Targi Młodej Pary w Krakowie 6 listopada 2022 Zobacz
Targi Młodej Pary w Gdańsku 23 października 2022 Zobacz
Targi Młodej Pary w Rzeszowie 9 października 2022 Zobacz
Targi Młodej Pary w Lublinie 2 października 2022 Zobacz
Targi Młodej Pary w Białymstoku 27 listopada 2022 Zobacz
Targi Młodej Pary w Wałbrzychu 13 listopada 2022 Zobacz

Od lajka na Instagramie po Cypr i plan B! Zobaczcie piękny ślub w plenerze Magdy i Dawida oraz poznajcie ich historię!

Źródło: CardiganBrothers

Magda i Dawid to jedna z tych par, które przez pandemię koronawirusa musiały zweryfikować swoje plany i marzenia związane ze ślubem oraz weselem. Choć nie było to łatwe, zmobilizowali się wspólnie do tego, aby sprawić, żeby ich dzień nadal był wyjątkowy. Mimo tak poważnej zmiany planów, naprawdę bardzo dobrze wspominają swój ślub i wesele!

Magda i Dawid poznali się przez internet, jednak nie było to tak proste, jak mogłoby się wydawać ?

- Polajkowałam Dawidowi zdjęcie na Instagramie a on zareagował dopiero po tygodniu, kiedy zdążyłam już o tym zapomnieć. Napisał do mnie, a na drugi dzień spotkaliśmy się. Pierwsze wrażenie było kiepskie – zarówno z mojej strony, jak i jego. Wydawał mi się zarozumiały. Kolejne spotkanie na szczęście było już zupełnie inne i od tego czasu wszystko szybko się potoczyło We wrześniu mi się oświadczył, a za rok w sierpniu braliśmy ślub – wspomina z uśmiechem Magda. 

Zdjęcia: CardiganBrothers

dekoracje boho ślubu w plenerze

ślub w plenerze boho

wesele w plenerze restauracja

dekoracje oho wesela w plenerze

Z Cypru na Śląsk

Według pierwotnych planów, ich ślub miał być kameralny i szczególny, nie tylko dla nich, ale i gości, bo zorganizowany na Cyprze! Magda i Dawid wprost uwielbiają słoneczne klimaty. Miejsce ceremonii znalazła dla nich konsultantka ślubna; datę ustalili w oparciu o ceny lotów i dostępność hotelu. Czekała ich nie lada przygoda – ślub w bajecznej scenerii i tydzień wakacji z 25-tką najbliższych im osób na pięknej wyspie!

wesele w plenerze w ogrodzie altanka drewniana

ślub w plenerze  boho dekoracje w ogrodzie

Ślub w plenerze - formalności, rozwiązania i inspiracje!

para młoda podczas ślubu w plenerze w ogrodzie

goście na weselu w plenerze

ślub cywilny wesele w plenerze

Panna Młoda ślub cywilny w plenerze biały elegancki bukiet ślubny

Para Młoda ślub w ogrodzie girlanda z lampek

dekoracje boho metalowy stelaż ozdobiony trawami pampas na ślubie w plenerze

dekoracje boho metalowy stelaż ozdobiony trawami pampas na ślubie w plenerze latem

składanie życzeń ślub w plenerze.

Styl uroczystości i wesela

Konsultantka ślubna niestety nie podołała organizacji uroczystości za granicą. 

Magda: - Nasza wedding plannerka zawiodła, ale z nieba spadli nam wtedy nasi fotografowie z CardiganBrothers. Zasypali nas pomysłami z Pinteresta, a nawet znaleźli restaurację (jeszcze na Cyprze – przyp. red.) w której miałby się odbyć obiad po ceremonii!

Ponieważ z powodu pandemii z wyjazdu na słoneczną wyspę nic nie wyszło, a przełożenie ślubu sprawiło, że czasu na organizację nie było wiele, Magda i Dawid zdali się w pełni na personel restauracji Umami, ze współpracy z którym byli bardzo zadowoleni. Zdecydowali się na ślub i wesele w stylu boho, aby jak najbardziej zbliżyć się do pierwotnego pomysłu.

  • Kiedy okazało się, że niestety nie uda nam się tego zorganizować, zdecydowaliśmy się dwukrotnie zwiększyć liczbę gości i wzięliśmy pierwszy dostępny termin w restauracji – opowiada Dawid. Zarówno ślub cywilny, jak i wesele odbyły się w restauracji Umami, w Pyskowicach w województwie śląskim, 7 sierpnia 2021 roku.

wesele w plenerze dekoracje

W kwestii finansów, wszystkie pierwotne założenia pary uległy drastycznym zmianom: - Niestety nie mieliśmy na to żadnego wpływu – mówi Dawid.

wesele boho w plenerze

sala weselna dekoracje boho

dekoracje ślubne boho sala weselna.  

Niezapomniane chwile

Magda: - Na pewno zapamiętam z tego dnia piękną pogodę. Był upał, cały czas świeciło słońce, co sprzyjało ślubowi pod gołym niebem. Wydarzeniu towarzyszyło mnóstwo pięknych emocji, choć nie obyło się bez stresu. Z nim jednak pomogli nam poradzić sobie nasi fotografowie. Dawid: - Nie potrafię wskazać jednej rzeczy, która nas urzekła, ponieważ wszystko było po naszej myśli, od dekoracji przez jedzenie aż po zabawę. Nie zapomnę na pewno naszego kompletnie nieprzećwiczonego pierwszego tańca, który był totalną improwizacją. Podeszliśmy do tego na luzie i nie przejmowaliśmy się tym!

Życie po ślubie

Zapytani o to, jak teraz dbają o swoją relację na co dzień, zgodnie wyznają: - Na co dzień staramy się spędzać ze sobą sporo czasu po pracy. Wspólną pasją jest... przytulanie się: - Bardzo to lubimy – zdradza Magda i dodaje: - Ważne jest też to, że każde z nas robi coś dla drugiego, począwszy od codziennych spraw, aż po te najbardziej istotne. Dawid dopowiada: - Możemy na sobie polegać w każdej sytuacji i liczyć na siebie nawzajem. Przyjaźnimy się i możemy o wszystkim porozmawiać, a to jest najważniejsze w związku.

PORADY DLA PAR PLANUJĄCYCH ŚLUB I WESELE: 

Magda i Dawid uważają, że: "tak jak w każdym innym biznesie, tak i tu, najważniejsi są ludzie, z którymi się pracuje". Każdego z podwykonawców poznali wcześniej na tyle, aby wiedzieć, że będą mogli na nich liczyć. Gdyby nie nawyk uważnego czytania wszelkiego rodzaju umów, jak sami mówią, z tymi podwykonawcami mogliby je podpisać w ciemno. 

Jedyny problem, którego doświadczyli przy współpracy w ramach organizacji swojej uroczystości dotyczył wspomnianej usługi wedding plannerskiej. Dawid opowiada: - Od początku wiedzieliśmy, że nie zbudujemy z tą konsultantką świetnej relacji, ale sami nie bylibyśmy w stanie zorganizować wszystkiego, nie będąc w Grecji na miejscu, także nie mieliśmy wyboru. Mieliśmy szczęście, że trafiliśmy – w tak zwanym międzyczasie – na wspomnianych już fotografów z CardiganBrothers, którzy okazali się być nie tylko świetnymi ludźmi i fotografami, ale też znakomitymi wedding plannerami. 

Magda nie ukrywa żalu, że ich marzenie się nie ziściło: - Szkoda, że musieliśmy, to wszystko odwołać. Jednak dzięki wymienionym poniżej osobom, udało nam się bardzo szybko stworzyć plan B i przeżyć super dzień. Dlatego jeszcze raz podkreślamy, że warto poznawać swoich podwykonawców, a nie tylko efekty ich pracy. Polecani usługodawcy – opinie Magdy i Dawida

  • Umami – restauracja i dekoracje. Dekoracja sali była wykonana przez dekoratorkę pracującą dla naszej sali Umami. Zdaliśmy się na jej pomysły i realizację, ponieważ przez szybko organizowane wesele nie mieliśmy konkretnych wymagań co do dekoracji. Wszystko było pięknie zorganizowane z dbałością o każdy szczegół. Obiad elegancko podany na sali, a reszta wesela pod gołym niebem, gdzie również nie brakło pięknych dekoracji, kwiatów, światełek i pysznego jedzenia. Bardzo polecamy salę Umami, jest to świetne miejsce na ślub i wesele. Organizacja na najwyższym poziomie.
  • CardiganBrothers – fotografowie. Lepszych fotografów nie mogliśmy sobie wybrać. Fantastyczny styl zdjęć, ogromne zaangażowanie i pomoc na każdym kroku. Chłopaki wprowadzili super atmosferę i dużo humoru do naszego wesela, a zdjęcia w ich wykonaniu mają niesamowity klimat i pięknie oddają uwiecznione emocje. Mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie.
  • Salon Cloo – suknia ślubna. Fachowa obsługa, dziewczyny potrafią doradzić, dobrać suknię do figury, a dostępne modele kreacji są przepiękne i unikatowe.
  • Pracownia Tortów Katarzyna Trzebiatowska. Pyszne i pięknie wykonane torty zrobione z naturalnych składników, dobór smaków i indywidualne podejście do klienta były dużym plusem. Końcowy efekt (w tym oczywiście smak!) przerósł nasze oczekiwania.
  • Sekrety Natury na Bażantowie. Świeże kwiaty, długo utrzymujący się i pięknie skomponowany bukiet ślubny, przystępne ceny.

Wesele w stodole - inne niż wszystkie

Oferty wszystkich fotografów ślubnych znajdziesz tutaj → FOTOGRAFIA ŚLUBNA

A, jeśli marzysz o pięknym filmie KLIKNIJ tutaj → WIDEOFILMOWANIE