Zaktualizowaliśmy regulamin i politykę pry­watności. Jeśli posiadasz konto i chcesz w pełni z niego korzystać zaloguj się

Kapelusze wracają do łask!

Wasze mamy nie mają pomysłu, jak podkreślić strojem doniosłość Waszej uroczystości? Koniecznie namówicie je na nakrycie głowy! Woalki, toczki, fascynatory i właśnie kapelusze wracają do łask.

Polki coraz chętniej sięgają po kapelusze, woalki, toczki czy fascynatory. Te nakrycia głowy doskonale sprawdzają się podczas eleganckich uroczystości, a styliści podkreślają, że jest to nie tylko piękne uzupełnienie całości stroju, lecz także wyraz kobiecości i wyjątkowości. Zdaniem projektantów każdej osobie jest dobrze w kapeluszu. Jest to tylko kwestia doboru odpowiedniego modelu do sylwetki i kształtu twarzy. Nieoceniona jest więc tutaj rola modystki.

Panna Młoda z gośćmi oglądająca obrączkę ślubną

Źródło: Wilczkiewicz Fotografia Ślubna

Coraz więcej kobiet decyduje się na odrobinę szaleństwa i chcąc podkreślić swoją kobiecość wybiera minimalistyczne toczki, efektowne fascynatory bądź gustowne kapelusze. W zależności od modelu mogą one delikatnie podkreślać urok danej stylizacji bądź dominować nad całością. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań i od okazji.

Rodzice czekający na Parę Młoda z chlebem

Źródło: KTOFOTO

A może któraś z Was skusi się na wplecenie kapelusza w swoją ślubną stylizację?!

Panna Młoda w kapeluszu i płaszczu

Jesienna sesja plenerowa

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, z którego dowiecie się czemu kapelusze zawdzięczają swój renesans.

źródło: materiały prasowe Newseria