Marzysz o tym, aby pracować w branży ślubnej? Te warsztaty są dla Ciebie!

W dniach 28-29 marca b.r., na terenie Warsaw Polo Clubu, odbędą się wyjątkowe warsztaty dla osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy i umiejętności niezbędnych do stworzenia biznesu polegającego na aranżacji oprawy estetycznej ślubu i wesela. Twórcami przedsięwzięcia są pracownia Gdzie Szumi Las oraz wypożyczalnia Dekoracje Konstancin. 

Zajęcia w ramach warsztatów Gdzie Szumi Las  podzielone będą na dwa dni. W sobotę uczestnicy będą mogli zapoznać się z biznesową częścią stworzenia firmy oferującej usługi ślubno-weselne. Celem tej działalności ma być tworzenie aranżacji przestrzeni, gdzie odbędą się ślub i wesele – oprawa florystyczna, zastosowanie motywu/temat przewodniego, a także zapewnienie wszelkich elementów dekoracyjnych – detali, tak ważnych w tworzeniu klimatu tego wyjątkowego dnia. 

Gdzie Szumi Las

Dekoracje Konstancin

Źródło: MBielski

Tego dnia uczestnicy szkolenia zapoznają się z takimi elementami biznesu, jak: tworzenie ofert, kontakt z klientami, pozyskiwanie par korzystających z usług, a także współpracowników i podwykonawców. Omówiony zostanie również temat kosztów związanych z tym typem działalności, i oczywiście możliwych zysków.

Praktyczne porady ekspertów

Wśród prelekcji wygłaszanych przez ekspertów, będzie można wysłuchać porad prawnika o zawieraniu umów z klientami, podpowiedzi web mastera o tym, jak ważna jest strona internetowa.  Specjalista w dziedzinie marketingu opowie o tym, jak rzetelnie i skutecznie poprowadzić kanały w mediach społecznościowych i jak promować się skutecznie w sieci, a konsultantka ślubna przedstawi doświadczenia z praktyki współpracy z dekoratorami, florystami i event designerami. Specjaliści fotografii ślubnej zdradzą arkana uzyskiwania udanych kadrów i współpracy parami, a wypożyczalnia dekoracji podpowie, jakie efekty można osiągnąć z różnych elementów aranżacyjnych. 

W drugim dniu warsztatów uczestnicy będą mogli w praktyce wykorzystać i pogłębić wiedzę zdobytą pierwszego dnia. W programie znajdą się, między innymi: kreacja aranżacji stołu, tworzenie bukietu ślubnego. Wszystkie prelekcje i zajęcia warsztatowe ujęte będą w kontekście przyszłej pracy z klientem, a więc i tworzeniem kosztorysu oraz oferty. 

W cenie warsztatów uwzględniony jest wspólny lunch i kolacja. Istnieje także możliwość wykupienia noclegu na miejscu. 

Więcej informacji i zapisy:

Gdzie Szumi Las

warsztaty@gdzieszumilas.pl

Instagram.com/gdzieszumilas/