sesja plenerowa w stylu boho

Sesja ślubna Eweliny i Pawła – klimat boho pod Krakowem

Źródło: Karol Nycz Photography

Ewelina i Paweł zdecydowali się na zrealizowanie sesji ślubnej dwa tygodnie po uroczystości. Zależało im, aby nie przeciągać tego zbyt mocno w czasie – przecież emocje, które towarzyszą parze  w tym niezwykłym dniu nie będą trwać wieczność! :-) 

Na miejsce, gdzie powstać miały ujęcia, para i jej fotograf wybrała klimatyczny obiekt  –  W Dolinie Stawu – w Zdzięsławicach koło Krakowa. 

Szukali wspólnie miejsca, które odda styl boho wymarzony przez parę. Motywem wiodącym była piękna suknia Eweliny z elementami utkanymi na wzór pajęczyny. Klimatyczna stodoła użyczona przez zaprzyjaźnione osoby i zachwycające tereny wokół nie dawały przestrzeni na jakiekolwiek alternatywy: „To było dokładnie to, czego potrzebowaliśmy, aby zrealizować tę sesję – mówi Karol Nycz, fotograf pary. 

Urokliwą atmosferę tych plenerowych kadrów udało się osiągnąć nie tylko dzięki pięknej scenerii i światłu, ale i przez akcenty ubioru i dekoracji wykorzystane w czasie sesji. Dżinsowa kurtka, słomkowy kapelusz, bransoletka w stylu hippie, łapacze snów, szelki u pana młodego – takie małe smaczki potrafią wiele zdziałać! 


Zdjęcia: Karol Nycz Photography

Boho Wedding dress: Joanna Niemiec Atelier

Po swojemu - reportaż ze ślubu oraz wesela Eweliny i Pawła