Opis

DJ WODZIREJ MARINUS  Wykup Plan

0 opinii · Dodaj

WESELE w bajecznym blasku i dźwięku

lub anuluj
Oferta
2osoby
Typowy skład
3000
Wesele
1400
Poprawiny
300km
Dojazd gratis
Prowadzenie imprezy
  • DJ
  • wodzirej
  • zabawa przy stołach
Instrumenty
  • akordeon
Wokale
  • żeński wokal główny
  • męski wokal główny
Usługi dodatkowe
  • muzyka w kościele
Repertuar
  • disco polo
  • przeboje polskie
  • przeboje zagraniczne
km
Prowadzenie imprezy
Instrumenty
Wokale
Usługi dodatkowe
Repertuar
lub anuluj
Opinie
0 opinii · Brak opinii
Kontakt
zmień
lub anuluj
Regiony działania
Galeria
Dodaj zdjęcia
    • Dwóch DJ-ów/wodzirejów przy stanowisku z oświetleniem scenicznym, głośnikami i sprzętem do nagłośnienia sali. Gotowi do poprowadzenia wesela i rozkręcenia parkietu.
    • Pierwszy taniec pary młodej wśród ciężkiego dymu, na tle gości i fioletowego oświetlenia sali. Romantyczny klimat na parkiecie weselnym.
    • Zrzut ekranu opinii na Facebooku z pozytywną rekomendacją dla DJ-a wodzireja. Widoczny długi komentarz i reakcje pod postem.
    • Wodzirej z mikrofonem prowadzi zabawę przy stole weselnym i wręcza upominek pannie młodej. Obok para młoda w trakcie przyjęcia.
    • Rozbudowane stanowisko DJ-a z mikserem, laptopem, nagłośnieniem i belką oświetleniową LED w sali weselnej. Obok widoczny baner usług DJ/wodzireja.
      • HD
    • Uśmiechnięty wodzirej z mikrofonem na głowie gra na akordeonie. W tle dekoracyjne mapy na ścianie i krzesło.
      • Dobra ocena
    • Dwóch DJ-ów/wodzirejów przy stanowisku z laptopem, mikserem i kontrolerem, gotowych do poprowadzenia weselnej zabawy. W tle widać statyw z kamerą oraz oświetlenie parkietu.
      • Dobra ocena
    • Pierwszy taniec pary młodej na parkiecie wśród niskiego dymu i efektów świetlnych, otoczony gośćmi weselnymi.
      • HD
    • Dwóch prowadzących imprezę z mikrofonem zachęca gości do zabawy; w tle widać fragment stanowiska z mikserem. Energia i interakcja na parkiecie.
      • Dobra ocena
    • Goście bawią się na parkiecie w kolorowych światłach dyskotekowych. Dynamiczna atmosfera weselnej imprezy.
      • HD
    • Goście weselni tańczą na parkiecie w kolorowych światłach, wśród nich panna młoda. Na sali widać efekty oświetlenia i dym na parkiecie.
      • HD
    • Stanowisko DJ-a z nagłośnieniem, mikserem i belką oświetleniową na trawersie; obok duży baner reklamowy. Setup gotowy na wesele w sali bankietowej.
      • Dobra ocena
    • Goście weselni bawią się na parkiecie, a panna młoda tańczy wśród dzieci i przyjaciół. W tle widać tłum na tanecznym kole.
      • HD
    • Dwóch wodzirejów na sali weselnej przy sprzęcie nagłośnieniowym; w tle widać statywy i okablowanie. Kolorowe światła tworzą efekt dyskotekowy na ścianach.
      • Dobra ocena
    • Goście bawią się na parkiecie w sali weselnej, w tle widać kolorowe światła imprezowe. Nad parkietem pracuje dźwig z kamerą rejestrującą zabawę.
      • HD
    • Goście bawią się na parkiecie przy kolorowych światłach disco w sali weselnej. Dynamiczna scena taneczna w trakcie imprezy.
      • HD
    • Goście bawią się na parkiecie w sali weselnej, tańcząc w parach przy kolorowym oświetleniu. Energetyczna atmosfera imprezy.
      • HD
    • Roztańczona panna młoda i goście na parkiecie w sali weselnej, w tle widać nagłośnienie i kolorowe światła disco.
      • Dobra ocena
    • Goście bawią się na parkiecie weselnym w sali bankietowej, w tle kolorowe światła i dym. Widoczna para młoda oraz tańczący uczestnicy imprezy.
    • Goście tańczą na weselu na parkiecie w sali bankietowej, w tle widać parę młodą. Kolorowe światła tworzą imprezowy klimat.
      • HD
    • Stanowisko DJ-a z oświetleniem scenicznym, mikserem i nagłośnieniem na sali weselnej. Dwóch wodzirejów przed setupem, jeden z akordeonem.
      • Dobra ocena
    • Goście bawią się na parkiecie podczas wesela w sali bankietowej, w tle stoły i żyrandole. Widać klimat imprezy z kolorowym oświetleniem, bez stanowiska DJ-a.
    • Pierwszy taniec pary młodej w chmurach ciężkiego dymu, wokół zgromadzeni goście. Na parkiecie widać także operatora z kamerą rejestrującego moment.
      • HD
    • Uśmiechnięta kobieta przy mikrofonie na scenie, w czerwonej sukni. Ujęcie w klimacie występu na żywo, z oświetleniem koncertowym w tle.
    • Stanowisko DJ-a z oświetleniem na kratownicy, mikserem i laptopem oraz nagłośnieniem po bokach. Dwóch wodzirejów pozuje przed setupem, jeden z akordeonem.
      • Dobra ocena
    • Roztańczona sala weselna z efektami świetlnymi i laserami na parkiecie. W tle widać scenę z oświetleniem i nagłośnieniem w stylu DJ-setu.
    • Mężczyzna gra na akordeonie przy oknie z firankami, obok stoi roślina na stoliku. Brak stanowiska DJ-a i sprzętu nagłośnieniowego.
      • HD
    • Stanowisko DJ-a na sali: konsola z laptopem, nagłośnienie na statywach i rampa z oświetleniem scenicznym. Parkiet rozświetlony efektami świetlnymi.
    • Para młoda tańczy na parkiecie wśród gości, w tle widać kolorowe oświetlenie i efekty świetlne na sali weselnej.
    • Goście trzymają płonące race, tworząc czerwony dym i efektowną oprawę na zewnątrz. Na pierwszym planie para młoda obserwuje pokaz.
    • Goście tańczą na parkiecie podczas wesela, w tle kolorowe oświetlenie sceniczne.
      • HD
    • Para młoda tańczy wśród gości na parkiecie podczas wesela. W tle widać oświetlenie imprezowe i statyw ze sprzętem.
      • HD
    • Goście bawią się na parkiecie w sali weselnej wśród kolorowych świateł dyskotekowych. Klimat dynamicznej imprezy i tańców.
      • HD
    • Goście na parkiecie podczas wesela, wspólna zabawa i taniec w sali bankietowej. Brak widocznego stanowiska DJ-a lub sprzętu nagłośnieniowego.
      • HD
    • Goście bawią się na parkiecie podczas wesela, w tle widać kolorowe efekty świetlne. Dynamiczna atmosfera i tańce w sali bankietowej.
      • HD
    • Zabawa oczepinowa na parkiecie: para młoda siedzi tyłem do siebie i unosi buty, a goście obserwują przy stołach. Scena z weselnej sali pełnej emocji.
    • Goście weselni tańczą w kole na parkiecie, w tle widać oświetlenie imprezowe. Para młoda bawi się razem z bliskimi w sali weselnej.
      • HD
    • Rozkręcona zabawa na parkiecie weselnym – goście w przebraniach i kolorowych światłach tańczą w sali bankietowej.
      • HD
    • Zmysłowa, artystyczna scena: mężczyzna i kobieta w półmroku, oświetleni zielono-czerwonym światłem. Brak widocznego stanowiska DJ-a ani sprzętu.
    • Goście weselni tańczą w kole na parkiecie, w tle widać pannę młodą. Kolorowe światła tworzą klimat zabawy.
      • HD
    • Goście bawią się na parkiecie, wykonując zabawę z przekładaniem marynarek. Dekoracje sali z balonami i podwieszanymi materiałami tworzą klimat wesela.
    • Goście tańczą na parkiecie w sali weselnej w kolorowym świetle i z dymem scenicznym. W tle widać ustawione oświetlenie estradowe.
      • HD
      • Dobra ocena
    • Efektowne oświetlenie i lasery na parkiecie – zielone i niebieskie wiązki oraz dym tworzą klubowy klimat. Nie widać stanowiska DJ-a ani osoby obsługującej sprzęt.
    • Romantyczny kadr pary w bliskim uścisku na tle nocnego nieba z gwiazdami i podświetloną Wieżą Eiffla.
    • Goście tańczą w kole na parkiecie, a kolorowe światła imprezowe tworzą klimat zabawy. W tle widać salę i bar.
      • HD
    • Goście tańczą na parkiecie podczas weselnej zabawy w sali bankietowej. W kadrze kilka par w trakcie tańca, bez widocznego stanowiska DJ-a.
      • Dobra ocena
    • Roztańczony parkiet z gośćmi w kolorowych światłach disco i efektach laserowych. Klimat imprezy weselnej z balonami i dynamicznym oświetleniem na sali.
    Ta firma poleca
    Statystyki
    2025 wizyt
    Od utworzenia oferty 24.10.2015
    11 wizyt
    przez ostatnie 30 dni