do narzeczonych, którzy chcą wejść na wspólną drogę życia w pięknym stylu.

Targi Ślubne w Warszawie. Dlaczego  warto?

Firmy w Polsce związane z branżą ślubną stają się coraz bardziej profesjonalne, a oferta produktów i usług stale się powiększa. Dzięki temu pary planujące się pobrać mają spore ułatwienie w znalezieniu dla siebie wyjątkowych produktów i usługodawców, które będą odpowiadać ich gustom i oczekiwaniom.  Aby ten najważniejszy dzień w życiu był idealny, warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia osób na co dzień zajmujących się świadczeniem usług w branży ślubnej.

Targi Ślubne w EXPO XXI to festiwal możliwości! Podczas wydarzenia odkryjemy wiele inspiracji, nowości, ciekawostek, a przede wszystkim poznamy osoby, które nie tylko pasjonują się tym co robią, ale są w swym fachu profesjonalistami. Sprawa jest niezwykle trudna, gdyż prócz jakości i gwarancji sukcesu często trzeba sprostać gustom Par Młodych, więc trzeba być na czasie i najlepiej wyprzedzać trendy! Łatwo więc będzie zweryfikować ofertę, porównać i wybrać dla siebie jak najlepiej. Targi Młodej Pary to także wyjątkowa szansa na znalezienie czegoś, co łatwo można przegapić w natłoku obowiązków przedweselnych.

Wrażenia, emocje i wiele wzruszeń

Targi ślubne, w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12 w Warszawie, to także spora dawka emocji. Pokazy mody ślubnej, występy wyśmienitych tancerzy, muzyka weselna i śpiew na żywo to tylko niektóre z atrakcji, które mogą być inspiracją dla przyszłej Młodej Pary. Na scenie zaprezentowane zostaną kreacje ślubne,  a tancerze dostarczą publiczności swoimi pokazami wspaniałych emocji.

Konkursy, nagrody i promocje

Warto w nowym roku dać szansę losowi – dzięki Targom Młodej Pary zwiedzający mogą zostać obdarowani wyjątkowymi prezentami i nagrodami! Niezliczona ilość promocji, konkursów i wysokich rabatów to znak rozpoznawczy tej imprezy targowej. Ogromną i pożądaną przez gości targów nagrodą jest projekt i szycie sukni ślubnej! Dodatkowo wygrać będzie można garnitur szyty na miarę, obrączki z kolekcji 2017 i wiele innych cennych nagród.   Osoby, które zdecydują się odwiedzić EXPO XII w ostatnią sobotę lutego, z pewnością zabiorą do domu wiele pomysłów, inspiracji, ale i rzetelnej wiedzy, o jakie elementy ślubu i wesela na pewno należy zadbać.

Targi Młodej Pary w EXPO XXI – wyjątkowe wydarzenie w stolicy!

Ta impreza targowa, oprócz ciekawej formuły, to także dogodne warunki stworzone na potrzeby gości:  1500 miejsc na monitorowanym parkingu, szatnie, restauracja, bary kawowe i strefy relaksu.  Prezentacje odbywające się na scenie, prelekcje, spotkania z ekspertami branży ślubnej oraz pokaz pojazdów dla Młodej Pary z pewnością przyciągną wiele osób, które marzą o ślubie oraz weselu dobrze i pięknie zorganizowanym.

Zachęcamy do odwiedzenia strony targimlodejpary.pl

Targi Młodej Pary w Warszawie – 26 lutego 2017, EXPO XXI,  ul. Prądzyńskiego 12

suknia ślubna pokaz mody

obrączki ślubne

pokaz barmański

torty ślubne

samochód do ślubu

pierwszy tanieć nauka

suknia ślubna