Targi Młodej Pary - Targi ślubne

Targi Młodej Pary w Krakowie — dlaczego tej imprezy nie warto przeoczyć

Z przyjemnością zapraszamy  wszystkich narzeczonych na największe wydarzenie w branży ślubnej. Targi Młodej Pary w Krakowie odbędą się już 21 października, w godzinach 10-17, w nowoczesnej hali EXPO przy ulicy Galicyjskiej 9.

To kolejna edycja tego wydarzenia. Impreza za każdym razem gromadzi od 5000 do 7000 zwiedzających. I tym razem liczba biletów w sprzedaży online już teraz przekroczyła 3000. Co sprawia, że warto uczestniczyć w tej imprezie?

Co Was czeka na Targach Młodej Pary

Targi ślubne to doskonała okazja dla wszystkich osób planujących ślub i wesele. Nie wiecie, od czego zacząć? Szukacie inspiracji? W jednym miejscu znajdziecie wszystko to, co jest niezbędne w tych ważnych przygotowaniach. Dzięki sporej konkurencji wśród wystawców, możecie liczyć na wiele zniżek i rabatów dostępnych tylko dla zwiedzających. Na Targach Młodej Pary zaprezentuje się blisko 200 przedsiębiorców związanych z branżą. Wśród nich salony sukien ślubnych i garniturów, zespoły weselne, domy weselne, jubilerzy, fotografowie, instruktorzy tańca i wiele, wiele więcej.

A czy Wy macie już wszystko zarezerwowane? :)

 

Atrakcje na Targach Młodej Pary

Organizatorzy zadbają również o Wasz komfort. Na targach znajdą się strefy odpoczynku oraz restauracja, w których można zregenerować siły. Z rozrywek czekają na Was pokazy mody, degustacje, popisy barmańskie i występy zespołów weselnych. Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami!

 

Dla żądnych wiedzy przygotowano wykłady i prelekcje na tematy związane z przygotowaniami do ślubu. Eksperci z branży odpowiedzą na wszelkie nurtujące Was pytania. Nieważne, czy zastanawiacie się nad odpowiednim makijażem ślubnym, nie wiecie, jak dobrać rozmiar obrączki, czy też głowicie się, jakie menu zachwyci Waszych gości. Odpowiedzi na wszelkie wątpliwości znajdziecie na Targach Młodej Pary!

Inspiracje

Szeroka oferta produktowa zaprezentowana w ciekawej formie to niezwykłe źródło inspiracji. Bezpośredni kontakt z wystawcami to natomiast ogromna dawka wiedzy i pomysłów w jednym miejscu. Właśnie dlatego narzeczeni nie powinni przegapić Targów Młodej Pary!

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://targimlodejpary.pl/. Na stronie można jeszcze kupić bilety. Rezerwujcie czas już dzisiaj!