Opis

Catering Blue  Wykup Plan

0 opinii · Dodaj

Catering inny niż wszystkie

lub anuluj
Oferta
Przygotowujemy
  • torty weselne
Catering weselny
330
Cena za osobę
120km
Dowóz gratis
Usługi
  • personel do obsługi przyjęcia
Dodatki
  • wypożyczenie zastawy stołowej
  • wypożyczenie stoły i krzesła
  • wypożyczenie namiotu bankietowego
Przygotowujemy
Catering weselny
km
Usługi
Dodatki
lub anuluj
Opinie
0 opinii · Brak opinii
Kontakt
zmień
lub anuluj
Regiony działania
Galeria
Dodaj zdjęcia
    • Bufet cateringowy z przekąskami: mini kanapki, słodkie desery i półmisek z roladkami mięsnymi. Obok tace z finger food i sałatkami w pojemnikach.
      • HD
    • Słodki bufet z tartami i ciastami na wielopoziomowych paterach, obok stosy talerzy do serwowania.
      • HD
    • Nakryte stoły z elegancką zastawą, serwetami i złotymi sztućcami oraz karafkami z napojami. Dekoracje z zieleni i białych kwiatów pod girlandami świateł.
    • Okrągłe stoły nakryte szarymi obrusami, z winem, sokiem i kompletami kieliszków oraz sztućców. Elegancka zastawa z kartami menu i dekoracją z zieleni na środku stołu.
    • Nakrycie stołu z przezroczystymi talerzami, złotymi sztućcami i kieliszkiem. Na talerzu dekoracja z zielonej gałązki i biała serweta.
    • Długi stół bankietowy z nakryciami, kieliszkami i napojami w dzbankach oraz butelkach. Na tle widać stół z dekoracjami i świecami.
    • Długie stoły przygotowane do serwisu: zastawa, kieliszki i dzbanki z napojami. W tle słodki stół z deserami w słoiczkach i paterami.
    • Nakryty stół z białym obrusem, przystawkami na paterach oraz napojami w butelkach. Przygotowane sztućce, kieliszki i serwetki w eleganckiej sali restauracyjnej.
    • Długi stół bankietowy nakryty białymi obrusami, szkłem i sztućcami w namiocie. W tle stoły cateringowe z napojami i przekąskami.
    • Stół cateringowy z napojami w słojach, butelkami w lodzie, szklankami oraz przekąskami i wypiekami. Ustawienie typu bufet w namiocie.
    • Plenerowa strefa z wysokim stolikiem koktajlowym i zestawem kieliszków ustawionych do serwowania napojów. Przy drewnianej altanie zgromadzeni goście.
    • Długie stoły z pełną zastawą, napojami i pieczywem, przygotowane do podania posiłku. Rustykalne wnętrze z dekoracjami z zieleni i świecami.
    • Długi stół bankietowy nakryty do serwisu z karafkami soków i zastawą. W tle stanowisko cateringowe z obsługą i podgrzewaczami.
    • Długi stół z elegancką zastawą, kieliszkami i dekoracjami z zieleni oraz kwiatów. Na stole stoją butelki z napojami i wiaderko z lodem.
    • Długi stół bankietowy w białym namiocie, nakryty zastawą, kieliszkami i sztućcami. Na stole stoją dzbanki z sokami oraz dekoracje roślinne.
    • Elegancko nakryte długie stoły z talerzami, sztućcami i kieliszkami, gotowe do podania dań. Dekoracje z zieleni i kwiatów w drewnianym wnętrzu.
    • Długi stół bankietowy z nakryciami, kieliszkami i dekoracjami kwiatowymi w rustykalnej sali. Z boku ustawiony bufet z napojami i przekąskami.
    • Bufet cateringowy na drewnianym stole: piętrowe białe ekspozytory z przekąskami, sałatkami i roladkami. Obok stosy talerzy oraz dekoracyjne latarenki.
    • Ogród z alejką i białymi stolikami koktajlowymi ustawionymi na trawie. Brak widocznego serwowania jedzenia lub napojów.
    • Bufet cateringowy pod namiotem: stoły z podgrzewaczami i zastawą oraz przekąski na paterach. Na pierwszym planie grill/wędzarnia z unoszącym się dymem.
    • Członek obsługi w czarnym stroju z logo cateringu idzie po drewnianym pomoście w plenerze.
      • HD
    Ta firma poleca
    Statystyki
    1483 wizyty
    Od utworzenia oferty 28.03.2020
    22 wizyty
    przez ostatnie 30 dni