Targi Młodej Pary — targi ślubne w Twoim mieście!

Targi Młodej Pary to wydarzenie powstałe z myślą o wszystkich parach planujących swój ślub i wesele. Eventy odbywają się cyklicznie w wielu miastach Polski. Poniżej znajdziecie kalendarz targów ślubnych organizowanych w 2022 roku. Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

KALENDARZ TARGÓW ŚLUBNYCH 2022:

16 stycznia 2022 - Targi Ślubne w EXPO XXI Warszawa

16 stycznia 2022 - Targi Ślubne w Rzeszowie

23 stycznia 2022 - Targi Ślubne w Hali Cracovia, Kraków

30 stycznia 2022 - Targi Ślubne w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

30 stycznia 2022 - Targi Ślubne w Nowym Sączu

30 stycznia 2022 - Targi Ślubne w AmberExpo Gdańsk

POBIERZ DARMOWY BILET NA TARGI ŚLUBNE → TUTAJ ←

Targi Młodej Pary - miejsce spotkań wielu wspaniałych usługodawców z branży ślubnej

Targi ślubne to przede wszystkim przestrzeń do spotkania i rozmowy. Wystawcy dbają o to, by przygotować miejsce, w którym zaprezentują siebie i swoje usługi — i w którym będziecie czuli się komfortowo. Stoiska różnią się więc wielkością i wyglądem, a każde z nich jest efektem zaangażowania i pasji usługodawcy. Spotkania na żywo mają tę przewagę nad innymi formami kontaktu, że od razu czujecie do kogoś sympatię. Lub też nie. Nie ma się co oszukiwać — współpraca z fotografem, makijażystką czy DJ-em oparta jest w dużej mierze na dobrej relacji. Takich na Targach Młodej Pary z pewnością nie zabraknie!

Rozmowy z różnymi wystawcami z branży ślubnej to również świetna forma reaserchu. Możecie rozeznać się w trendach, terminach, cenach. Odkryć, czego naprawdę chcecie, zainspirować się i postawić na to, co najlepsze.

Targi ślubne - wszystko w jednym miejscu

Targi Młodej Pary gromadzą bardzo zróżnicowanych weselnych usługodawców. Nie sposób nawet wymienić ich wszystkich! Na pewno znajdziecie tu idealne obrączki, piękne zaproszenia, pełny ubiór państwa młodych, muzykę, napoje i jedzenie, auto do ślubu i wiele, wiele więcej! To idealna okazja, aby z wieloma firmami z naszego katalogu spotkać się na żywo. Dzięki tej różnorodności oszczędzicie wiele cennego czasu na przedślubne przygotowania. Jednego dnia możecie załatwić tutaj kilka rzeczy naraz. A dlaczego na niektóre oferty warto decydować się od razu?

Targowe ślubne 2022 - okazja na zniżki!

Targi Młodej Pary to wspaniałe miejsce oglądania, kosztowania, próbowania. Nigdzie nie będziecie tak blisko ślubnych produktów. Możecie liczyć na degustacje, upominki, darmowe próbki... Ale to nie wszystko.

Targi ślubne to miejsce zdrowej, motywującej do działania konkurencji wśród wystawców. Wielu z nich będzie prześcigać się w ofertach, aby zainteresować Was właśnie swoją usługą. Stąd też wiele targowych rabatów, które dostępne są wyłącznie dla zwiedzających. Co więcej — często spotkacie okazje specjalne dla par zdecydowanych na współpracę już podczas wydarzenia. To naprawdę wyjątkowa okazja, by zarezerwować produkt lub usługę w wyjątkowej cenie.

Jak przygotować się na targi ślubne?

Targi ślubne to idealne miejsce dla par przygotowujących się do ślubu i wesela. To również wydarzenie, na którym nieodzowna może okazać się pomoc Waszych rodziców, przyjaciółki, świadków. Warto zaprosić ich z wyprzedzeniem. Na targach pomocna okazuje się lista rzeczy, które chcecie znaleźć tego dnia, a także lista rzeczy „rezerwowych”, dla których jeszcze szukacie inspiracji.

Pozostaje zabranie wygodnych butów i otwartej głowy. Na miejscu czeka Was bowiem nieco zwiedzania, dziesiątki ciekawych rozmów oraz mnóstwo ślubnych nowości.

Wybierzcie swoje miasto i rezerwujcie termin!

Wesele w stodole - poznajcie 11 najpiękniejszych miejsc!