Konkurs: "Stwórz szczególny klimat Waszego domu!"

Podziel się z nami tym, w jaki sposób chcesz kreować dobrą atmosferę w Waszym wspólnym domu i wygraj inteligentne żarówki TP-Link. Dzięki nim będziesz mogła sterować... światłem za pomocą smartfona!

Aby  wziąć  udział  w konkursie:

  1. Znajdź na naszym fan page’u na Facebooku post promujący konkurs STWÓRZ SZCZEGÓLNY KLIMAT WASZEGO DOMU
  2. Zamieść komentarz pod tym postem, odpowiadając na pytanie: „Jak chcesz tworzyć klimat w Waszym wspólnym domu?”

Komisja konkursowa wyłoni i nagrodzi autorów trzech najciekawszych odpowiedzi zestawami dwóch inteligentnych żarówek ufundowanych przez markę TP-Link, pozwalających na wykreowanie szczególnej atmosfery w domowym zaciszu.

NAGRODY TO TRZY ZESTAWY NIŻEJ OPISANYCH ŻARÓWEK STEROWANYCH SMARTFONEM, ufundowanych przez markę TP-Link.

Dzięki modelowi LB100 możesz:

 – kontrolować światło z każdego miejsca za pomocą aplikacji na tablety i telefony (iOS, Android) a także głosem  przez urządzenie Amazon Alexa),

– dzięki funkcji ściemniacza, dostosowywać oświetlenie do swojego nastroju,

– programować oświetlenie na każdą porę dnia, ustawiać automatyczne pory włączania i wyłączania światła;

– tworzyć sceny i harmonogramy wykorzystując wiele inteligentnych żarówek od TP-Link

– zmniejszyć zużycie energii nawet o 80% bez ograniczania jasności w porównaniu ze zwykłą żarówką 60W.

Druga część z naszego zestawu konkursowego to model żarówki LB130 z możliwością wyboru koloru światła, dzięki któremu można także:

– zmieniać kolor światła w zależności od okazji i nastroju – do wyboru masz pełną paletę barw RGB!,

– dostosować temperaturę barwową światła (ciepłe/zimne) w zależności od Twoich preferencji,

– monitorować zużycie energii, śledząc jej pobór w czasie rzeczywistym.

Nasz zabawa potrwa od 26 września do 6 października 2018r., a wyniki ogłosimy w portalu i na naszym fan page’u w dniu 8 października 2018r.

Zwycięzcy zostaną poinformowani o przyznaniu nagród w poście na Facebooku na fan page’u PlanujemyWesele w dniu 8 października 2018r. przez oznaczenie ich  nick-ów używanych w portalu społecznościowym Facebook, a także przez wiadomość prywatną wysłaną przez administratora fan page’u PlanujemyWesele. Nagrody zostaną przesłane za pośrednictwem kuriera.

Szczegółowy REGULAMIN KONKURSU>>> LINK

Więcej informacji o nagrodach:

Inteligentne żarówki TP-Link. Steruj światłem za pomocą smartfona!

Wszystko co nas otacza, staje się coraz bardziej smart. Są smartfony, smartwatche, inteligentne gniazdka, pralki, lodówki i inne sprzęty domowe. TP-Link rozwija swoją ofertę o kolejne urządzenia do stworzenia smart home wprowadza na rynek inteligentne żarówki.

Aby zarządzać oświetleniem w swoim domu wystarczy mieć pod ręką smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją Kasa od TP-Link. Dzięki niej dostosujesz jasność i kolory Twojego oświetlenia, zapiszesz ulubione ustawienia jako sceny, stworzysz harmonogramy oraz będziesz mógł śledzić zużycie energii. Nasze żarówki nie wymagają dodatkowych urządzeń, wystarczy połączyć je z domową siecią bezprzewodową.

Żarówki w zależności od modelu dają Ci różne możliwości. Teraz możesz dopasować oświetlenie do trybu życia ustawiając pory automatycznego włączania i wyłączania światła. Dostępna jest również opcja automatycznego dostosowania się do długości dnia: światło zostanie włączone o zmierzchu, a o świcie wyłączy się. Rozwiązania te idealnie sprawdzą się przy oświetleniu wejścia do Twojego domu.

Dzięki możliwości zmian natężenia światła, koloru oraz temperatury barw, żarówki pozwalają na idealne dopasowanie oświetlenia do Twoich potrzeb. Jeśli zamierzasz zasiąść w fotelu z ulubioną książką, w łatwy i szybki sposób ustawisz odpowiednie natężenie światła. Planując romantyczną kolację bez przeszkód stworzysz romantyczny nastrój przy stole, ściemniając światło. Podczas organizacji imprezy w kilka sekund zaprowadzisz klubowy klimat zmieniając kolory oświetlenia, a kiedy postanowisz już udać się do łóżka, możesz przyciemnić światła lub je wyłączyć używając smartfona. Najbardziej zabiegani, ceniący wygodę, a także ci zapominalscy z pewnością docenią zalety trybu dobowego - dostosuje on jasność i kolor światła do pory dnia.

Bezprzewodowe żarówki smart mogą być kontrolowane jako grupa. Wystarczy, że zapiszesz swoje ulubione ustawienia jako sceny, którymi możesz z łatwością zarządzać za pomocą aplikacji Kasa. Żarówki możesz również sparować z Amazon Echo, Dot, Tap i innymi urządzeniami obsługującymi kontrolę głosową.

Żarówki są już dostępne w sprzedaży. Produkty objęte są 24-miesięczną gwarancją. Szczegóły gwarancji dostępne są na stronie TP-Link.pl

***

TP-Link to jeden z największych dostawców produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB. W swojej ofercie ma routery bezprzewodowe, przełączniki, transmitery sieciowe, wzmacniacze sygnału, karty sieciowe, kamery cloud, biznesowe punkty dostępowe, bezprzewodowe urządzenia zewnętrzne, będące niezawodnymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziękujemy Wam serdecznie za kreatywne, pełne ciepła wypowiedzi - bardzo trudno było nam wybrać zwycięzców. Ogromnie ucieszyło nas, że w konkursie wzięli udział panowie
Nagrody, zestawy dwóch żarówek pozwalających stworzyć wyjątkowy klimat w domu, otrzymują:
 
@Kasia Bieleń
@Gosia Marcinkowska
@Darek Cejman
 
Gratulujemy gorąco i życzymy Wam wielu klimatycznych dni we dwoje.

 Ze zwycięzcami skontaktujemy się przez wiadomość prywatną na Facebooku.