Poznaj sposoby jak zaoszczędzić na sukni ślubnej. Festiwal sukni ślubnych z drugiej ręki.

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, ale koszty organizacji wesela w ostatnich latach bardzo wzrosły. Nikt nie chce jednak rezygnować z marzeń kosztem budżetu.

sukienka ślubna

Jednym z tych marzeń jest przepiękna suknia ślubna, która zachwyci wszystkich gości i pozostanie w pamięci na długie lata. Jeśli ceny ślubnych kreacji przyprawiają Cię o zawrót głowy, to dzięki temu artykułowi dowiesz się jak zaoszczędzić na sukni ślubnej nawet kilka tysięcy złotych, nie rezygnując z wymarzonej, spektakularnej kreacji.

Wybór używanej kreacji

Suknie ślubne często są używane tylko raz. Wiele z nich jest w tak dobrym stanie, że nawet najsprawniejsze oko nie zauważy, że suknia stanęła już na ślubnym kobiercu. Koniecznie sprawdź, czy w Twojej okolicy nie znajduje się komis z sukniami ślubnymi. Możesz poszukać używanych kreacji na portalach aukcyjnych typu Vinted czy OLX. Istnieją także specjalne grupy ślubne poświęcone tematyce używanych sukni ślubnych. W takich miejscach znajdziesz kreacje znanych polskich projektantów i zagranicznych domów mody tańsze o 30%, 50% lub nawet 70%. Obniżka ceny może być tak duża, że spokojnie dopasujesz sukienkę do sylwetki oraz zmieścisz się w budżecie.

Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses

Drugiego takiego miejsca z używaną modą ślubną w Polsce nie znajdziesz. Festiwale Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki organizowane są w różnych miastach w Polsce. Miejsce wydarzenia zamieniane jest w ogromny salon sukien ślubnych z ponad 200 modelami kreacji z drugiej ręki w atrakcyjnych cenach. Oprócz tego w wyborze pomaga konsultantka, przeróbki sukni skonsultujesz z krawcową, a wybór sukni uczcisz lampką prosecco.

Nie zwlekaj i odwiedź najbliższe wydarzenia 21 października we Wrocławiu i 28 października w Warszawie.

Komis ślubny

Nie możesz odwiedzić Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki, ale dalej chcesz zaoszczędzić na sukni ślubnej? Odwiedź salon ReLove Dresses z sukniami z drugiej ręki w Krakowie. Znajdziesz tam najnowsze egzemplarze sukien ślubnych z trzech ostatnich sezonów, w różnych fasonach i rozmiarach od XXS do XXXL marek takich jak: Justin Aleksander, Anna Kara, Caledonia, Tom Sebastien, Agata Wojtkiewicz i wiele innych perełek.

Po ślubie możesz także wystawić suknię i dać jej kolejne życie, odzyskując część kosztów wesela.

Teraz już wiesz, jak zaoszczędzić na sukni ślubnej. Nie zwlekaj i odwiedź ReLove Dresses, aby dać sukni ślubnej drugie życie i spełnić marzenia o pięknej ślubnej kreacji.

Po wymarzonych usługodawców sprawdź nasz katalog→ ŚLUBNI USŁUGODAWCY JUŻ CZEKAJą

  1. Artykuł: 5 najczęściej popełnianych błędów przy zakupie sukni ślubnej plus size!
  2. Artykuł: Jak przygotować się do wizyty w salonie sukien ślubnych? 5 porad od konsultantki ślubnej!