Zespoły weselne 100% na żywoz całej Polski działające na terenie Strzelec Opolskich i okolic
269 ofert
strona 4 z 12
Typ zespołu: 100% na żywo
Wyczyść filtry
269 ofert
strona 4 z 12

The Celebration Band
zespół dla wymagających!
Dojedziemy z Gdańska
The Celebration Band to zespół kategorii premium. Mistrzowie w swoim fachu, którzy dzięki latom doświadczeń, wiedzy muzycznej i fantastycznym umiejętnościom sztukę oprawy muzycznej
8000 zł

ZESPÓŁ SIEDEM 👌
Zespół SIEDEM rozkręci WESELE 💯 % LIVE 👌
Dojedziemy z Rzeszowa
Zespół SIEDEM tworzy piątka pozytywnie zakręconych muzyką osób. Wieloletnie doświadczenie, umiejętności i profesjonalizm zaowocowały tym, że na swoim koncie mamy setki zagranych im
6 zł

METIUS Cover Band
100% na żywo
Dojedziemy z Piotrkowa Trybunalskiego
Gramy 100% muzyki na żywo. Zespół muzyczny METIUS tworzą ambitne osoby, którzy kochają to co robią.
4000 zł

SURDUT
Surdut Muzyka 100 % na żywo
Dojedziemy z Opola
Gwarantujemy muzyczną zabawę dla każdego w każdym przedziale wiekowym w oparciu o bogaty repertuar. Cechuje nas elegancki dresscode, uśmiechnięte twarze, abstynencja, serwujemy obs
9500 zł

Mega Dębica
-
Dojedziemy z Dębicy
Zespół muzyczny MEGA Dębica
Zapraszamy na naszą stronę: http://www.megazespol.pl/
Zagramy na Waszym: weselu, studniówce, imprezie firmowej.
1 zł

Quatro Dębica
Doświadczenie Rzetelność Pasja
Dojedziemy z Dębicy
Zespół Quatro to wieloletnie doświadczenie i gwarancja udanej zabawy.
Profesjonalnie i z pasją staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.
1 zł

Zespół maXim Wesele Łódź, łódzkie
Najwyższa jakość,profesjonalizm,łódzkie
Dojedziemy z Zgierza
Profesjonalizm, doświadczenie ,niezawodność,żywe instrumenty, świetne wokale , doskonały wodzirej ,ponad 1000 pozycji z każdego gatunku w repertuarze to tylko kilka cech , którym
1 zł

Gorączka Sobotniej Nocy
Kawał dobrego grania na Twoim przyjęciu!
Dojedziemy z Rzeszowa
Zapraszamy do współpracy- nietuzinkowe aranżacje, zawodowe brzmienie, nowy wymiar prowadzenia przyjęcia!
1 zł

Zespół na wesele ARKADA
-
Dojedziemy z Ostrowa Wielkopolskiego
Zespół ARKADA to gwarancja profesjonalnej oprawy imprez w tradycyjnym 5-osobowym składzie.
Zapraszam na stronę internetową gdzie można posłuchać wst
5100 zł

The Voice
100% muzyki na żywo! Gramy bo lubimy!
Dojedziemy z Oławy
Zespół muzyczny The Voice obsługuje profesjonalnie wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Gramy wyłącznie muzykę na żywo, bogate brzmienia instrumentów jak np. saksofon, gitar
6000 zł

DZA live
-
Dojedziemy z Ząbkowic Śląskich
Krótko i zwięźle. Robimy to co kochamy, a kochamy muzykę i świetnie się przy tym bawimy :) Gramy i śpiewamy 100% na żywo. Zapraszamy serdecznie do kontaktu
7000 zł

SEMPRE
muzyka 100% na żywo
Dojedziemy z Krakowa
Oferujemy oprawę muzyczną imprez okolicznościowych. Zagramy dla Państwa w 5-osobowym składzie grając w 100% na żywo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
6000 zł

Groovy Cover Band
Groovy - zespół, co dobrze groovie :)
Dojedziemy z Żor
6-osobowy topowy polski cover band. Skład grający 100% live z perkusistą, basistą, klawiszowcem, gitarzystą, trębaczem i męskimi wokalami. Muzyka taneczna na wysokim poziomie - sta
9500 zł

KOLORYTM
Muzyka na żywo
Dojedziemy z Opola
Profesjonalna obsługa muzyczna wesel, imprez firmowych, eventów oraz innych imprez okolicznościowych. Gramy 100% na żywo!
1 zł

zespół CINNAMON - 100% na żywo
profesjonalnie 100% live
Dojedziemy z Częstochowy
Zespół powstał w Częstochowie, ale działa na terenie całego kraju. Pięcioosobowy zespół muzyczny wykonujący muzykę w 100% na żywo.
5500 zł

Activ
Jeśli wesele to z nami Activ Music Group
Dojedziemy z Częstochowy
Activ Music Group
zespół muzyczny z Częstochowy
Oferujemy oprawę muzyczną imprez tanecznych. wesela, przyjęcia, bankiety, dancingi i inne. Gramy wyłącznie na żywo!! w pełnym skł
1 zł

FERNANDO
Z nami naj wesele j
Dojedziemy z Otwocka
Miło nam że zechcieliście tu zajrzeć , zapraszamy do kontaktu , na pewno się nie zawiedziecie , muzyka to nasz pasja , gramy tylko na żywo.
6000 zł

ZESPÓŁ VEGAS-SHOW
Muzyka tylko na żywo! Zapraszamy ;)
Dojedziemy z Rzeszowa
Najlepszy wybór na wesele! Pięć wykształconych muzycznie osób uświetni twoją zabawę, wesele czy bal sylwestrowy a nasze zabawy rozbawią Państwa do łez. Serdecznie zapraszamy do ogl

Zespół Twister
Rozkręcamy imprezę śpiewająco!
Dojedziemy z Mielca
Rozkręcamy imprezę śpiewająco! Cała Polska! 🇵🇱
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się spełniać wszelkie wymagania naszych klientów.

Zespół Muzyczny For You Rzeszów
Świeżość i Energia !!!
Dojedziemy z Rzeszowa
FOR YOU to grupa sześciu profesjonalnych muzycznych "przyjaciół" . Posiadamy szeroki repertuar , dobierany w zależności od rodzaju imprezy, oraz bawiącego się towarzystwa, nie b

MaxBand
Zespół na wesele! HARFA na ślub!
Dojedziemy z Wrocławia
Muzyka na poziomie, elegancki wizerunek, dobrze dobrany repertuar i ogromna ilość energii! Sprawdźcie też naszą ofertę oprawy muzycznej ślubu na HARFIE!
10500 zł

Zespół Muzyczny THE DREAMS
Zespół Twoich marzeń
Dojedziemy z Kielc
Jesteśmy energicznym zespołem potrafiącym zabawić gości na weselu.
Gramy 100 % na żywo. GWARANCJA UDANEJ ZABAWY!!!
Zespół muzyczny THE DREAMS to zespół twoich marzeń.

Red Combo
Zagraniczne, Polskie, Rock, Disco, Jazz
Dojedziemy z Radomia
Ponad 800 utworów w 6 językach. Bardzo bogate instrumentarium, oświetlenie, efekty, nagłośnienie.
W przerwach muzyka w formie DJ setów.

Standard Express Muzyka na Wesele
Oprawa wesela, ślubu, obiadu, eventu...
Dojedziemy z Łodzi
Gramy światowe standardy; jazz, soul, pop, muzyka z filmów i musicali. Przyjęcia weselne, eventy firmowe itd
Sprawdź powiązane kategorie
Zespoły weselne 100% na żywo w twoim mieście
Zespoły weselne 100% na żywo Brzeg
Zespoły weselne 100% na żywo Głuchołazy
Zespoły weselne 100% na żywo Kędzierzyn-Koźle
Zespoły weselne 100% na żywo Kluczbork
Zespoły weselne 100% na żywo Krapkowice
Zespoły weselne 100% na żywo Namysłów
Zespoły weselne 100% na żywo Nysa
Zespoły weselne 100% na żywo Opole
Zespoły weselne 100% na żywo Prudnik
Inne firmy z Strzelec Opolskich
