Targi Młodej Pary w Krakowie 6 listopada 2022 Zobacz
Targi Młodej Pary w Gdańsku 23 października 2022 Zobacz
Targi Młodej Pary w Rzeszowie 9 października 2022 Zobacz
Targi Młodej Pary w Lublinie 2 października 2022 Zobacz
Targi Młodej Pary w Białymstoku 27 listopada 2022 Zobacz
Targi Młodej Pary w Wałbrzychu 13 listopada 2022 Zobacz
zmysłowa sesja plenerowa na plaży

Obejrzyjcie tę zachwycającą sesję plenerową Sary i Patryka, zrealizowaną w oryginalnej scenerii

Źródło: Dominika Gaik Weddings

Dwie artystyczne dusze, które dopełniają się wzajemnie. Ona wyczarowuje cuda na włosach, on ozdabia ciała nietuzinkowymi rysunkami. Ich sesja plenerowa nie mogła odbyć się w banalnej przestrzeni. 

Sara i Patryk obydwoje kochają robić zdjęcia, fascynują ich tatuaże i kochają odwiedzać piękne miejsca. Nic dziwnego, że łączy ich tak silna więź. Tak oryginalna w wyglądzie i stylu życia para nie mogła mieć sesji w miejscu, które nie byłoby wyjątkowe. W piaskowo-skalnej scenerii przypominającej kanion i wymarzonej przez parę, fotografka Dominika Gaik uchwyciła w kadrach bliskość łączącą Sarę i Patryka. 

- Ta młoda para ma w sobie szalonego, nieposkromionego ducha, ale jednocześnie cechuje ich spokój, ogromne uczucie wyrażane w każdym spojrzeniu – mówi fotografka. Zależało mi na tym, aby oddać to na zdjęciach. 

Zdjęcia: Dominika Gaik Weddings

Fryzura: Sara Sterczewska hair stylist

Udało im się świetnie zgrać także dzięki temu, że Dominika Gaik, jak i bohaterowie planu kochają luźne stylizacje, elementy rustykalne, dlatego „dla prawdziwej królowej nie mogło zabraknąć korony, bukietu i zjawiskowej sukni – wszystkie w stylu boho!” – opowiada Dominika Gaik. 

Wszyscy troje są fanami luźnego, amerykańskiego stylu na zdjęciach, dlatego – jak mówią – nie szli w pozowane, sztywne kadry. Postawili za to na naturalność, spokój z odrobiną wariacji i ekstrawagancji.  A efekt? Sami oceńcie! 

Piękny reportaż oraz zmysłowa sesja na plaży Weroniki i Mateusza!