Zaktualizowaliśmy regulamin i politykę pry­watności. Jeśli posiadasz konto i chcesz w pełni z niego korzystać zaloguj się

KONKURS! Bądź piękna w dniu ślubu!

Która kobieta nie chciałaby wyglądać oszałamiająco w dniu swojego ślubu? Weź udział w naszej zabawie i daj sobie szansę na wygranie ekskluzywnych kosmetyków, które podkreślą Twoje piękno w tym wielkim dniu!

Aby  wziąć  udział w konkursie:

  1. Odnajdź na naszym fan page’u na Facebooku post promujący KONKURS „Bądź piękna w dniu ślubu!”
  2. Zamieść komentarz pod tym postem, odpowiadając w 3 zdaniach na pytanie: „Jak na co dzień pielęgnujesz swoją urodę, aby w dniu ślubu wyglądać oszałamiająco pięknie?”
  3. Konkurs trwa od 23 czerwca do 4 lipca 2018 r. 

Komisja konkursowa wyłoni i nagrodzi autorów trzech najciekawszych odpowiedzi zestawami kosmetyków marki Mary Cohr, każdy  o wartości 330 zł.

Zwycięzca zostanie poinformowany o nagrodzie w poście na Facebooku na fan page’u PlanujemyWesele w dniu 6 lipca 2018r. przez oznaczenie jego nicku używanego w portalu społecznościowym Facebook, a także przez wiadomość prywatną wysłaną przez administratora fan page PlanujemyWesele.

Zapraszamy do zabawy!

---------------------

Uwaga! Rozstrzygnęliśmy nasz konkurs "Bądź piękna w dniu ślubu!" z udziałem marki Mary Cohr.

Dziękujemy bardzo za wszystkie zgłoszenia. Mieliśmy duży problem z wybraniem trzech - naszym zdaniem - najciekawszych odpowiedzi. Cieszymy się, że wśród fanek portalu i katalogu usług PlanujemyWesele jest tak wiele kreatywnych dziewczyn! 

A oto wyniki! Kosmetyki Mary Cohr otrzymują (kolejność Laureatek jest przypadkowa):

Pola Świątek
Joanna Gotner
Iga Bartłomiejczyk

Gratulujemy serdecznie! Ze zwyciężczyniami skontaktujemy się przez wiadomość prywatną za pośrednictwem Facebooka. 

Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach! 

 

Szczegółowy regulamin 

---------------------

Drogie Czytelniczki,
 
w związku z otrzymaniem zastrzeżenia od jednej z uczestniczek naszego konkursu "Bądź piękna w dniu ślubu" co do prawidłowości jego rozstrzygnięcia, postanowiliśmy dokonać tego ponownie. 
 
Uwaga dotyczyła przyznania nagród osobom, które w swoim zgłoszeniu zamieściły obszerniejszą wypowiedź niż określał to Regulamin konkursu ("Opisz w trzech zdaniach to w jaki sposób pielęgnujesz swoją urodę w dniu ślubu, aby wyglądać olśniewająco i oszałamiająco” - pkt II, 2, iv).
 
Od początku zależało nam na krótkich, kreatywnych odpowiedziach, spośród których moglibyśmy wybrać trzy - naszym zdaniem – najciekawsze. „W trzech zdaniach” rozumieliśmy w sposób potoczny, a nie dosłownie.
 
Jednocześnie zgadzamy się, że to sformułowanie mogło zostać zrozumiane inaczej, niż wskazywała na to nasza interpretacja. Przepraszamy za wprowadzenie Uczestniczek konkursu w błąd.
 
Tym samym informujemy, że Jury PlanujemyWesele ponownie dokona wyboru laureatek konkursu, na podstawie udzielonych już - zgodnych z Regulaminem - odpowiedzi, i przyzna nagrody ponownie najpóźniej do dnia 18 lipca 2018r. Wyniki zostaną ogłoszone wg tych samych zasad co w pierwszym rozstrzygnięciu.
 
Osoby, które już wyróżniliśmy, a których wypowiedzi były dłuższe niż 3 zdania oczywiście również otrzymają nagrody.