Kamerzyści
z Kalisza i okolic

+518 ofert z dojazdem

9 ofert; 2 oferty promowane płatnie

Firma na wesele: Focus
10 zł

Focus

Filmowanie Wesel

dojedziemy z Krotoszyna

Jeżeli szukacie Państwo sposobu na uwiecznienie ważnej w Waszym życiu chwili. Chcecie aby pamiątka po nim pozwoliła w jak największym stopniu odtworzyć wspaniałe wspomnienia..., dobrze trafiliście.

1600 zł

Firma na wesele: Luxury Wedding Movies - Pawelski
6 zł

Luxury Wedding Movies - Pawelski

Tworzymy piękne filmy ślubne.

Kalisz

W naszą pracę włożymy zaangażowanie i pasję, użyjemy wysokiej jakości sprzętu. Dzięki nam wspomnienie Twojego Ślubu będzie jednym z najpiękniejszych wspomnień w Twoim życiu.

3900 zł

Firma na wesele: FOTOVIDEO MARTIN
0 zł

FOTOVIDEO MARTIN

Uwiecznimy Wasze cudowne chwile...

Kalisz

Atrakcyjne ceny ,(film HD w cenie SD). Wysokiej klasy sprzęt,doświadczenie i pasja w podejściu do tematyki filmu i fotografii. Naszą pasją jest filmowanie, dzięki czemu... nasze produkcje mają to "coś" i w pełni oddają uroczysty klimat, zatrzymując w czasie najpiękniejsze Państwa chwile.

2200 zł

Firma na wesele: *Studio filmu i fotografii
0 zł

*Studio filmu i fotografii

Trafny wybór zadzwoń

Kalisz

Studio filmu i fotografii realizuje każde zamówienie przy użyciu profesjonalnych kamer o najwyższej jakości obrazu i dźwięku - o szczegóły pytaj pod

1100 zł

Firma na wesele: FENIKS STUDIO
0 zł

FENIKS STUDIO

Ładne filmy ślubne

Kalisz

Filmowanie przygotowań, ceremonii ślubu, przyjęcia weselnego, pleneru. Filmowanie lustrzankami, długość filmu dostosowana do życzenia zamawiającego Chętnie odpowiem na... pytania zadane przez formularz kontaktowy , zadając pytanie proszę wspomnij o terminie i miejscu filmowania Zapraszam serdecznie Grzegorz

Firma na wesele: Camdar Film & Fotografia Ślubna
0 zł

Camdar Film & Fotografia Ślubna

Postaw Na Nowoczesny Film Ślubny

dojedziemy z Ostrowa Wielkopolskiego

Jeśli oczekujesz profesjonalnego wideofilmowania? To właśnie Tobie polecamy swoje usługi. Oglądałeś dziesiątki filmów ślubnych i zawsze byłeś nimi znudzony, chcesz, aby... Twoim znajomym zakręciła się łezka w oku, a zarazem dobrze się bawili oglądając film? Dobrze trafiłeś!

2500 zł

Firma na wesele: Agnieszka i Robert Laskowscy
0 zł

Agnieszka i Robert Laskowscy

Fotografia - Film

dojedziemy z Ostrowa Wielkopolskiego

Zajmujemy się fotografią ślubną oraz filmem. https://www.facebook.com/laskowscy.fotografia.film/ (Filmowanie lustrzankami +szyna+stabilizator ). Oferujemy usługi w zakresie... filmowania uroczystości ślubnych, komunijnych itd.

2500 zł

Firma na wesele: VIDEO MARTA
0 zł

VIDEO MARTA

Film ślubny w nowoczesnym wydaniu

dojedziemy z Ostrowa Wielkopolskiego

Naszą ideą jest tworzenie nowoczesnych, atrakcyjnych filmów. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, oraz umiejętności, które umożliwiają nam tworzenie produkcji na... wysokim poziomie.

2800 zł

Firma na wesele: Studio Gavicom
0 zł

Studio Gavicom

dojedziemy z Ostrzeszowa

Filmowanie lustrzankami - www.vimeo.com/gavicom Studio fotograficzne. Zamawiając u nas zyskujesz: - doświadczenie, - najnowocześniejszy sprzęt, - krótki czas realizacji..., - elastyczność w dostosowaniu oferty do oczekiwań i możliwości klienta,

3200 zł

Sprawdź kamerzyści w najbliższych miastach: Kępno, Konin, Krotoszyn, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Szamotuły.