Najlepszy w Polsce katalog firm weselnych
Właściciel profilu nie logował się od dłuższego czasu, dane mogą być nieaktualne

Firma na wesele: Cardinal Palace Cardinal Palace

multimedia

Lokal:
na 400 osób
Info:
 
 
 
Cena za osobę:
nie określono
Cena obejmuje:
 
Dania gorące:
0
Posiłki i napoje:
nie określono
Dodatki:
nie określono
Minimalna liczba gości:
nie określono

Cardinal Palace to eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe usytuowane w urokliwej, otulonej bajecznymi łąkami i lasami miejscowości Klimki koło Łukowa i Siedlec, 116 km od Warszawy.

Cardinal Palace to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego tj. wesela, komunii, chrzcin, imienin, urodzin, studniówek oraz innych, również w plenerze.

Obiekt składa się z klimatyzowanych 3 sal konferencyjno-bankietowych o różnych wielkościach, restauracji, pokoi hotelowych, Pałacowych Ogrodów nad stawem oraz placu zabaw dla najmłodszych. Komunikację hotelową ułatwia winda. Na terenie obiektu dostępnych jest również 100 miejsc parkingowych.

Sala Brylantowa jest największą salą w naszym Pałacu o powierzchni 510m2, przeznaczona jest na zorganizowanie przyjęcia do 400 osób. Istnieje możliwość innej aranżacji Sali Brylantowej i wydzielenia z niej kolejnej sali o powierzchni ok. 125 m2 lub 385 m2.
Kolejna co do wielkości to Sala Szmaragdowa która jest w stanie pomieścić około 100 osób. Sala VIP to kameralna sala, która pozwoli zorganizować przyjęcia do 30 osób.

Cardinal Palace oferuje również 48 miejsc hotelowych, dodatkowo 25 miejsc dostawkowych w komfortowych pokojach 1.-, 2.- osobowych oraz apartamentach o wysokim standardzie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem eleganckiego przyjęcia okolicznościowego w Cardinal Palace, zachęcamy do wysłania zapytania o ofertę.

Jeśli chcesz polecić tę firmę i masz konto firmowe, zaloguj się i wystaw rekomendację.

Kontakt
Profil odwiedzono: 4866 razy
Na PlanujemyWesele od: 12.11.2013