Emocjonalny reportaż ze ślubu Kingi i Kuby w Dolinie Cedronu!

Źródło: Ewelina Rypina-Cywińska Photography

Kasia i Kuba, jak opowiada ich fotografka Ewelina Rypina-Cywińska, podeszli do swojego ślubu bez wielkich planów, co pozwoliło im na zredukowanie napięć związanych zazwyczaj z przygotowaniami do wielkiego dnia. Swobodna atmosfera stanowiła znak rozpoznawczy ich emocjonalnego ślub w Dolinie Cedronu.

Dzień ślubu Kasi i Kuby był bogaty w bodźce wzrokowe i trudną do powtórzenia – jak mówią goście pary – atmosferę. Bardzo emocjonalny moment przysięgi, wybitnie osobiste kazanie, szczególny klimat zabytkowej krakowskiej kamienicy i Starego Rynku, a do tego toskański klimat przyjęcia w Dolinie Cedronu.

Zdjęcia: Ewelina Rypina - Cywińska Photography

Hitem przyjęcia okazały się być ciasta i torty przygotowane przez rodzinę i przyjaciół pary. – Abym mogła zrobić zdjęcia nietkniętych łakoci, panna młoda musiała własnym ciałem osłaniać stół przed łakomczuchami – śmieje się fotografka pary.

Choć Kuba i Kinga przed ślubem byli ze sobą osiem lat, to tak zwaną „chemią” mogliby obdarować kilka innych par. Pewnie dlatego ich ślub był tak pełen emocjonalnych momentów. Kocham wydarzenia, w trakcie których wiele się dzieje, a ten ślub składał się z ogromu sytuacji, w których ledwo nadążałam naciskać spust migawki wspomina Ewelina Rypina-Cywińska. Pierwszy raz spotkałam taką mieszkankę emocji, całe morze łez (aż trzeba było pożyczać chusteczki od świadka), uśmiechu i namiętności. Niemałą rolę odegrał tu ksiądz, którego kreatywne podejście do kazania poruszyło liczne serca dodaje.

W ceremonii Kingi i Kuby uczestniczyło kilkanaścioro dzieci, których urok świetnie udało się fotografce uchwycić na zdjęciach.  

Życzenia dla Młodej Pary

„(...) Niech wasze życie przypomina bardziej lot po niebieskim niebie, niż spacer po ziemi. Niech wypełnia je pasja i namiętność, co najmniej tak wielka, jaką widziałam w tę wrześniową sobotę. Zachwycajcie się sobą bezustannie i pielęgnujcie to, co tak mocno cenicie w sobie nawzajem – ambicję i zaradność, otwartość, relacyjność i... umiejętności kulinarne.”

                                                           Ewelina Rypina-Cywińska, fotografka

 

Przyjęcie: Dolina Cedronu
Suknia ślubna: Unikalny projekt pani Kasi, zaprzyjaźnionej krawcowej
Kwiaty: Bellomatrimonio
Makeup: Eliza from Hellomakeupstudio
Fryzura: Patrycja z Maniewski
Garnitur ślubny: Lancerto
Obrączki: Handmade by Kinga & Kuba (Xerion)
Dekoracje: para i przyjaciele