Opis

Emilia - oprawa wokalna ślubu  Wykup Plan

0 opinii · Dodaj

Zapraszam serdecznie!

lub anuluj
Oferta
1osoba
Typowy skład
350
Wesele
Poprawiny
Prowadzenie imprezy
  • DJ
Usługi dodatkowe
  • muzyka w kościele
Repertuar
  • przeboje polskie
  • przeboje zagraniczne
  • muzyka klasyczna
km
Prowadzenie imprezy
Instrumenty
Wokale
Usługi dodatkowe
Repertuar
lub anuluj
Muzyka
Dodaj utwory

    Nie ma jeszcze żadnych utworów.

    Opinie
    0 opinii · Brak opinii
    Kontakt
    zmień
    lub anuluj
    Regiony działania
    Galeria
    Dodaj zdjęcia
      • Wokalistka śpiewa przy keyboardzie z mikrofonem na statywie; obok nagłośnienie i okablowanie. Drugi muzyk siedzi w tle na ławce.
      • Wokalistka śpiewa do mikrofonu na scenie, a w tle muzyk z perkusyjnym setupem. Klimatyczne, folkowe tło z malowaną ścianą i oknem.
      • Wokalistka śpiewająca do mikrofonu podczas występu na żywo. Zbliżenie na wykonawczynię na scenie.
      • Muzyk gra na keyboardzie i śpiewa do mikrofonu z nutami na pulpicie, na chórze kościoła. Setup obejmuje klawisze, mikrofon i nagłośnienie.
        • Dobra ocena
      • Kobieta w eleganckiej sukience i futrzanej narzutce stoi przy balustradzie w ciepłym, wieczornym świetle, na tle wnętrza z ceglaną ścianą i muralem.
      • Muzyczka gra na keyboardzie i śpiewa do mikrofonu; przed nią stojak z nutami. Setup na chórze w drewnianym wnętrzu.
        • Dobra ocena
      • Wokalistka śpiewająca do mikrofonu na scenie; w tle stojaki z nutami i przygotowane miejsca dla zespołu. Klimatyczne oświetlenie i dekoracje tworzą koncertową oprawę.
      • Młoda wokalistka śpiewa do mikrofonu, ubrana w czarną sukienkę i białe futerko. Ujęcie z występu na scenie lub podczas wydarzenia.
      • Wokalistka śpiewa do mikrofonu, a obok pianista gra na klawiszach Roland. Setup sceniczny z nagłośnieniem i statywem mikrofonowym.
      • Kobieta przy keyboardzie z nutami na pulpicie i mikrofonem na statywie. Setup do grania i śpiewu w drewnianym wnętrzu.
      • Wokalistka śpiewa do mikrofonu, grając na keyboardzie z nutami na pulpicie. Kameralne wykonanie na żywo z nagłośnieniem.
        • Dobra ocena
      • Wokalistka śpiewa do mikrofonu przy stanowisku z klawiszami i nutami na pulpicie. W tle nagłośnienie i statywy, gotowe do oprawy muzycznej ceremonii.
        • Dobra ocena
      • Wokalistka śpiewa do mikrofonu, grając na klawiszach. Kameralne stanowisko z keyboardem i statywem mikrofonowym.
      • Stanowisko muzyczne na chórze w kościele: klawisze na statywie, mikrofon i głośnik, przygotowane do występu.
      • Wokalistka gra na keyboardzie Yamaha i śpiewa do mikrofonu; obok widać duży głośnik na statywie. Ujęcie z wnętrza kościoła.
        • Dobra ocena
      • Muzyczka śpiewa i gra na keyboardzie w kościele, z mikrofonem na statywie. Obok nagłośnienie i pulpit z nutami przy ołtarzu.
        • Dobra ocena
      • Wokalistka śpiewa do mikrofonu na statywie, obok widoczny sprzęt nagłośnieniowy i instrument klawiszowy.
      • Para młoda klęczy przy ołtarzu w kościele, obok ksiądz i świadkowie. W tle widać dekoracje kwiatowe i biały obrus na ołtarzu.
      • Wnętrze kościoła z ołtarzem, świecami i kwiatowymi dekoracjami. W tle widać siedzących duchownych w szatach liturgicznych.
      • Zbliżenie na wokalistkę śpiewającą do mikrofonu, z widocznym sprzętem nagłośnieniowym i nutami w tle.
      • Wokalistka śpiewa do mikrofonu na tle ołtarza, obok pulpit z nutami. Ujęcie z wnętrza kościoła podczas ceremonii.
      • Kobieta śpiewa do mikrofonu, obok widać klawiaturę i pulpit z nutami. Ujęcie z występu na żywo w sali.
      • Wokalistka śpiewa do mikrofonu na żywo, obok widać klawiaturę i muzyka przy instrumencie. W tle para młoda podczas ceremonii.
      Ta firma poleca
      Statystyki
      3768 wizyt
      Od utworzenia oferty 08.12.2014
      5 wizyt
      przez ostatnie 30 dni