para młoda nad morzem

Reportaż z sesji ślubnej nad polskim morzem. Romantyczne kadry z Kamilą i Erykiem.

Źródło: Pozytywnie obiektywni

Błękitne niebo, złocisty piasek i morski horyzont – czy można wymarzyć sobie piękniejsze okoliczności przyrody na wyjątkową sesję ślubną?

Tekst i fotografie: Pozytywnie Obiektywni

Kamila jest energiczną, uśmiechniętą i pełną wigoru kobietą. Eryk to silny facet, który dla swojej żony jest w stanie zrobić wszystko, nawet zdjąć gips ze złamanej nogi by przez całe wesele dzielnie trwać u jej boku.

całująca się para młoda

Marzenie o romantycznej sesji nad morzem

Kamilę i Eryka poznałem podczas naszego spotkania przy podpisywaniu formalności. Od razu znaleźliśmy wspólny język, ponieważ jak się okazało marzeniem Kamili jest romantyczna sesja nad morzem, co niezmiernie mnie ucieszyło. Od razu zaproponowałem moje ulubione miejsce nad polskim wybrzeżem, czyli  zdecydowanie znany wszystkim Klif Orłowo. Decyzja zapadła szybko- Jedziemy!

para młoda nad morzem

para młoda

pan młody

Sesja ślubna nad morzem

Ślub odbył się 09 września. Niespełna tydzień później pojechaliśmy na plener. Pogoda przywitała nas pięknym słońcem i błękitnym niebem. Niebawem jednak miało to się zmienić. Sesję rozpoczęliśmy w Babich Dołach, po czym udaliśmy się pod klif. W Orłowie pogoda nie była już taka dla nas łaskawa, co zupełnie nie zrażało mojej pary. Wiatr i coraz niższa temperatura nie była dla nich straszna, a wesoła atmosfera tylko dodawała nam pozytywnej energii. Na sesjach stawiam na naturalność i swobodę, staram się by Para Młoda nie czuła skrępowania w mojej obecności. W tym przypadku emocji i bliskości było mnóstwo, czyli to co każdy fotograf chce pokazać na swoich zdjęciach.

para młoda

para młoda

para młoda

para młoda

Sesja ślubna w wodzie

Współpraca układała się nam niezwykle przyjemnie. Kamila i Eryk to bardzo spontaniczna para, która nie wstydzi się okazywać sobie nawzajem czułości. Miłość wręcz unosi się w ich otoczeniu.

Na koniec, pomimo lodowatej wody, Kamila zdecydowała się na parę zdjęć w wodzie. Cóż, Eryk nie mógł jej odmówić. Efektem było kilka pełnych zmysłowości ujęć, które na pewno długo pozostaną w ich pamięci.

para młoda

panna młoda w wodzie

para młoda

  1. Ślub boho w hołdzie naturze – reportaż ze ślubu i wesela Magdy i Konrada
  2. Sierpień, czerwiec, a może grudzień?