Zaktualizowaliśmy regulamin i politykę pry­watności. Jeśli posiadasz konto i chcesz w pełni z niego korzystać zaloguj się
Targi Młodej Pary w Gdańsku 13 stycznia 2019 AMBER EXPO Zobacz
Targi Młodej Pary w Warszawie 10 lutego 2019 EXPO XXI Zobacz
Targi Młodej Pary w Krakowie 13 stycznia 2018 EXPO KRAKÓW Zobacz

Kapelusze wracają do łask!

Wasze mamy nie mają pomysłu, jak podkreślić strojem doniosłość Waszej uroczystości? Koniecznie namówicie je na nakrycie głowy! Woalki, toczki, fascynatory i właśnie kapelusze wracają do łask.

Polki coraz chętniej sięgają po kapelusze, woalki, toczki czy fascynatory. Te nakrycia głowy doskonale sprawdzają się podczas eleganckich uroczystości, a styliści podkreślają, że jest to nie tylko piękne uzupełnienie całości stroju, lecz także wyraz kobiecości i wyjątkowości. Zdaniem projektantów każdej osobie jest dobrze w kapeluszu. Jest to tylko kwestia doboru odpowiedniego modelu do sylwetki i kształtu twarzy. Nieoceniona jest więc tutaj rola modystki.

Panna Młoda z gośćmi oglądająca obrączkę ślubną

Źródło: Wilczkiewicz Fotografia Ślubna

Coraz więcej kobiet decyduje się na odrobinę szaleństwa i chcąc podkreślić swoją kobiecość wybiera minimalistyczne toczki, efektowne fascynatory bądź gustowne kapelusze. W zależności od modelu mogą one delikatnie podkreślać urok danej stylizacji bądź dominować nad całością. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań i od okazji.

Rodzice czekający na Parę Młoda z chlebem

Źródło: KTOFOTO

A może któraś z Was skusi się na wplecenie kapelusza w swoją ślubną stylizację?!

Panna Młoda w kapeluszu i płaszczu

Jesienna sesja plenerowa

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, z którego dowiecie się czemu kapelusze zawdzięczają swój renesans.

źródło: materiały prasowe Newseria