Najlepszy w Polsce katalog firm weselnych

Firma na wesele: TwojaFotografia.pl A i T Pączek TwojaFotografia.pl A i T Pączek

multimedia

Zakres usług:
 
 
 
 
 
 
Format zdjęć:
 
 
 
Cena:
2500 zł
Cena obejmuje zdjęcia z:
Dom, Kościół, Przyjęcie i Plener
Liczba zdjęć (papier):
140
Liczba zdjęć (DVD):
500
Czas realizacji:
60 dni

W branży fotograficznej działamy kilka lat. Od maja 2007 roku jako małżeństwo tworzymy wspólną firmę. Specjalizujemy się głównie w fotografii ślubnej reportażowej i plenerowej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze fotografie były wyjątkowe i pełne spontaniczności. Dążymy do tego, by nasza praca przebiegała w miłej i luźnej atmosferze. Jesteśmy kreatywni i otwarci na nowe propozycje oraz wszelkie uwagi. Pragniemy, aby nasi klienci byli zadowoleni, wówczas i my mamy ogromną stysfakcję z wykonywanego zawodu. Profesjonalny sprzęt i wyposażenie, nowatorskie pomysły, jak również chęć poznawania coraz to nowszych technik w fotografii, wpływają na efekty pracy jaką wykonujemy. Licencja upoważniająca do fotografowania podczas liturgii mszy św., daje nam poczucie swobody w robieniu zdjęć. Od 2008 roku należymy do grupy fotoPRO, skupiających najlepszych fotografów ślubnych w Polsce.

Zapraszamy na naszą stronę: www.TwojaFotografia.pl

Zdjęcia ślubne, fotograf slubny, fotografie slubne, plener i reportaz slubny Lublin Warszawa Opole Lubelskie Krasnik Janow Lubelski Bilgoraj Annopol Kielce Nałęczów Kazimierz Dolny Krasnystaw Hrubieszów Zamość Bełżyce Świdnik Urzędów Poniatowa Dęblin Bychawa Radzyń Podlaski Ożarów Opatów Sandomierz Jozefow nad Wisla Solec nad Wisla Lipsko Iłża Końskowola Garbow Nisko Stalowa Wola Rudnik Tarnogrod Tomaszów Lubelski Szczebrzeszyn Tyszowce Chełm Piaski Swidnik Lubartow Kock Łuków Miedzyrzec Podlaski Gora Kalwaria Skarżysko Kamienna Starachowice

Rekomendacje wystawione tej firmie:

Fachowe zdjęcia oraz bardzo mili ludzie. Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć doskonałą pamiątkę ze swojego wesela.

Agnieszka i Tomek to duet, który zna się na tym co robi!!!! Polecamy z czystym sumieniem. Mili, sympatyczni i profesjonalni!!!! Współpraca z nimi to czysta przyjemność :)

Spotkanie z Tomkiem, to była sama przyjemność... Sprzęt wysokiej klasy, ale sam sprzęt zdjęć nie robi. Głowa pełna pomysłów, ciekawe ujęcia i umiejętne wykorzystanie obiektywów, jak i światła. Firma godna polecenia na 500%.
Pozdrawiamy www.BreakIce.pl :)

Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza i długoletnie doświadczenie to gwarancja że klient będzie zadowolony.Tomek żyje fotografią każde zdjęcie robione jest z pasją i oddaje nie tylko suchy obraz ale również emocje z danej chwili.

Z czystym sumieniem polecam tą firmę, Aga i Tomek to profesjonaliści jakich mało na rynku lubelskim i nie tylko, Wielu "pstrykaczy" powinno się od nich uczyć!

Pstrykać każdy może ale nie każdy wie co gdzie i jak pstrykać.Agnieszka i Tomek nie pstrykają ,oni z wielkim wyczuciem zatrzymują chwile które będą przemiłym wspomnieniem

Jeśli chcesz polecić tę firmę i masz konto firmowe, zaloguj się i wystaw rekomendację.

Kontakt

TwojaFotografia.pl A i T Pączek

Opole Lubelskie, Lubelska 16
telefony
 
e-mail
www

POLECANE FIRMY:

Profil odwiedzono: 3034 razy
Na PlanujemyWesele od: 15.06.2009