Oprawa ceremonii ślubnej
artyści z całej Polski działający na terenie Warszawy i okolic

ukryj oferty z dojazdem

162 oferty (strona 2 z 7); 6 ofert promowanych płatnie

Firma na wesele: Violino d'Amore
0 zł

Violino d'Amore

Nastrojowa i elegancka oprawa ślubu

Warszawa

Muzyka z pasją i duszą to idealne dwa słowa, które opisują miłość do tego co robię. Klasycznie i rozrywkowo. Perfekcyjna oprawa na śluby, bankiety i małe eventy lub wesela.

Firma na wesele: Patrycja Makowska - wokalistka
0 zł

Patrycja Makowska - wokalistka

Śpiew na Twoim Ślubie

Warszawa

Oprawa wokalna ceremonii w kościele oraz na uroczystości plenerowej (i w USC). Zawodowa wokalistka, współpracująca z organistami w Kościołach lub z własnym pianistą (i... innymi instrumentalistami, najczęściej wybierana opcja - skrzypce).

Firma na wesele: Dobry Kwartet
0 zł

Dobry Kwartet

Wyjątkowe brzmienie w Tym Ważnym Dniu

Warszawa

Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną uroczystości na terenie Warszawy, Lublina i okolic. Z przyjemnością umilimy Państwa ceremonię kościelną, ślub cywilny lub humanistyczny....

1200 zł

Firma na wesele: Musique.Band
0 zł

Musique.Band

skrzypce, duet/kwartet smyczkowy

Warszawa

Jestem skrzypaczką, absolwentką Akademii Muzycznej, z wieloletnim doświadczeniem. Oferuję oprawę muzyczną uroczystości: * Msza Św. ślubna (również plenerowa), * Muzyka... podczas składania życzeń, * Koncert podczas uroczystości w restauracji/sali bankietowej.

300 zł

Firma na wesele: Emilia i Łukasz
0 zł

Emilia i Łukasz

Dwa wokale, organy i skrzypce

Warszawa

Wyjątkowa oprawa wokalna ślubu z akompaniamentem organów i skrzypiec. Wykonujemy nie tylko pieśni, ale również wszystkie części stałe mszy oraz utwory organowo-skrzypcowe....

Firma na wesele: Chylę Nieba
0 zł

Chylę Nieba

oprawa muzyczna uroczystości

Warszawa

Chylę Nieba to profesjonalny zespół wokalno - instrumentalny wykonujący oprawy muzyczne ślubów i innych uroczystości. :) Pragniemy poprzez naszą Muzykę uchylić Wam Nieba! <3

Firma na wesele: Duet Na Ślub ♥ śpiew i gitara
0 zł

Duet Na Ślub ♥ śpiew i gitara

♥ Muzyka na Wasz ślub ♥

Warszawa

Cześć! Jesteśmy małżeństwem, w życiu którego wiara i muzyka zajmują bardzo ważne miejsce. Z tego względu doskonale wiemy, czego Wam potrzeba, jeśli chodzi o muzyczną stronę... Waszego ślubu! Zachęcamy do posłuchania naszych nagrań oraz kontaktu z nami.

Firma na wesele: Ivy Duo - duet skrzypcowy
0 zł

Ivy Duo - duet skrzypcowy

Nasz duet - Wasze muzyczne marzenia

Warszawa

Nasz duet to dwa razy więcej możliwości i wzruszeń :) Czarujemy dźwiękami na skrzypcach klasycznych i elektrycznych. Razem stworzymy oprawę Waszych marzeń. Do usłyszenia!

Firma na wesele: Karolina
0 zł

Karolina

Piękna i profesjonalna oprawa muzyczna💒

Warszawa

Oferuję oprawę muzyczną ślubów na najwyższym poziomie. Jestem organistką i wokalistką z wieloletnim doświadczeniem. Posiadam duży repertuar pieśni i utworów, które można... wykonać na ślubie, a także na specjalne życzenia uczę się nowych.

Firma na wesele: Lidia & Kamil
0 zł

Lidia & Kamil

Muzyczna oprawa ślubów

Warszawa

Nazwa Lidia & Kamil pochodzi od imion członków duetu, w którego skład wchodzą Lidia Dzirba- wokal oraz Kamil Jarciński- gitara. Jesteśmy narzeczeństwem, których wspólną... pasją jest muzyka i wspólne pisanie autorskich utworów.

Firma na wesele: PipeFusion Duo saksofon i klawisze
0 zł

PipeFusion Duo saksofon i klawisze

Niepowtarzalnie

Warszawa

Wiemy, że ślub to bardzo wyjątkowa chwila... Dlatego też jako zawodowi muzycy dołożymy wszelkich starań, aby oprawa muzyczna Państwa uroczystości była

600 zł

Firma na wesele: Śpiew na ślubie-Sopran i Tenor
0 zł

Śpiew na ślubie-Sopran i Tenor

Sopran i tenor

Warszawa

Szanowni Narzeczeni! Zachęcamy Państwa do wyboru naszego duetu – Sopran oraz Tenor, który może wzbogacić Waszą wyjątkową Mszę Ślubną

Firma na wesele: Skrzypaczka.waw.pl
0 zł

Skrzypaczka.waw.pl

Bajkowa atmosfera powstaje dzięki muzyce

Warszawa

Skrzypce to zawsze dobry pomysł ;) a wraz z nimi dowolny skład instrumentalny, wedle Twojego marzenia. Tylko muzycy po wyższych studiach!

Firma na wesele: Wokal i gitara na Ślub!
0 zł

Wokal i gitara na Ślub!

Wyjątkowy duet na Twój ślub!

Warszawa

Młody duet z dużym doświadczeniem muzycznym, nie tylko w oprawach uroczystości ślubnych. Oferujemy Państwu niezapomniane chwile podczas tego najważniejszego dnia w życiu.

Firma na wesele: Oprawa wokalna- sopran
0 zł

Oprawa wokalna- sopran

Śpiew klasyczny

Warszawa

Oferuję Państwu profesjonalną oprawę wokalną Uroczystości Ślubnej. W to co robię wkładam całe serce, śpiew to moja pasja. Obecnie doskonalę swój warsztat wokalny na warszawskim... wydziale wokalno- aktorskim w klasie śpiewu solowego.

Firma na wesele: Saksofon na żywo!
0 zł

Saksofon na żywo!

Romantycznie, wyjątkowo, przebojowo!

Warszawa

Wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy muzycznej. Saksofon swoim brzmieniem doskonale podkreśli romantyczny nastrój ślubu, nada uroczysty wydźwięk obiadu okolicznościowego..., czy stanie się doskonałą atrakcją podczas zabawy.

300 zł

Firma na wesele: La Belle Quartet - kwartet smyczkowy
0 zł

La Belle Quartet - kwartet smyczkowy

Kwartet smyczkowy na Twoją uroczystość

Warszawa

Kwartet smyczkowy La Belle oferuje swoje usługi podczas ślubu kościelnego i cywilnego, podczas obiadu weselnego, bankietu, wigilli firmowej. Zapraszamy do kontaktu !

Firma na wesele: Skrzypce na ślub
0 zł

Skrzypce na ślub

Pasja, doświadczenie, profesjonalizm

Warszawa

Oferuję profesjonalną oprawę muzyczną ceremonii zaślubin, zarówno kościelnej jak i cywilnej. Na skrzypcach gram od 6 r.ż., a w 2016 r. ukończyłam Uniwersytet Muzyczny Fryderyka... Chopina uzyskując tytuł magistra sztuki w zakresie gry na skrzypcach.

Firma na wesele: Aneta Rzewnicka- Oprawa wokalna
0 zł

Aneta Rzewnicka- Oprawa wokalna

Oprawa wokalna ślubów i uroczystości

Warszawa

Oferuję śpiew na ślubach i oraz innych uroczystościach głównie na terenie województwa mazowieckiego. Jeśli chodzi oprawę uroczystości na terenie innych województw to również... są rozważane przeze mnie takie propozycje.

Firma na wesele: Anita
0 zł

Anita

Warszawa

Ukończyłam Szkołę Muzyczną II stopnia na instrumencie altówka. Oferuję grę na ślubach na wysokim poziomie. Utwory jestem w stanie przygotować na życze

200 zł

Firma na wesele: Wokal z Bemowa
0 zł

Wokal z Bemowa

\(ツ)/

Warszawa

Pełna piękna i wysokiej klasy oprawa wokalna na ceremonię ślubu. BARBARA to trafny wybór. Osoba z wykształceniem muzycznym i pasją do muzyki. Kliknij na zdjęcie, aby lepiej... poznać ten głosik \(ツ)/ Z pewnością wzruszy wszystkich Twoich gości.

Firma na wesele: Śpiew - oprawa muzyczna
0 zł

Śpiew - oprawa muzyczna

Śpiew klasyczny, mezzosopran

Warszawa

Od kilku lat zajmuję się oprawą muzyczną uroczystości ślubnych. Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na Wydziale Wokalno-Aktorskim oraz studiów podyplomowych... w zakresie wokalistyki operowej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

300 zł

Firma na wesele: Pianista profesjonalny śpiewający
0 zł

Pianista profesjonalny śpiewający

Muzyka jest moim życiem.

Warszawa

Pianista z wieloletnim doświadczeniem ,wokalista i wspaniały improwizator,tony utworów od rozrywki,jazzu,muzyki filmowej to lightowej klasyki.

Firma na wesele: Anna Pastor mezzosopran
0 zł

Anna Pastor mezzosopran

Dla miłośników klasycznego brzmienia

Warszawa

Dzień dobry, oferuję oprawę wokalną ślubu solo jak i w duecie sopran + mezzosopran. W repertuarze utwory klasyczne oraz piękne pieśni kościelne.

2 ... 7

Sprawdź oprawa ceremonii ślubnej w najbliższych miastach: Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Otwock, Piaseczno, Płock, Pruszków, Radom, Siedlce, Wołomin, Ząbki, Żyrardów.