Zabiegi medycyny estetycznej przed ślubem

Zabiegi medycyny estetycznej przed ślubem!

Dzień ślubu z wielu powodów można określić najbardziej wyjątkowym momentem w życiu każdego człowieka. To święto, w którym dwoje zakochanych mówi sakramentalne „tak”, tym samym wchodząc w zupełnie nowy etap życia. Nic więc dziwnego, że każdej parze młodej zależy na doskonałej oprawie ślubnej i pięknym wyglądzie. Specjalnie na takie okazje warto skorzystać z rozwiązań proponowanych przez medycynę estetyczną. Przygotowaliśmy listę zabiegów, które idealnie wpiszą się w przygotowania przedślubne!

Dlaczego warto skorzystać z medycyny estetycznej?

Przygotowując się na świętowanie, każdy z nas chce wyglądać elegancko, stosownie do podniosłego charakteru uroczystości. Niezależnie od tego, kim będziemy podczas ceremonii: młodą parą, świadkami, rodzicami państwa młodych czy gośćmi, chcemy wyglądać zjawiskowo. Czasami jednak zmęczona skóra, zmarszczki, blada cera czy małe usta mogą wzbudzić w nas dyskomfort. Nie musisz obawiać się fotografa, który mógłby uchwycić niedoskonałości skórne! Poniższe zabiegi medycyny estetycznej świetnie przygotują Cię do nadchodzącej uroczystości i sprawią, że oczarujesz innych wyglądem!

Zabiegi medycyny estetycznej przed ślubem

Propozycja 1: Laseroterapia FOTONA

Odmłodzona, jędrna i zdrowa skóra sprawia, że wszelkie niedoskonałości są praktycznie niedostrzegalne. Dotyczy to zarówno zmarszczek, kurzych łapek i blizn, jak również oznak zmęczenia na czele z efektem worków pod oczami. Laseroterapia błyskawicznie wyeliminuje symptomy starzenia i zmęczenia, a skóra błyskawicznie się zregeneruje. Do przeprowadzenia tego zabiegu używany jednego z najbardziej zaawansowanych laserów FOTONA z flagowymi procedurami medycznymi. Cechuje się on wysoką skutecznością przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Efekty laseroterapii zobaczysz gołym okiem już po kilku chwilach!

Zabiegi medycyny estetycznej przed ślubem!

Propozycja 2: LipLase

Pod nazwą LipLase kryje się zabieg laserowego powiększania ust przy pomocy lasera erbowo-yagowego. Silna, skoncentrowana wiązka lasera powoduje delikatne, acz zauważalne powiększenie ust w sposób całkowicie nieinwazyjny. Cały sekret polega na zwiększeniu temperatury tkanek budujących usta, co z kolei zwiększa napięcie włókien kolagenowych. Innymi słowy – Twoje usta staną się jędrniejsze i pełniejsze. Dodatkowym efektem jest podkreślenie i poprawienie kolorytu czerwieni warg, a zmarszczki skórne wokół ust się zmniejszą.

Zabiegi medycyny estetycznej przed ślubem

Propozycja 3: Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to jeden z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej. Przy pomocy koncentratu własnych płytek krwi możliwe jest wyraźne odmłodzenie i „odświeżenie” skóry. Wiotka, zmarszczona i pozbawiona kolorytu skóra wyraźnie się poprawi poprzez przywrócenie jędrności i napięcia. Mezoterapia najczęściej wykonywana jest w obrębie twarzy, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zabieg przeprowadzić na skórze szyi, dłoni czy dekoltu. Najlepszy efekt rewitalizacji uzyskamy w okolicy drugiego tygodnia po zabiegu.

Zabiegi medycyny estetycznej przed ślubem

Propozycja 4: Mezoterapia fibryną

Fibryna to naturalna alternatywa dla osocza bogatopłytkowego, które również jest wyizolowane z Twojej krwi. Cały proces – choć jest podobny do mezoterapii osoczem – różni się sposobem przeprowadzenia nakłuć. Przy fibrynie optymalny efekt uzyskuje się poprzez wprowadzenie większej ilości drobnych igiełek.

Osoby bojące się igieł i strzykawek uspokajamy – cały zabieg jest absolutnie bezbolesny, przeprowadzany przez kompetentne osoby z bogatym doświadczeniem.

Aby osiągnąć spektakularny efekt, mezoterapia fibryną może być łączona z zabiegiem wykorzystującym osocze.

Zabiegi medycyny estetycznej przed ślubem

Propozycja 5: Endolifting FOTONA

„Bruzdy marionetki” to popularna niedoskonałość naszej skóry, która nie jest odczuwalna na co dzień, jednak wyraźnie widać ją na zdjęciach. Takie wgłębienia biegnące od policzka do brody wyraźnie postarzają, niekiedy nawet nadają nienaturalnego wyglądu – stąd marionetka w nazwie. Aby skutecznie zniwelować ten efekt, wykonywany jest zabieg endoliftingu laserem FOTONA. Jednak nie tylko bruzdy marionetki mogą zostać w ten sposób usunięte – również i zmarszczki w obrębie nosa i warg będą wygładzone, a skóra zyska wyraźnie „czystszy” i młodszy wygląd.

Artykuł ekspercki: 

Wybielanie zębów przed ślubem - jak się przygotować i czy warto?  ♥

Propozycja 6: BTL EMTONE

Nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit i efekt zanieczyszczonej skóry nie wchodzi w grę? Tutaj pomocny okaże się zabieg EMONTE, który w wyraźny sposób wygładza skórę i wizualnie wyszczupla newralgiczne obszary ud i bioder. Zredukowana zostaje podskórna tkanka tłuszczowa, a sama skóra odzyska elastyczność i napięcie. Ten zabieg co prawda nie zastąpi regularnych treningów na siłowni, ale z pewnością spotęguje efekt codziennych ćwiczeń, a w przypadku osób z niską aktywnością fizyczną – ciało będzie wizualnie odmłodzone i wyszczuplone.

To propozycja 6 zabiegów, które cieszą się rekomendacją wśród przyszłych nowożeńców. Każdy z nas na swoim ślubie chce wyglądać pięknie i wyjątkowo

Zabiegi medycyny estetycznej przed ślubem