Targi Młodej Pary w Gdańsku 13 lutego 2022 Odbierz bezpłatny bilet
Targi Młodej Pary w Lublinie 30 stycznia 2022 Odbierz bezpłatny bilet
Targi Młodej Pary w Nowym Sączu 30 stycznia 2022 Odbierz bezpłatny bilet

Obejrzyjcie efekt stylizowanej sesji w podwarszawskiej Stodole Borucza

Źródło: Piotr Czyżewski Fotografia

Trzy samochody wyładowane po brzegi kwiatami, sukniami, ozdobami, dekoracjami i aparatami sunące w stronę magicznej Stodoły Borucza. Tak zaczął się pełen emocji dzień, kiedy fotograf Piotr Czyżewski z ekipą stworzyli niezwykły klimat do stylizowanej sesji ślubnej w podwarszawskiej Stodole Borucza. 

Stodoła Borucza zlokalizowana jest z dala od zgiełku miasta, w stronę Tłuszcza, jadąc od Warszawy. Stoi na skraju lasu, a przed nią rozpościera się staw i łąka. Ciekawie zapowiada się już w trakcie dojazdu leśną piaszczystą dróżką. Budynek robi wrażenie – jest dużo drewna, cegieł i przeszkleń. Minimalistycznie, ale z klasą.

Zdjęcia: Piotr Czyżewski fotografia

Wyjątkowy klimat wesela #dzikiehistorie

W takim miejscu teoretycznie wystarczyłoby rozpalić wiszące w stodole na stałe lampeczki i efekt wow zostałby osiągnięty. Jednak, kiedy wkraczają Dzikie historie nie ma zmiłuj się! To ekipa, która nie boi się realizować nawet najbardziej zakręconych i bajkowych marzeń ślubnych, dlatego wszystko musi być na tip-top.

Starannie przygotowane bukiety, ceramiczna zastawa, złote sztućce, lniane serwety, retro dywan i ścianka do zdjęć. Wszystko idealnie ze sobą współgra, a młoda para to prawdziwie zakochani w sobie, choć pełnią dziś „tylko” rolę modeli – Justyna (w sukniach od The Warsaw Poet Atelier) i jej partner Filip. Na sesję przybył też zaprzyjaźniony z ekipą fotograficzną Prosecco Van Szmaragdowy. Tak przygotowana sesja ślubna zasługuje jednak na coś więcej. O kropkę nad i zadbał Łukasz Konopka z Wedding Rule Breakers Film, filmując pełne romantyzmu ujęcia z backstage'u.

Magia w obiektywie fotografa ślubnego 

Osobą, która zainicjowała sesję, zgrała ekipę i uchwyciła najpiękniejsze momenty w kadrach jest fotograf ślubny Piotr Czyżewski:

 „Tworząc tę stylizowaną sesję chcieliśmy pokazać naturalne tkaniny, ciepłe kolory i proste formy królujące w tym sezonie. Wszystko okraszone dużą dawką emocji. Korzystając z niesprzyjającego dla branży ślubnej czasu pandemii, zależało nam, aby wykorzystać umiejętności i zrealizować swoje pomysły, żeby nie wypaść z formy i w sezonie wrócić ze zdwojoną mocą!".

ŚLUB w plenerze - dekoracje i inspiracje