Targi Młodej Pary w Warszawie 27 października 2019 EXPO XXI Zobacz
Targi Młodej Pary w Gdańsku 10 listopada 2019 AMBER EXPO Zobacz
Targi Młodej Pary w Ostródzie 17 listopada 2019 EXPO Mazury Zobacz

Kolekcja ślubna Doroty Goldpoint – Wedding 2019

Najnowsza kolekcja ślubna tej marki jest celebracją trzech pokoleń kobiet, stąd pojawiły się w niej stroje nie tylko dla panny młodej, ale i dla towarzyszących jej bliskich pań i dziewczyn.

Panna młoda według marki Doroty Goldpoint w tym roku ma wyglądać i czuć się jak księżniczka. Złota koronka, zdobienia z piór, a do tego obowiązkowo złoty diadem zamiast welonu. Twórczyni kolekcji zadbała także o  komfort i dopełnienie stylizacji zimowych panien młodych, przygotowując nowoczesne etole.

Stroje dla mam i druhen

Kolekcja składa się nie tylko z sukien ślubnych, ale i kreacji dla mam panien młodych oraz  innych bliskich kobiet, towarzyszących im w tym tak ważnym dniu. Jak mówi projektantka: „Druhny to zazwyczaj bliskie sercu przyjaciółki, siostry, które swoją obecnością i pięknym malowniczym wyglądem wzbogacają całą uroczystość.

W atelier projektantki na warszawskiej Saskiej Kępie powstają modele szyte na miarę z ogromną troskliwością o dobór odpowiedniego fasonu do sylwetki, staranne wykonanie i zdobienia. Kolekcja ślubna Doroty Goldpoint uszyta jest z pięknych jedwabi, które swoją szlachetnością podkreślają uroczysty charakter całego wydarzenia. Dominujący kolor sezonu to pudrowy róż z kroplą wrzosu.Zwiewność, delikatność i asymetria to charakterystyczne cechy kolekcji. Modele sukni w długości koktajlowej i wieczorowej na każdą sylwetkę, w rozmiarach 34-54.

Coś dla małych księżniczek 

Po raz pierwszy w tym sezonie marka zaproponowała także słodkie dziecięce sukienki z jedwabnej organzy. Ślub i wesele bez obecności dzieci to – według Doroty Goldpoint – jak candy bar bez różowego koloru. Sesja ślubna, promująca markę Doroty Goldpoint była dużym medialnym wydarzeniem. Jej bohaterką zostały Grażyna Szapołowska – w roli mamy panny młodej, jej córka Kasia – w roli panny młodej i wnuczka Karolina jako mała księżniczka. Ta niezwykła sesja z udziałem trzech pokoleń kobiet wspaniale podkreśliła ponadczasowy charakter więzi kobiet i rolę celebracji ważnych wydarzeń w naszym życiu.

Zwiewne sukienki - idealne na ślub cywilny i poprawiny