Zaktualizowaliśmy regulamin i politykę pry­watności. Jeśli posiadasz konto i chcesz w pełni z niego korzystać zaloguj się
Dekoracje stołu Pary Młodej

Inspiracje – dekoracje stołu pary młodej

Źródło: www.redwedding.pl - Fotografia

 Stół państwa młodych musi się wyróżniać, a przynajmniej w jakiś sposób powinien. Oczywiście wszystko zależy od stylistyki wesela i Waszego wyobrażenia o tym wielkim dniu. Warto jednak wyodrębnić to miejsce, ponieważ właśnie przy nim będzie się spotykać najwięcej gości, stanie się tłem dla większości zdjęć i to w jego stronę będą skierowane oczy wszystkich zebranych. Podpowiadamy, jakie warunki musi spełniać aranżacja, żeby wpasować się we wszystkie wymagania.

Przede wszystkim zacznijcie od ustalenia motywu i koloru przewodniego całej uroczystości. Weźcie też pod uwagę porę roku i to, czy wesele odbędzie się na zamkniętej sali czy pod gołym niebem. Jeśli wszystkie zmienne będą już pewne, przejdźcie do kolejnych kroków.

Źródło: www.redwedding.pl - Fotografia

Stół pary młodej jako dekoracja sali weselnej

Stół stołowi nierówny. Podczas gdy te dla gości znajdują się w określonym układzie, ten państwa młodych zawsze zajmuje centralny punkt. Chodzi o to, żeby zarówno w trakcie tańca, jak i toastów wszyscy mieli swobodny widok w Waszą stronę. Oczywiście możecie pozostać przy skromnej opcji, ale im wyrazistsza będzie dekoracja w Waszym bezpośrednim otoczeniu, tym silniej będzie przykuwać wzrok. Kolorystyką powinna wpisywać się w wybraną przez Was paletę barw, dzięki temu będzie pięknym elementem aranżacji całego pomieszczenia lub kompozycji zewnętrznej.

Źródło: Natalia Rakuś Fotografia Ślubna

Źródło: Natalia Rakuś Fotografia Ślubna

Źródło:  www.redwedding.pl - Fotografia

Dekoracja stołu weselnego – modne rozwiązania

Na Waszym stole nie może zabraknąć kwiatów i świec. To ozdoby, które są aktualnie wręcz obowiązkowe na każdym weselu. Płonące cudeńka mogą albo stać w okazałych świecznikach, które nie będą przeszkadzały w sięganiu potraw, albo na przykład pływać w specjalnych misach. Kwiaty najlepiej niech będą żywe i sezonowe, a ich płatki niech nawiązują odcieniem do innych akcentów dekoracyjnych lub roślin z bukietu ślubnego panny młodej.

Źródło: Goczkowski & Górecka  

Jeśli chcecie zrobić z nich małe wiązanki, pamiętajcie, żeby rozłożyć je na stole równomiernie i symetrycznie, ale jednocześnie tak, żeby Was nie zasłaniały. Cudnie, gdy będzie ich więcej niż na pozostałych stołach. W wersji nieco bogatszej zamiast kilku artystycznych kompozycji możecie postawić na całe kaskady kwiatów swobodnie spływające po obrusie, wyłożyć stół roślinnymi girlandami lub zainstalować nad Waszymi głowami niezwykle modne wiszące instalacje kwiatowe. Barwne dywany roślin do góry nogami, związanych w urocze pomponiki albo umieszczonych w podwieszanych probówkach, żarówkach czy wazonikach, to prawdziwy hit.

Źródło: Goczkowski & Górecka 

Dekoracje kwiatowe na weselu

Ważne: niech obrus na Waszym stole będzie od zewnętrznej strony na tyle długi, że zasłoni Wasze nogi. Im cięższa i grubsza tkanina, tym dostojniejsza. I... na pewno będą wchodzić pod nią dzieci. 

Stół państwa młodych a wystrój sali weselnej

Nie zapominajcie też o zagospodarowaniu ściany za Waszym stołem. Jeśli jest niezbyt ładna, zasłońcie ją gęstym i jednocześnie lejącym się materiałem. Możecie go ozdobić: popularnymi ostatnio kwiatami origami, łańcuchami świetlnymi, perłami, kompozycjami roślinnymi, kokardami. Świetnie sprawdzają się również duże napisy typu „mąż i żona”, „Mr. & Mrs.” lub Wasze inicjały w powiększeniu. Zamówicie je w drukarni, warto je też dodatkowo efektownie podświetlić.

Zdjęcie: www.redwedding.pl - Fotografia

Źródło:  www.redwedding.pl - Fotografia

Źródło: www.redwedding.pl - Fotografia

Źródło: Damian Lemański Fotograf 

Dekoracje na ślub i wesele 2018