KOLEKCJA sukien ślubnych Anna Kara 2020

Propozycje marki Anna Kara to charakterystyczny romantyzm w nowoczesnym wydaniu, w tym roku połączony nietuzinkowo z odważnymi i zmysłowymi krojami. Głębokie dekolty, długie rozcięcia i transparentne, wielowarstwowe kompozycje tkanin – właśnie takie są suknie ślubne z kolekcji 2020, która została zainspirowana ulotnym pięknem i celebracją życia. W nich poczujesz się sensualnie i zwrócisz na siebie uwagę!

Motyw przewodni kolekcji Anna Kara 2020 to zachwyt nad pięknem ulotnych chwil, delikatnością, subtelnością i kobiecą zmysłowością. Projektantka ślady swojej filozofii, aby żyć tu i teraz i śmiało podążać za pragnieniami, odnalazła w skąpanej w słońcu Portugalii, a zwłaszcza w dekadenckiej dzielnicy Alfama, magicznych lizbońskich ogrodach i głębi bezbrzeżnego oceanu. Bajeczny południowy klimat pozwolił wyeksponować zarówno kroje klasyczne, jak i bardziej odważne, nowoczesne.

Salon: Anna Kara

Anna Kara wykorzystuje w swoich tegorocznych projektach misternie łączone koronki, finezyjne jedwabie i tiule, które czarują subtelnością. Klasyczną biel zmiękczają odcienie cielistego beżu i kości słoniowej. Do tego unikalne, ręcznie naszywane detale, elementy haute couture, kwiatowe motywy i ultralekkie spódnice. Dzięki temu suknie są jednocześnie bogato zdobione, ale i eteryczne oraz perfekcyjnie dopasowane do sylwetki. Każda z nich jest niepowtarzalna – tworzy ją zespół wykwalifikowanych rzemieślników, zawsze na specjalne zamówienie.

Mocniejszy charakter sukien ślubnych z kolekcji Anna Kara 2020 podkreśla cechy współczesnej panny młodej – kobiety o wielu obliczach, silnej i zdecydowanej, w pełni akceptującej siebie, a jednocześnie wrażliwej i romantycznej. 

Sesja boho bez kompromisów