Stylizowana sesja ślubna – boho glam!

Źródło: Kamila Bannanch Photography

Śluby boho to obecnie prawdziwy hit, na który decyduje się wiele par z zamiłowaniem do natury. A co, gdyby połączyć ten styl z eleganckim glamourem? Sukces gwarantowany! Zwłaszcza gdy tłem jest wyjątkowo sielska scenografia, jak u bohaterów sesji zorganizowanej przez agencję ZaZaZu Wedding Planning.

Zdjęcia: Kamila Bannach Photography

Miejsce: Stodoła Czereśniowy Sad

Para młoda prezentowała się oryginalnie i nieco baśniowo – nie tylko ze względu na piękne kreacje. Ogromne znaczenie miała aranżacja perfekcyjnie dobranej lokalizacji. Bo jeśli boho, to oczywiście stodoła. Ale nie byle jaka! Zakochani zdecydowali się na położoną ok. 60 km od Warszawy Stodołę Czereśniowy Sad. Co ich przyciągnęło w tym miejscu? Zielony plener, cisza, spokój, stare klimatyczne siedlisko, stodoła z desek, która okazała się idealna do połączenia ze sobą dwóch pozornie niepasujących stylów.

sesja w stodole

sesja boho w stodole

sesja w stylu rustyklanym

Para Młoda w stodole podczas sesji plenerowej

Pan Młody podczas sesji w stylu boho

Panna Młoda w koronkowej sukni ślubnej podczas sesji plenerowej

Panna Młoda z rozpuszczonymi włosami podczas sesji plenerowej

W sesji, za którą odpowiedzialna była Kama Bannach, przeważało boho. Drewniana budowla z desek, przez które romantycznie prześwitywały promienie słońca, została przyozdobiona modnym dodatkiem w postaci trawy pampasowej. Dekoratorzy z Gdzie Szumi Las, wiedzieli, jakie rośliny są obecnie najmodniejsze i które wybrać, aby dobrze łączyły się także z glamem.

sesja stylizowana

dekoracje w stylu boho

sesja w stylu boho

dekoracje stołu weselnego

Naturalne motywy uzupełniono o interesująco dobrane makramy, ale i kryształowy żyrandol. Pałacowy efekt w stodole? Czemu nie! W jednej z wersji stół, który został jednym z głównych rekwizytów, odzwierciedlał ducha glamour. Brudny róż, złoto, ale i szarość oraz czerń – to kolory nieprzemijającej elegancji, do których dopasowano stylowe metaliczne krzesła. Z kolei w drugiej aranżacji dominowały kryształowe kieliszki, zdobne talerze z serwetami czy sztućce w stylu vintage.

sesja w stylu boho

Panna Młoda w koronkowym szlafroku podczas sesji

zmysłowa Panna Młoda

Udany miszmasz stylów widoczny był także w strojach świeżo upieczonych małżonków. Panna młoda miała na sobie kilka sukni boho od lubianej projektantki, Marty Trojanowskiej. Zwiewne koronki potrzebowały odpowiednio dobranych makijażu i fryzury. Delikatny make-up idealnie pasował do naturalnych, ale równocześnie kunsztownych uczesań. Hollywoodzkie fale, upięcie wyglądające zgodnie z trendami na lekko niedbałe czy luźno puszczone włosy przeplecione warkoczykami i przyozdobione kwiatami to kwintesencja boho. Panna młoda pokusiła się też o nietuzinkowy makijaż... dłoni i dekoltu. Biała henna jako biżuteria to jednocześnie sprytne nawiązanie do glamouru.

Pan Młody w garniturze w kratę podczas sesji plenerowej

Pan Młody podnosi Pannę Młodą podczas sesji boho

całująca się Para Młoda podczas sesji ślubnej

sesja stylizowana

sesja plenerowa w stylu boho

Panna Młoda w tatuażem

Panna Młoda w sukni z odkrytym brzuchem

zmysłowa Panna Młoda z rozpuszczonymi włosami

Panna Młoda w suknie ślubnej na plażę

dekoracje stołu

Pan Młody przy stole

dekoracje stołu ślubnego

Pan Młody w garniturze w kratę

Równie pomysłowo prezentowały się stylizacje pana młodego, które łączył motyw modnej kraty. Najpierw miał na sobie stonowany brązowy garnitur z Atelier Krawieckiego D’SENIS i muszkę w szkocką kratę, później zmienił strój na fenomenalny garnitur w sporą granatową kratę, dzięki czemu wyglądał na luzie, ale z klasą. Efektem jest sesja naturalna, radosna i bezpretensjonalna. Elegancja przeplata się w niej z duchem slow. A właśnie o taki miks  chodziło.

Panna Młoda w romantycznej koronkowej sukni ślubnej

koronkowe plecy w sukni ślubnej

Panna Młoda przed lustem podczas sesji ślubnej

zaproszenia ślubne

sesja w stylu boho

Zwiewne sukienki - idealne na ślub cywilny i poprawiny

Zdjęcia: Kamila Bannach Photography

Miejsce: Stodoła Czereśniowy Sad

Dekoracje: Gdzie Szumi Las 

Suknie ślubne: Suknie Boho - Marta Trojanowska

Organizacja sesji:  ZaZaZu Wedding Planning

Papeteria: Decoris.pl

Garnitury: Atelier Krawieckie D’SENIS:

Dekoracje: dekoracje Konstancin

Makramy: Anna Krajewska – Krawiec

Meble: Rent Design Wedding

Słodkości: Manufakturka Joanna Bielińska

Fryzury: Marlena Kuderawiec

Makijaż: Katarzyna Duszyńska

Henna: Małgosia Buchowicz