sesja zaręczynowa w restauracji

7 pomysłów na wyjątkowe zaręczyny!

Źródło: The Rings Event Planners

Kobiety marzą o wyjątkowych zaręczynach! Już od najmłodszych lat snują wizje i próbują wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał "ten dzień". Są ciekawe, w jaki sposób ich ukochany mężczyzna się im oświadczy i kiedy. Zatem Drodzy Panowie! Przed Wami wielkie wyzwanie! Jak temu sprostać?!

Najlepiej skorzystać z pomocy osoby, która doskonale zna oczekiwania kobiet, nie tylko dlatego, że sama nią jest, ale dlatego, że posiada wieloletnie DOŚWIADCZENIE w pracy nad aranżacją przyjęć zaręczynowych

Zróbcie pierwszy krok i wybierzcie najlepszy scenariusz! Przedstawiam Wam 7 pomysłów na zaręczyny, które zachwycą Twoją ukochaną i sprawią, że zapamięta ten dzień do końca życia

Organizacja: The Rings Event Planners

Zdjęcia: Karolina Chęcińska/ Jagoda Miko Event Planner

1. Pomysł na zaręczyny - kolacja przy świecach na plaży

Plaża to jedno z najromantyczniejszych miejsc. Idealne na sesję zdjęciową, ale jeszcze lepsze na kolację zaręczynową przy blasku księżyca - nakrycie dla dwóch osób i jedzenie serwowane przez jedną z najlepszych restauracji w Trójmieście. Mówi się, że "przez żołądek do serca", dlaczego by nie wykorzystać tego triku? Jak sądzicie Panowie? 

2. Pomysł na zaręczyny - piknik w stylu boho

Perski dywan, rustykalne dekoracje, ekskluzywne przekąski i trawa pampasowa. Nie znam kobiety, której nie zachwyciłby taki klimat. Dodatkowo pierścionek zaręczynowy umieszczony w złotym pudełku "po babci" podkreśli romantyczny nastrój.

zaręczyny na plaży

zaręczyny niespodzianka na plaży

zaręczyny kolacja na plaży

oświadczyny na plaży kolacja w stylu boho

zaręczyny na plaży kolacja wino przekąski

3. Pomysł na zaręczyny - rejs jachtem na zachód słońca

Kiedy wypłyniecie razem w rejs przy zachodzie słońca - poruszysz jej zmysły do głębi. Zabierając jeszcze ze sobą zmrożonego szampana i truskawki sprawisz, że poziom jej szczęścia dosięgnie nieba. Pamiętaj, że ważny jest wybór jachtu - najlepiej sprawdzi się żaglowy - na motorówce może być zbyt głośno, zepsuje to wymarzony nastrój. Doświadczony skipper zadba o to, byście czuli się komfortowo, a podczas rejsu pokaże i zabierze Was w ciekawe miejsca.

Pomysł na zaręczyny - rejs jachtem na zachód słońca

Pomysł na zaręczyny - rejs jachtem na zachód słońca napis marry me

Pomysł na zaręczyny - rejs jachtem na zachód słońca

4. Pomysł na zaręczyny - oświadczyny z widokiem na miasto   

Kto powiedział, że oświadczyny mogą odbywać się jedynie latem? Kiedy pogoda zaczyna się psuć, a Tobie zależy, aby ukochana stała się jak najszybciej Twoją narzeczoną - zaproś ją na ostatnie piętro wieżowca! Balony, świece, wino i napis „Marry Me” sprawią, że trudno będzie jej się oprzeć i posłużą w podjęciu decyzji.

Pomysł na zaręczyny - rejs jachtem na zachód słońca

Pomysł na zaręczyny - oświadczyny z widokiem na miasto   

Pomysł na zaręczyny - oświadczyny z widokiem na miasto   

Pomysł na zaręczyny - oświadczyny z widokiem na miasto   

Pomysł na zaręczyny - oświadczyny z widokiem na miasto   

Pomysł na zaręczyny - oświadczyny z widokiem na miasto  marry me napis

5. Pomysł na zaręczyny - ekskluzywny apartament w centrum miasta    

Elegancki apartament, wypełniony dekoracjami z pięknych róż i mnóstwa świec... a co w momencie, kiedy znajdzie się tam jeszcze wanna i palący się kominek? Nie brzmi to jak obietnica najwspanialszego wieczoru w życiu? Twoja narzeczona z pewnością będzie chciała pochwalić się całemu światu jakiego ma fantastycznego mężczyznę. 

6. Pomysł na zaręczyny - kolacja z widokiem na Stare Miasto

Pyszne jedzenie i romantyczna dekoracja zdecydowanie podkreślą wyjątkowość widoku! Zagwarantuje Wam to jedna z najlepszych restauracji w mieście. Ale mamy dla Was coś jeszcze! Co powiedziałaby Twoja ukochana, gdyby restauracja została otwarta specjalnie dla Was, ale uwaga - tuż po jej zamknięciu?! Czyż nie byłby to "wyjątkowy" czas?

7. Pomysł na zaręczyny - show taneczne

A gdyby tak znaleźć się w teatrze, który otwarto by specjalnie dla Was, a na scenie obejrzelibyście show tylko we dwójkę? Tę opcję polecamy szczególnie, jeśli twoja przyszła narzeczona kocha taniec. Grupa taneczna zaangażuje Was w pokaz, a Ty w niespodziewanym dla niej momencie uklękniesz i założysz ukochanej pierścionek na palec (lub „i poprosisz swoją ukochaną o rękę”).


Panowie! Wiemy jak bardzo stresujące są dla Was zaręczyny-oświadczyny. Dlatego oddajcie ich organizację w ręce specjalistów, zamiast zadawać pytania "w przedpokoju". Dołożymy wszelkich starań, by uczynić ten czas wyjątkowym i niezapomnianym. 

Zapewne powiecie "jeśli mnie kocha to i tak się zgodzi!" Oczywiście, że Cię kocha i się zgodzi, ale dlaczego by nie sprawić jej przyjemności i spełnić marzenia. Zrób to z pompą i postaraj się, aby zapamiętała ten dzień na zawsze! 

 

Pozdrawiam,
The Rings Event Planners