Panna Młoda z druhnymi

Piękna, stylizowana sesja ślubna w stylu eklektycznego boho!

Źródło: Paula Romanowska Wedding Studio

Ta sesja pozwala spojrzeć na boho świeżym okiem. Piękna przyroda, niebanalne detale i oryginalne kolory – wszystko złożyło się na eklektyczne tło dla zakochanych nowożeńców. Niestandardowe pomysły umożliwiły połączenie ze sobą teoretycznie niepasujących elementów w perfekcyjnie spójną całość. Efekt? Niczym z katalogu z nowymi trendami ślubnymi!

Pomysł i organizacja: Your Big Day 

Zdjęcia: Paula Romanowska Wedding Studio

Zdjęcia odbyły się w podwarszawskiej przestrzeni Cicha 23 – idealnym na slow wedding, ale nie tylko. Połączenie cegieł, drewna i wszędobylskiej zieleni robi wrażenie. Romantyczna sceneria nie potrzebowała zbyt wielu ozdobników – wystarczyły sznury lampek i akcenty roślinne. W roli głównej? Najmodniejsza ostatnio trawa pampasowa w ciekawych kompozycjach na stole. Do tego dużo złota i beżu, ale też... anielskiego błękitu widocznego w zastawie, kielichach czy świecach. Ciekawie wkomponowana barwa stanowi tutaj wisienkę na torcie. Niebieski był również prosecco van, bez którego nie obędzie się żadne nowoczesne wesele w stylu boho. Odcień został także powtórzony i zintensyfikowany w ślubnym samochodzie – kobaltowy mustang to prawdziwe cacko i klasa sama w sobie.

A państwo młodzi? Radośni i nieskrępowani! On z nonszalancko rozpiętą koszulą i podwiniętymi rękawkami, do tego obowiązkowo szelki. Ona w zwiewnej sukni z frędzlami, haftami i koronką, wszystko tak bardzo boho. Zmysłową stylizację panny młodej dopełniły kunsztowna biżuteria i romantyczna, delikatna opaska z koralików. Parze towarzyszyły także druhny w długich sukniach w idealnie pasującym odcieniu brudnego różu.

Pomysł na sesje to był nie tylko eklektyzm, ale zaaranżowanie i uchwycenie momentów występujących w dniu ślubu. Pokazanie w sesji stylizowanej nie tylko typowo pozowanych zdjęć, ale również uwieczniających te wyjątkowe i ważne momenty które tego dnia towarzyszą Parze Młodej. W tej eklektycznej sesji udało się uchwycić przygotowania, first look, ceremonie czy pierwszy taniec, aby też w aranżacji tych elementów zainspirować Pary Młode i zachęcić do celebrowania każdej chwili tego dnia.

Wspaniała atmosfera i niebanalna lokalizacja sprawiły, że boho nabrało nowego inspirującego wymiaru!

\\

Wesele w spichlerzu, czyli klimaty industrialne

Kwiaty i dekoracje: Muscari 

Miejsce: Cicha 23 

Foto i video backstage: Szymon Frączyk & Smooth Production 

Papeteria: Co nieco papieru 

Meble: Rent Design 

Sztućce: Wedding By Ann,  girlandy: Girlandia 

Prosecco van: Prosecco van Picobello 

Makijaż: Sylwia Bobel Make-up Artist

Fryzury: Iwona Gzik Makijaż & Stylizacja 
Suknie ślubne: Cuda Mecyje Atelier, Eliana Kresa   

Suknie druhen: Rose avenue, Szlafroczki: Le Brate 

Buty damskie: Vanda Novak 

Biżuteria: NOVIA BLANCA & GUSTA Jewellery 

Stylizacja modela: Atelier Zabłotny 

Obrączki: Pracownia Jubilerki 

Obuwie męskie: Loake studio

Samochód: Gamma

Wstążki: Shy Ribbons

Panna Młoda: Angelika Kukla, Pan Młody: Maciek Strzałkowski

Druhny: Ula Grotyńska & Sandra Baranowska & Martyna Łysiak