sala weselna

XIX TARGI ŚLUBNE W HOTELU FOLWARK STARA WINIARNIA

Źródło: FOLWARK STARA WINIARNIA

W niedzielę, 19 listopada 2023 r. w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej, przy ulicy Ogrodowej 2, będzie miała miejsce kolejna edycja TARGÓW ŚLUBNYCH.

Przyjdź i zobacz jak wygląda przyjęcie weselne w Starej Winiarni! Od godziny 12 do 17 czekają na Was klimatyczne, zamkowe wnętrza Folwarku Starej Winiarni. 

targi ślubne

Już po raz dziewiętnasty gościć będą rzesze narzeczonych, ich rodziny i znajomych oraz wystawców - firmy, które pragną przedstawić swoją ofertę podczas Targów Ślubnych w Mszanie Dolnej. Ślubnych w Mszanie Dolnej.

Sale nakryte jak na przyjęcie weselne, konsultacje prowadzone przez profesjonalnych Managerów Ślubnych oraz: degustacje potraw weselnych, pokaz tortów, pokazy barmańskie, występy zespołów muzycznych, pokaz pierwszego tańca, prezentacja samochodów do ślubu i wiele, wiele więcej...

FOLWARK STARA WINIARNIA ♥ ← sprawdź ofertę! 

Targi ślubne

Klimatyczne, przestronne zabytkowe sale nieustannie urzekają Młode Pary pragnące przeżyć niezapomniane chwile w zamkowej, górskiej scenerii.
wesele
Folwark Stara Winiarnia to kasztel stylem przypominający francuskie i włoskie posiadłości ziemskie. Jest to najstarszy z zachowanych budynków w Mszanie Dolnej i okolicy, pochodzący z XVI w.
Wraz z wszystkimi zabudowaniami dworskimi był on własnością wielu znamienitych rodów: Ratołdów, Zboińskich, Szujskich i Krasińskich. Tradycja przyjęć weselnych, którą można było odtworzyć, sięga końca XVIII wieku. Ostatnie z tych o największym splendorze odbyło się 10 września 1924 roku i było weselem hrabiny Marii Krasińskiej i majora Konstantego Druckiego-Lubeckiego, dowódcy Wileńskiej Brygady Kawalerii.
sala weselna

Jakie trendy obowiązywać będą w nadchodzącym sezonie? Dekoracje, suknie ślubne, dodatki i biżuteria - wszystko w jednym miejscu! Targi INSPIRUJĄ!

Folwark Stara Winiarnia

Starając się pogodzić staropolską tradycję i gościnność z oczekiwaniami oraz wymaganiami Gości, każda uroczystość ślubu i wesela przygotowywana jest w Folwarku indywidualnie i starannie, aby ten dzień był godnie zapamiętany.
Każda Para Młoda ma do dyspozycji Managera Ślubnego, który obecny jest na każdym etapie przygotowań i realizacji Przyjęcia - dzięki temu Para Młoda może wyruszyć w najważniejszą podróż życia bez nadmiaru obowiązków i niepotrzebnego stresu. Oprócz niepowtarzalnych, stylowych wnętrz uwagę Gości przykuwa niezwykła oprawa historyczna; w ofercie m. in. strzały z zabytkowej armaty!

Sala weselna

Folwark Stara Winiarnia z całą pewnością jest wyśmienitym miejscem na zorganizowanie wesela. Wyjątkowe są nie tylko zamkowe wnętrza; obiekt oferuje kompleksową usługę - istnieje możliwość organizacji Ślubu Cywilnego lub Ślubu Humanistycznego.
ślub
Na Gości Folwarku w klimatycznym ***Hotelu czekają przytulne pokoje i apartamenty, codziennie działa słynąca z dobrego smaku Restauracja. W ofercie można znaleźć wyśmienite wino i whisky - Winiarnia działa bardzo prężnie a cykliczne degustacje pozwalają zapoznać się zarówno z "napojem bogów", jak i z "wodą życia".
wesele
1. [TYLKO U NAS] Asia i Kamil z programu “Rolnik szuka żony” przed obiektywem One Love Photo Wedding.
2. Sesja ślubna za granicą - romantyczny spacer po Wenecji!