Zaktualizowaliśmy regulamin i politykę pry­watności. Jeśli posiadasz konto i chcesz w pełni z niego korzystać zaloguj się
suknia ślubna

Buszująca panna młoda

Ten concept store powstał z myślą o pannach młodych, które szukają oryginalnych propozycji na stylizację ślubną. Pod adresem Bridestore.pl znalazły się też jednak propozycje, które mogą zainteresować kobiety towarzyszące pannie młodej w tym ważnym dniu.

Na platformie Bridestore.pl znajdziemy suknie ślubne autorstwa Agaty Wojtkiewicz z linii Premium oraz z kolekcji Ready to wear – dostępne od ręki. W ofercie znajdują się też akcesoria,  w tym ozdoby do włosów, biżuteria i obuwie. Nie brak wśród nich tak modnych ostatnio minimalistycznych wzorów.

długa zwiewna suknia ślubna

Twórczyni Bridestore.pl pomyślała też o ubarwieniu wieczorów panieńskich. Stąd dostępne są w witrynie na przykład t-shirty z tematycznymi hasłami, takimi jak: #BRIDE”, „SORRY BOYS”, „HAVE FUN. GET MARRIED”, czy lekkie szlafroczki z printami: ,,QUEEN OF THE NIGHT” i ,,THE BRIDE”.

krótka biała suknia ślubna

Jako uzupełnienie ślubnego zestawu, panny młode mogą też wybrać komplet bielizny z linii RILKE x AGATA WOJTKIEWICZ, wykonanej z delikatnej, zmysłowej koronki.

Bridestore.pl jest ciekawym miejscem w sieci, gdzie coś ciekawego do założenia może znaleźć nie tylko sama panna młoda, ale i jej druhny, przyjaciółki i mama. Agata Wojtkiewicz oferuje  koktajlowe sukienki w wielu wzorach, kolorach i rozmiarach. W sklepie znalazły się też produkty mogące uatrakcyjnić wieczór panieński lub pomysły na upominek,  jak chociażby świece zapachowe.

suknia ślubna z długim rękawem

AGATA WOJTKIEWICZ to polska marka reprezentująca nowoczesne i minimalistyczne podejście do mody ślubnej i wizytowej. Jej znakiem rozpoznawczym jest rock'n'rollowy styl, akcenty pozwalające emanować seksapilem oraz ekskluzywne jedwabne tkaniny i francuskie koronki z manufaktury Sophie Hallette. Projektantka marki została wyróżniona i nagrodzona m.in. w konkursach Złota Nitka, Złota Fastryga, Projektant Roku oraz Young Creative Entrepreneur – Design and Fashion Award. Jej kreacje prezentowane były na Fashion Week Poland, w programach telewizyjnych Top Model i Taniec z Gwiazdami oraz w prasie kobiecej. Od 2015r. w Łodzi istnieje flagowy butik AGATA WOJTKIEWICZ. Suknie marki dostępne są także w polskich i zagranicznych salonach. 

suknia ślubna w stylu boho