Biała sukienka na poprawiny

Zwiewne sukienki - idealne na poprawiny i ślub cywilny!

Źródło: Eliana Kresa

W kolekcji projektantki Eliany Kresy pojawiły się sukienki stworzone z myślą o poprawinach i ślubie cywilnym. Kreacje można z powodzeniem wykorzystać później na inne okazje. Kolekcja bazuje na koronkach, delikatnych zdobieniach, ale obecne są też motywy kropek i falban.

W atelier Eliany Kresy, której kreacje można było obejrzeć w trakcie pokazów mody na ostatniej edycji Targów Młodej Pary, pojawiła się kolekcja sukienek zaprojektowanych z myślą o poprawinach. Inspiracją dla projektantki do jej stworzenia były zapytania przyszłych panien młodych, które wybrały na swój ślub markę Eliana Kresa. Styl sukienek i ich wykonanie sprawiają, że można z powodzeniem potraktować je jako strój na ślub cywilny, a przy – na przykład –dobraniu nieco bardziej ekstrawaganckich dodatków, jako ubiór na letnie wydarzenia. Sukienki pięknie będą prezentować się także podczas sesji  narzeczeńskich czy w czasie powitania gości w domu przed ślubem. Sukienki świetnie nadają się zarówno do eleganckich stylizacji, jak i luźnych np. z kapeluszem i mocnymi butami. Idealne na garden party!
zwiewna sukienka na poprawiny
biała sukienka na poprawiny
W kolekcji pojawia się też motyw urokliwych kropek oraz falbany – tu  inspiracją dla projektantki stały się między innymi kreacje aktorek na ostatniej gali wręczania Oscarów. W wielu modelach występuje głęboki dekolt, jak i odkryte plecy. Suknie są lekkie i zwiewne w formie, do wyboru w kolorze czystej bieli lub écru.  Dostępne są zarówno modele długie, do samej ziemi, jak i krótkie z elementami boho
sukienka na poprawiny
 długa biała koronkowa sukienka na poprawiny
Kolekcję tworzy osiem modeli wygodnych sukienek, wykonanych z elastycznych materiałów, dostępnych w standardowej rozmiarówce. Istnieje także możliwość uszycia danego modelu na miarę. Ceny: 700-1500 zł. 
Panna Młoda na poprawinach w kapeluszu i koronkowej sukience
Panna Młoda w zwiewnej sukience
sukienka na poprawiny
Panna Młoda w stylu boho
elegancka sukienka na ślub cywilny
Zajrzyjcie tutaj → Eliana Kresa