Zaktualizowaliśmy regulamin i politykę pry­watności. Jeśli posiadasz konto i chcesz w pełni z niego korzystać zaloguj się
Atrakcje na weselu, pokaz barmański na weselu , barman na weselu ,

Modne atrakcje na weselu – cz. I

Źródło: www.redwedding.pl - Fotografia

Przyjęcie ślubne, choć absolutnie wyjątkowe dla pary młodej i ich bliskich, dla gości jest... jednym z wielu wesel w życiu, a więc i wiąże się ze swoistą rutyną. Dziś nie brak atrakcji oferowanych przez artystów, specjalistów od rozrywki, którzy mogą urozmaicić weselną zabawę o nieprzewidywalne atrakcje. Możecie też, przy pomocy profesjonalistów, Wy sami zaskoczyć weselników.

Zdjęcia na zawołanie

Budki fotograficzne wkroczyły do branży ślubnej z prawdziwym rozmachem. Nie brak na rynku firm, które oferują tę atrakcję. Dzięki urządzeniu, podobnemu do automatów fotograficznych stojących na ulicach wielu miast na świecie, młoda para, rodzina i goście mogą doświadczyć świetnej zabawy. Głównym elementem zabawowym jest tu nie sam fakt sesji z natychmiastowo uzyskanymi odbitkami zdjęć, ale rekwizyty (nawet do 100!), które są udostępnione weselnikom, co pozwala im wcielić się w różne postaci lub – wraz z towarzyszącymi im osobami w kabinie – stworzyć zabawną scenkę, która uwieczniona, będzie przypominała im Wasze wesele.

Para Młoda pozująca do zdjęcia, Para Młoda zdjęcia z fotobudki, zdjęcie, Para Młoda z ustami

Źródło: Mariola Suder Fotografia

Niektóre budki mają opcję green screen, czyli wykorzystania zielonego tła, które pozwala na wprowadzenie na nie dowolnej grafiki. W ten sposób możecie „mieć” wesele na Seszelach, Mount Everest lub nawet na Marsie.

Zabawą steruje animator, który inicjuje różne działania u weselników pozujących do zdjęć, dzięki czemu uśmiechy na zdjęciach są absolutnie autentyczne. Zdjęcia, oprócz odbitek, udostępniane są młodej parze przez transfer internetowy, na płycie CD, a także mogą być dodane do galerii wydarzenia (wesela) na Facebooku. Wiele firm oferuje też pamiątkową księgę, do której goście wklejają odbitki zdjęć i wpisują dedykacje dla młodej pary.

Para Młoda pozująca do zdjęcia, Para Młoda z wąsami pozująca do zdjęcia,

Źródło: eMSzu StudioPhotography

Czary mary

Występ iluzjonisty to niewątpliwa atrakcja, która pozwala na interakcję z weselnikami. Wśród ofert specjalistów iluzji, znaleźć można osoby znane z popularnych talent show, co jest swoistą gwarancją rozmachu przedstawienia. Niektórzy artyści proponują też mini pokaz dla młodej pary, kiedy mogą zorientować się na żywo, jakiego poziomu występu mogą się spodziewać. Jeśli na weselu będą dzieci,  starsze osoby lub te o „słabszych nerwach”, warto ustalić z iluzjonistą, aby występ nie zawierał elementów, które mogłyby budzić przerażenie, np. cięcia na pół ciała jednego z młodych lub... jednej z zaproszonych ciotek.

Taki występ warto zaplanować nie na północ, ale późne godziny wieczorne, aby uniknąć nieprzyjemnych reakcji ze strony gości, którzy nadużyją alkoholu, a także, aby nie zdarzyło się, że spora część weselników już opuści do tego czasu imprezę. Oczywiście informację o tym, że pokaz iluzjonisty uświetni Wasze wesele, powinniście trzymać w tajemnicy przed jak największą ilością osób. Wówczas taka niespodzianka będzie prawdziwą atrakcją przyjęcia.

magik na weselu, pokaz iluzjonisty na ślubie

Źródło: www.redwedding.pl -Fotografia

Lody dla ochłody

To propozycja atrakcji nie tylko dla najmłodszych gości weselnych. Lody lubi wielu dorosłych, szczególnie, że aktualnie są one dostępne w wielu ciekawych i pysznych smakach. Warto poszukać tych jak najbardziej naturalnych, aby bez wahania mogły spróbować ich osoby unikające konserwantów i sztucznych barwników. Ciekawą propozycją jest zamówienie na przyjęcie weselne stylowej rikszy, z której serwowane są lody. To efektowna atrakcja, która dostarczy radości wielu gościom. To także ciekawy akcent do wykorzystania w czasie weselnej sesji fotograficznej.

Budka z lodami na weselu, atrakcje weselne

Źródło: Lodowi Ratownicy 

Taneczne show

Jeśli obydwoje lubicie tańczyć, ciekawym pomysłem na uatrakcyjnienie Waszego wesela jest pokaz taneczny, wyreżyserowany z pomocą Waszych świadków lub/i profesjonalnych tancerzy. Nie raz pewnie oglądaliście na youtube scenki z wesel, gdzie ku zaskoczeniu weselników, nagle rozpoczyna się prawdziwe taneczne show w wykonaniu młodej pary lub/i pana młodego z przyjaciółmi, czy panny młodej z przyjaciółkami. Na światowym topie jest taniec do utworu „(I’ve Had )The Time Of My Life” z filmu „Dirty Dancing”, ale nie brak też bardziej współczesnych utworów. Wybierając go, ważne, abyście czuli, że będziecie się przy pracy nad układem i samym występie świetnie bawić. Bo oprócz niespodzianki dla gości, będzie to przede wszystkim wielka i niezapomniana atrakcja wesela dla Was samych.

pokaz taneczny na weselu, taniec Młodej Pary, pierwszy taniec na weselu

Źródło: Oko Na Foto