Transport dla gości
firmy z Chorzowa

+60 ofert z dojazdem

31 ofert (strona 2 z 2); 4 oferty promowane płatnie

Firma na wesele: KOMFORTOWY BUS 9 OSÓB DO WYNAJĘCIA !
0 zł

KOMFORTOWY BUS 9 OSÓB DO WYNAJĘCIA !

Solidnie, Tanio i Bezpiecznie !

dojedziemy z Sosnowca

Witam serdecznie Zapraszam Państwa do skorzystania z atrakcyjnej oferty wynajmu komfortowego Busa - 9 osób - 24/h, 7 dni w tygodniu. Rodzaj pojazdu: Renault Trafic wersja... long / 2019r/ - 9 osób ! Poj.

200 zł

Firma na wesele: Speed Up - car rental
0 zł

Speed Up - car rental

Zadbamy o Twoich gości weselnych

dojedziemy z Rudy Śląskiej

Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, w atrakcyjnej cenie. Nasza flota to nowe, komfortowe busy 9 osobowe. Zapewniamy komfort załatwiania formalności i indywidualne... podejście.

Firma na wesele: Usługi przewozowe ,, Elmix ,,
0 zł

Usługi przewozowe ,, Elmix ,,

Przewóz osób

dojedziemy z Będzina

Witam wykonujemy Transport osobowy dla firm oraz osób prywatnych Obsługa imprez okolicznościowych wesela komunie chrzciny wieczory panieńskie/kawalerskie imprezy integracyjne... Wycieczki koncerty dyskoteki obsługa zespołów transport na lotniska Itp.

Firma na wesele: INTRANS Usługi transportowe
0 zł

INTRANS Usługi transportowe

Wynajem busa/autokaru na wesele

dojedziemy z Sosnowca

W naszej firmie oferujemy zarówno wynajem autokaru jak i busa na wesele. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami mieszczącymi od 20 do 59 osób. W zależności od wielkości przyjęcia... dopasujemy dogodną formę transportu gości do Kościoła, Urzędu stanu cywilnego, do restauracji czy również do hotelu po przyjęciu.

Firma na wesele: Waldek
0 zł

Waldek

Wynajem Autokarów

dojedziemy z Wojkowic

Obsługa wesel i przewozy okolicznościowe. Komfortowo i bezpiecznie !.Konkurencyjne ceny kierowcy z dużym doświadczeniem!

Firma na wesele: Usługi autokarowe B. Bolechowicz
0 zł

Usługi autokarowe B. Bolechowicz

Wynajem autokarów

dojedziemy z Gliwic

Oferujemy transport autokarem dla Państwa gości weselnych. Gwarantujemy bezpieczeństwo, punktualność i doświadczenie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gliwicach i na... rynku działa już od 1993 roku.

Firma na wesele: MTMTour Sp. z o.o.Firma na wesele: MTMTour Sp. z o.o.
0 zł

MTMTour Sp. z o.o.

dojedziemy z Bytomia

Posiadamy do Państwa dyspozycji Najnowszy model OPLA VIVARO Extra LONG rok produkcji 2015. Wszystkie samochody wyposażone są bardzo komfortowo i posia

1 2

Sprawdź transport dla gości w najbliższych miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Zabrze.