para młoda zimą w górach

Zimowa sesja ślubna Kamili i Damiana. Wspaniałe kadry z Rusinowej Polany.

Źródło: FotoDuda.pl 💛💛💛

Górski klimat, zima i śnieg! Idealny przepis na sesję poślubną. Wspomnienia zostaną z Wami na zawsze.

Poznajcie historię Kamili i Damiana, którzy zdecydowali się na taką sesję. Dodatkowo dowiecie się z artykułu szczegółów jak dotyczący organizacji takiego zimowego przedsięwzięcia.

Autor tekstu i zdjęć: FotoDuda.pl 💛💛💛

sesja ślubna w zimie

Tatry potrafią zachwycić każdego! 

Te majestatyczne góry robią fascynujące wrażenie o każdej porze roku. Najwyższe góry w Polsce od lat cieszą się rosnącą popularnością i są wybierane jako sceneria pięknych sesji ślubnych.  Nic w tym dziwnego, bo na stosunkowo niewielkim obszarze można znaleźć miejsca na plener zdjęciowy dla par, które kochają zdobywać najtrudniejsze szczyty jak i takich, które wolą ograniczyć się do zwiedzania dolin.

sesja ślubna zimą

Młoda Para w górach w swoich galowych strojach zawsze wygląda wspaniale i intrygująco.

Gdy do tego niezwykłego połączenia dodamy zimę, to robi się naprawdę ciekawie! Zdumiewająco Tatry to idealne miejsce na zimowy plener ślubny. Przede wszystkim dlatego, że coraz częściej to jedyny obszar w naszym kraju gdzie można jeszcze zobaczyć śnieg ;)

sesja ślubna zimą

sesja ślubna zimą

Ile kosztuje sesja w górach?

Cena sesji w górach waha się od kilkuset do kilku tysięcy złotych, czasami wliczona jest w koszt reportażu ślubnego.  Trzeba pamiętać, że fotografowanie w Tatrzańskim Parku Narodowym wymaga zgody dyrektora Parku i uiszczenia opłaty 150 zł. Wniosek i wszystkie informacje można znaleźć na stronie TPN.

sesja ślubna zimą

Cała procedura trwa, krótko i nie ma z nią problemów. Zgody na fotografowanie nie uda się załatwić w kasie przy wejściu na szlak, trzeba zrobić to wcześniej. 

Podobną opłatę wprowadził Bieszczadzki Park Narodowy. Zapłacić też trzeba w Tatrach u słowackich Sąsiadów.

Magiczne miejsce w Tatrach

Kamila i Damian na lokalizację swojej sesji ślubnej wybrali Rusinową Polanę.  Do celu najłatwiej się dostać zielonym szlakiem z parkingu Wierch Poroniec.  Krótkie podejście przez malowniczy las prowadzi szeroką gruntową drogą. To trzy kilometrowy spacer, który bez problemu para młoda może przejść już przebrana w suknię ślubną i garnitur. 

sesja ślubna zimą

Rusinowa Polana oferuje piękne widoki, a bardziej ambitne osoby przy okazji mogą uderzyć na Gęsią Szyję.  Największym atutem plenerowej sesji ślubnej na Rusinowej Polanie jest fakt, że lokalizacja z każdej strony osłonięta jest od wiatru, dzięki czemu Młodzi nie marzną tak bardzo.

sesja ślubna zimą

Nasza przygoda

Prognozy nie dają złudzeń, dziś zachodu słońca nie będzie! Mało tego, myślę sobie kurde – jechać w Tatry na sesję ślubną, gdy gór może wcale nie być widać to kiepski pomysł. Dzielę się swoimi obawami z Kamilą i Damianem już podczas pierwszych kilometrów wspólnej podróży. Moje uwagi nie robią na nich jednak żadnego wrażenia....

panna młoda

Jesteśmy na miejscu! Na Rusinowej Polanie nic nie widać, mleko się rozlało! Piękne widoki możemy sobie tylko wyobrażać! Nasza dzielna trójka jest mimo wszystko w doskonałych humorach. Uśmiech Kamili ożywia szaro – burość krajobrazów. Mgliste klimaty też mają swój urok. Miękkie światło, delikatny walor nadają fotografią niepowtarzalny charakter.

sesja ślubna zimą

sesja ślubna zimą

sesja ślubna zimą

W poszukiwaniu kadrów schodzimy na chwilę do Sanktuarium na Wiktorówkach. Spotykamy tam wesołą ekipę z Klubu Pol-Survival PTTK Rzeszów... Trochę się kręcimy wokół kościoła, gdy nagle wiedzę przebłysk błękitu na niebie. Ogień! Biegniemy z powrotem na polanę. Głośno sapiąc, myślę sobie udało się! W końcu coś widać. Okno z panoramą na góry otworzyło się dosłownie na kilka minut! Mamy to!

sesja ślubna zimą

sesja ślubna zimą

sesja ślubna zimą

  1. Sesja ślubna - TOP12 najpiękniejszych zdjęć z sesji plenerowych w grudniu 2022!
  2. Śluby są coraz atrakcyjniejsze, także te organizowane w zimie