Wesele w stodole – inne niż wszystkie

Źródło: Mrs. Fotka 

Wesele w stodole to świetny pomysł na przyjęcie w rytmie slow. Jednoznacznie kojarzy się z biesiadnym stylem, rustykalnymi i boho dodatkami oraz sielskim klimatem. Organizując przyjęcie w takim obiekcie można oczywiście skorzystać z przetartych szlaków – makramowych dodatków, słonecznikowych kompozycji czy jutowych elementów. Ta sesja jest dowodem na to, że mieszanie motywów może być bardzo udane, ważne jest jednak, aby dały one spójny efekt. Jeśli nie macie zdolności plastycznych lub/i czasu na przygotowanie aranżacji, warto powierzyć projekt profesjonalistom. 

Foto: Mrs. Fotka 

Organizacja: Prosto do ślubu

Feeria barw na stołach weselnych

W stylizacji przestrzeni weselnej zrealizowanej na potrzeby tej sesji stylizowanej, znalazł się wielobarwny stół, przy czym paleta jest naprawdę odważna! Brzoskwiniowy obrus, różowe i koralowe dodatki, podstawki pod talerze ze złotym rantem, a do tego istne morze kwiatów – maków ogrodowych, frezji i róż.

Wesele w stodole dekoracje stołu Pary Młodej

Wesele w stodole dekoracje stołów ferria barw

wesele w stodole kolorowe dekoracje na stołach

Stół został przygotowany dla dwunastu osób, ale to tylko przykład – podobne rozwiązania sprawdzą się też przy większej liczbie gości. 

różowe obrusy na stołach wesele w stodole

Zdaniem autorów projektu prostokątne stoły dają mnóstwo możliwości zagospodarowania przestrzeni, a ich dekoracja nie musi być wcale nudna: – Co więcej, nasza propozycja spokojnie mogłaby świetnie się sprawdzić nawet w pałacowym wnętrzu. Wystarczyłoby podmienić tylko krzesła, na przykład na chaviari

Ścianka może mieć wiele... twarzy

To pomysł zaczerpnięty raczej z trendu aranżacji wnętrz mieszkalnych. W tym przypadku świetnie się sprawdził na surowych, prześwitujących deskach. Taka ścianka może zresztą wpasować się w każdy styl ślubu i aranżacji przestrzeni. - Można ją też spersonalizować, na przykład zmieniając kolorystykę na bardziej stonowaną lub czarno-białą, czy umieszczając plakaty w złotych ramach, co da nam nowoczesny glamour! 

ścianka Pary Młodej wesele w stodole

Stół Pary Młodej dekoracje

wesele w stodole w stylu boho

Para Młoda podczas wesela w stodole

dekoracje na stołach wesele w stodole

Dekoracje i motywy ozdobne

Piękne nakrycie stołów zrobi wrażenie na gościach – nie będzie osoby, która nie zwróci na nie uwagi. Dekoracja to nie tylko kwiaty!! To detale i ich harmonia z resztą elementów. Warto pamiętać, aby, planując dekoracje, zastanowić się co oprócz niej będzie na stole. Jeśli planowana jest zimną płyta czy kolorowe butelki z napojami, zastanówcie się czy warto przeznaczać większy budżet na ozdoby. Jednak, jeśli efekt jest dla Was ważny, napoje zawsze można brać z pomocnika kelnerskiego, a przekąski z bufetu!

słodki stół wesele w stodole

słodki stół, pączki na weselu w stodole

wesele w stodole słodki stół tort weselny naked cake

słodycze na weselu w stodole

wesele w stylu boho słodki stół

słodki stół

słodki stoł

para młoda w stylu boho podczas wesela w stodole

Istnieje moda na zamawianie papeterii ślubnej spójnej ze stylem wesela, ale nie jest to przecież mus! Dekoracje na sali mogą być prawdziwym zaskoczeniem dla gości, jeśli zaproszenia będą odbiegały od aranżacji. Winietki, zaproszenia, itp. mogą też być bardzo proste, nie narzucając wtedy żadnego konkretnego stylu. Z kolei łączone czcionki i minimalistyczny dekor – tego typu winietki czy karty menu, jak widać, mogą wpasować się w każdy styl dekoracji.

menu na wesele papeteria winietki dekoracje

menu na weselu

całująca się Para Młoda podczas wesela w stylu boho

Gorzko? Słodko!

Tablica z donutami to super opcja, aby podkreślić kolory i styl Waszego przyjęcia. Wspaniały dodatek do słodkiego stołu lub bufetu. Ucieszą się z niego nie tylko dzieci!

Para Młoda siedzi na sianie wesele w stylu boho

Tort powinien spełniać cztery warunki: być smaczny, z pewnego źródła (czyli bezpieczny) i efektowny. Do tego ma być na miejscu na czas! ?

prosecco van na weselu

Para Młoda prosecco van na weselu

wesele w stodole atrakcje dla gości prosecco van

Prosecco Van to pomysł na zagospodarowanie strefy wypoczynku. Leżaki i zimne winko to coś, co goście mogą zapamiętać na długo!

Wielkie wejście

Wjazd pary rowerem na wesele? - To jest jak najbardziej do zorganizowania! – przekonują realizatorzy tej sesji stylizowanej. Trzeba tylko przemyśleć, czy suknia na to pozwoli. Ta z kolekcji Santorini autorstwa Marty Trojanowskiej pozwoliła! [Tę i inne cuda w stylu boho znajdziecie w Bellovelo Suknie Ślubne].

Stylizacja Pana Młodego stworzona została z elementów dostępnych w sieciówkach. Lniany garnitur, biała koszula, brązowe szelki i mucha. To wdzięczny zestaw, który wpasował się idealnie w sielski klimat! Do tego kapelusz z lokalnej pracowni i mamy niesamowity efekt!

KTO ZA TYM STOI?

Organizacja: Prosto do ślubu

Foto: Mrs. Fotka 

Video: Natanael Films 

Dekoracja, kwiaty: Dziewczyny od kwiatów 

Słodkości: Słodki Bazaar - Naturalne Wypieki Kraków​ https://www.planujemywesele.pl/55323-slodki-bazaar-naturalne-wypieki

Suknia: Bellovelo Suknie Ślubne

Prosecco Van: La Petite Prosecco Van​ 

Krzesła, zastawa: Jurek Catering 

Miejsce: Ranczo Wiktoryjka

Fryzura panny młodej: Lubianchuk Hairstylist 

Biżuteria: Future Lace​

Grafiki na ściankę za młodymi: Ach, dziewczyny​

Makeup (i rower!): @Make Me Up by Alicja Barwacz

Obrusy, serwetki: Color Event​

Papeteria: Biały Kot Papeteria

Para: Agnieszka i Stefano

KATALOG FIRM WESELNYCH → WSZYSTKIE FIRMY NA TWÓJ ŚLUB I WESELE W jednym miejscu→ PLANUJEMYWESELE.PL