Najlepszy w Polsce katalog firm weselnych

Firma na wesele: Dom weselny Lejla Dom weselny Lejla

Lokal:
na 200 osób
Info:
 
 
 
Cena za osobę:
160 zł
Cena obejmuje:
 
Dania gorące:
4
Posiłki i napoje:
 
 
 
 
Dodatki:
 
Minimalna liczba gości:
nie określono

Dom weselny LEJLA mieszczący 200 Gości położony jest w spokojnej miejscowości Poręba Wielka oddalonej 4 km od Oświęcimia. W pobliżu znajduje się drewniany zabytkowy kościół Św. Bartłomieja z XVI w. który jest jednym z najstarszych kościołów na Pogórzu Śląskim, oraz piękny park.

Nowy Dom weselny LEJLA to połączenie polskiej tradycji z nowoczesnością. Z jednej strony wyśmienita tradycyjna polska kuchnia, uśmiechnięta, doświadczona i w pełni fachowa obsługa z drugiej dużo nowoczesnej techniki: profesjonalny system nagłośnienia, nowoczesne oświetlenie, efekty specjalne, system odtwarzania filmów. W czasie organizowanych imprez będzie panował bardzo komfortowy mikroklimat pomieszczeń dzięki zastosowaniu mechanicznej wentylacji chłodzącej lub nagrzewającej wymieniane powietrze. Posiadamy duży parking i ogród.

Organizujemy z pełną obsługą wesela, komunie, chrzciny, stypy, urodziny, imieniny, sylwestry, studniówki, uroczystości jubileuszowe, inne imprezy okolicznościowe, dancingi, imprezy integracyjne, bankiety, szkolenia i konferencje, występy kabaretów, projekcje filmów itp.

U nas możesz zamówić wódkę, wino, piwo, kolorowe alkohole na stół i do barku po niskich cenach z możliwością zwrotu. Oferujemy elastyczne, bogate menu w niskiej cenie oraz wiejski stół. Proponujemy kompleksową pomoc w organizacji uroczystości (dekorację i wynajem limuzyny, busa, autobusu, usługi filmowe, fotograficzne i DJ, organizację wieczoru kawalerskiego i panieńskiego oraz tanie noclegi).

Rekomendacje wystawione tej firmie:

Polecam ta sale weselna Swietny wystroj i mila obsluga

Zdecydowanie polecamy.
Lokal sprawdzony z pozycji klienta jak i współpracownika.
Pyszne jedzenie, miła obsługa. Pozdrawia ekipa z http://zaczarowanachwila.pl

Jeśli chcesz polecić tę firmę i masz konto firmowe, zaloguj się i wystaw rekomendację.

Kontakt
Profil odwiedzono: 2435 razy
Na PlanujemyWesele od: 20.10.2013