Cudowna sesja ślubna na dachu – z Paulą i Rafałem w rolach głównych!

Źródło: Czas na miłość

Suknia ślubna i ciężkie, skórzane, rockowe buty? Paula, żona Rafała, na prezentowanych zdjęciach udowadnia, że to doskonałe i bardzo stylowe połączenie. Szczególnie, gdy scenerią dla takich nieoczywistych kadrów jest... dach.

Wystarczyła odrobina słońca i cieplejsze powietrze, by Natalia Konieczna z Czasu na Miłość wraz z bohaterami niniejszej sesji udali się w miejsce, o którym fotografka sama mówi, że było ono spełnieniem jednego z jej artystycznych marzeń. Dach domu rodziców państwa młodych. To na nim rozwiesili świetlną girlandę i to na nim świętowali swoją miłość po zachodzie słońca.

Zdjęcia: Czas na miłość 

Świat w stylu vintage

Jedyna w swoim rodzaju suknia ślubna Pauli wymagała oryginalnej oprawy i dodatków. Półprzezroczyste, bufiaste rękawy i dekolt kreacji, a także falbaniaste wykończenie jej dołu tworzyły oryginalny vintage look, który panna młoda umiejętnie podkreśliła fryzurą, pełną bujnych loków, spod których subtelnie wydobywały się retro kolczyki w kształcie serduszek.

Zwieńczeniem całej stylizacji okazał się być skórzany, zapięty w talii pasek, kurtka ramoneska i oczywiście czarne glany. Paula zadbała również o wygląd swojego męża, który przed obiektywem wystąpił w luźno wypuszczonej, białej koszuli i czarnej kamizelce od garnituru. Razem wyglądali, jakby właśnie uciekli sprzed jakiegoś ołtarza i udali się we własną, dziką podróż w nieznane...

Taniec przy blasku księżyca

Sesja rozpoczęła się późnym popołudniem, dlatego nowożeńcy skorzystali jeszcze z ciemności, która nastała wieczorem. Zaraz po kadrach, zatopionych w pomarańczowym świetle zachodzącego słońca, przyszedł czas na fotografie wykonane przez Natalie po zmroku. Okazały się być one strzałem w dziesiątkę. No bo która rockowa panna młoda nie chciałaby tańczyć z ukochanym na dachu w świetle księżyca?

Sesja ślubna i wesele  w kolorach Pantone 2021 - pomysł nie tylko na ten rok!

Maga kolorów, czyli cudowna jesienna sesja ślubna Ali  i Wojtka