Zaktualizowaliśmy regulamin i politykę pry­watności. Jeśli posiadasz konto i chcesz w pełni z niego korzystać zaloguj się
Pokaz sukni ślubnych

Boho glamour – suknie od ręki!

 W tej pracowni, jako jedynej w Polsce, suknię na zamówienie można mieć gotową w ciągu kilku godzin. Marka Suknie Boho by Marta Trojanowska, bo  niej mowa, istnieje na polskim rynku od trzech lat. Jej ambasadorką jest Anna Skura (What Anna Wears).

Kreacje projektantki Marty Trojanowskiej, która stworzyła markę Suknie Boho, to kompilacja elementów charakterystycznych dla tak modnego od kilku sezonów stylu boho. Projekty przywodzą na myśl delikatność, zwiewność, a jednocześnie bogactwo i różnorodność faktur.

5 listopada w Warszawie w nowym atelier Marty Trojanowskiej odbył się pokaz prasowy, połączony z premierą kolekcji Barcelona. Na spotkanie przybyły m.in.: Alżbieta Leńska i Ilona Lewandowska. Obie aktorki na swoje śluby wybrały suknie projektantki. Panie wystąpiły w ślubnych kreacjach, podobnie Magdalena Pieczonka i Oliwia Cymińska. 

W trakcie wydarzenia zapowiedziana została licytacja, w ramach której dokonać można zakupu uszycia sukni ślubnej u Marty Trojanowskiej oraz sesji zdęciowej wykonanej przez Kamilę Bannach. Licytacja dostępna będzie na stronie www.suknieboho.pl, a całkowity dochód z niej zostanie przekazany na rzecz Fundacji One Day, wspierającej dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Najnowsza kolekcja, Barcelona to odważne autorskie modele, niespotykane dotychczas na naszym rynku – glamour boho. Nie da się przeoczyć tych kreacji, uszytych z delikatnych koronek w odcieniach beżu, z elementami złota.

Poza indywidualnymi projektami, tworzonymi na zamówienie w pracowni Marty Trojanowskiej, w ofercie marki znajdziemy także kolekcje gotowych sukien ślubnych. Ciekawą cechą kreacji jest to, że każdą z nich można przefarbować na dowolny kolor lub/i stworzyć stylizację na co dzień, dodając kapelusz i botki czy kowbojki. Zasadność tego pomysłu podkreśla sama Marta Trojanowska: „Boho to nie tylko trend w modzie, to styl życia!”. Najnowsza sesja wizerunkowa Sukni Boho autorstwa Kamili Bannach idealne odzwierciedla tę myśl.

Partnerami wydarzenia były: marka biżuteryjna Novia Blanca oraz MT Beauty Room.

Sesja plenerowa Ali i Michała