Targi ślubne

Nadchodzą Targi ONA&ON. To ważna impreza dla par z województwa lubelskiego

Targi ONA&ON – Ślub, Studniówka, Karnawał odbędą się w weekend 24-25 listopada w hali Targi Lublin Planujesz ślub i wesele? Szukasz sukni, obrączek, fotografa, tortu, zaproszeń? A może potrzebujesz czegoś, co wyróżni Twoje wydarzenie na tle innych? Chcesz poznać najnowsze trendy ślubne i wygrać atrakcyjne nagrody? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś „TAK” – to Targi ONA&ON są dla Ciebie.  

W listopadowy weekend hala Targów Lublin już po raz 16. wypełni się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Ponad 100 wystawców, pokazy mody, specjalne oferty rabatowe i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – to wszystko czekać będzie na odwiedzających Targi ONA&ON.

Kompleksowa oferta i najnowsze trendy

Dwudniowe Targi ONA&ON to doskonała okazja do sfinalizowania spraw związanych z organizacją ważnego wieczoru w jednym miejscu i czasie. Podczas wydarzenia będzie można znaleźć kompleksową ofertę: sukni ślubnych i wieczorowych,  garniturów i dodatków dla mężczyzn, obrączek i innej biżuterii. Prezentować będzie się także cała gama usługodawców weselnych: fotografów, kamerzystów, kwiaciarni, cukierni, wizażystów, atrakcji weselnych, firm cateringowych i dekoratorskich, muzyków oraz samochodów do ślubu. Znajdziecie tu najnowsze trendy ślubne i zapowiedzi na nadchodzący sezon.  

Pokazy mody i nie tylko

Jak co roku na Targach zorganizowana będzie przestrzeń pokazowa. Na wybiegu odbędą się  pokazy sukien ślubnych i wieczorowych, konfekcji męskiej oraz kolekcji dziecięcej. Zorganizowane będą też warsztaty dobierania biżuterii oraz dopasowania bielizny ślubnej, co stanowi często nie lada wyzwanie dla panien młodych. Tancerze zaprezentują imponujące show i lekcję pierwszego tańca.

Liczne rabaty i atrakcyjne nagrody

Biorąc udział w Targach ONA&ON możecie liczyć na atrakcyjne rabaty. Wielu wystawców z tej okazji przygotowuje oferty specjalne oraz różnego rodzaju konkursy na swoich stoiskach. W katalogu targowym można znaleźć kupony rabatowe na poszczególne usługi. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą m.in.: suknia ślubna i wieczorowa, garnitur, obrączki i biżuteria. Warto tu być!

Targi ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał

24 listopada (sobota), godz. 10:00 – 18:00

25 listopada (niedziela), godz. 10:00 – 17:00

Targi Lublin SA, ul. Dworcowa 11, hala A

Więcej informacji:

www.onaon.targi.lublin.pl

www.facebook.com/targionaion

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie do wygrania będą wejściówki na Targi!