Targi Młodej Pary w Warszawie już 10 lutego w EXPO XXI

Z radością zapraszamy Was na kolejną edycję największego wydarzenia dla narzeczonych! Targi Młodej Pary odbędą się już 10 lutego w Warszawskim EXPO XXI.

Dlaczego warto tam być?

Targi Młodej Pary to targi ślubne, które łączą tradycję i nowoczesność. Nie wiecie, od czego zacząć swoje przygotowania? A może brakuje Wam jeszcze kilku drobiazgów? Ta impreza to wszystko, co możecie sobie wymarzyć na Waszym ślubie — w jednym miejscu. Suknie, garnitury, obrączki, fotografowie, domy weselne, zespoły, instruktorzy tańca i wiele, wiele więcej. A wszystko to w bardzo różnorodnej stylistyce!

torty weselne na targach ślubnych

Na targach prezentuje się ponad 100 wystawców z branży weselnej, dzięki czemu każda Młoda Para znajdzie tam coś dla siebie. Panie zachwyci szereg pokazów mody, podczas których będziemy oglądać najnowsze kolekcje salonów sukien ślubnych.

pokaz mody podczas targów ślubnych

Panna Młoda podczas pokazu mody na targach ślubnych

Co wyróżnia Targi Młodej Pary?

Na miejscu możecie liczyć na wiele konkurencyjnych ofert. Ze względu na to, że targi nie odbywają się na co dzień — właśnie tam czekają na Was największe rabaty i promocje przygotowane specjalnie dla zwiedzających. Narzeczeni mogą odwiedzić strefę mody ślubnej, wziąć udział w popisach barmańskich, posłuchać muzyki na żywo czy wypróbować się na parkiecie pod okiem instruktorów tańca. Wykłady i prelekcje rozwieją wszelkie wątpliwości związane z doborem obrączek, weselnym menu czy ślubnym makijażem.

targi ślubne

Spotkaj się ze specjalistami i poczuj, jakie to proste!

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie, ale i wiele radości. Spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin pomagają Młodym Parom rozwiewać wszelkie wątpliwości i podejmować najlepsze decyzje. To niepowtarzalna okazja do porównywania ofert, inspirowania się i odkrycia tych wyjątkowych osób, które uświetnią Wasz Wielki Dzień.

biżuteria na targach ślubnych

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj:

https://targimlodejpary.pl/targi-slubne-warszawa/

Na stronie można jeszcze kupić bilety. Rezerwujcie czas już dzisiaj!