Najlepszy w Polsce katalog firm weselnych

Firma na wesele: Atlantic Atlantic

multimedia

Muzyka:
disco polo, biesiada i zagraniczne
Skład:
5 osób
Instrumenty:
 
 
 
 
Wokal:
 
 
Inne:
 
 
Wesele:
4000 zł
Poprawiny:
2000 zł
Dojazd:
do 50 km GRATIS!!!

Jesteśmy zgraną lubelską grupą zajmującą się profesjonalną oprawą muzyczną szerokiej gamy imprez okolicznościowych.

Marcin - wokalista, wodzirej, klawiszowiec, szef zespołu czyli wszystko, co najlepsze w jednej osobie. To z nim jako Nasz klient ustalisz wszystkie szczegóły i to on zadba o to, by zespół zrealizował je od A do Z :)

Kamil - wokalista, klawiszowiec, dba o wszelkie kwestie techniczne, a także świetnie porozumiewa się z ludźmi (zwłaszcza z kobietami :))

Tadek - gitarzysta, akordeonista, wokalista - istny człowiek orkiestra, bo nie ma instrumentu na którym by nie zagrał. Gdy Atlantic już 'nie może', Tadek zawsze pomoże :)

Mikołaj - perkusista jakich mało na lubelskim rynku! Od samby po rockowe brzmienia, on i jego wszystkie garnki poradzą sobie z każdym stylem muzycznym! Co ciekawe Mikołajowi zdarza się też śpiewać, a nawet tańczyć (i to w trakcie grania na perkusji! :))

Karolina - wokalistka, która oprócz śpiewu ma za zadanie zapanować nad facetami w zespole :) Przede wszystkim jednak zaśpiewa i w kościele i w wesele. Zadba o to by na imprezie nie brakowało utworów romantycznych, radiowych nowości i starych dobrych klasyków.

Na życzenie klienta, zespół Atlantic poprowadzi także huczną biesiadę za stołami i zagra do przedślubnego błogosławieństwa młodych.


Zespół muzyczny ATLANTIC ma za sobą setki udanych imprez!
I całkiem spore grono zadowolonych klientów!
Wiemy, że mamy udział w ważnych dla Was momentach, dlatego chętnie wysłuchamy Waszych propozycji, a od siebie zaoferujemy całą pasje do tego, co robimy, byśmy wszyscy byli zadowoleni :)
W naszym repertuarze na chwilę obecną znajduje się ok 600 utworów z każdego gatunku, przez co możemy go dopasować do gustów naszych klientów oraz ludzi bawiących się razem z nami. Posiadamy dużej mocy sprzęt nagłaśniający (ok 5kW), sporą ilość efektów świetlnych oraz innego sprzętu muzycznego niezbędnego do tego, by nasza muzyka brzmiała czytelnie i miło dla ucha.

Zapraszamy do wysłuchania https://www.youtube.com/watch?v=JqN0yM70VBQ

ZAPRASZAMY na nasz profil na facebook'u gdzie dowiecie się o Nas jeszcze więcej...

Rekomendacje wystawione tej firmie:

Zespół godny polecenia ! Młoda ekipa, która sprawi, że będziecie się wspaniale bawić na swoim weselu a goście nie będą chcieli schodzić z parkietu. Polecamy !

Polecamy w 100% fajny klimat, fajna muzyka, młodzi z energią do pracy (perkusista the best :) i wokalistka też)

Sprawdzona ekipa!! Polecam serdecznie! Super zabawa !

Fantastycznie rozkręcili wesele. Fajne światła. Ogólnie fajni ludzie

Jeśli chcesz polecić tę firmę i masz konto firmowe, zaloguj się i wystaw rekomendację.

Kontakt

POLECANE FIRMY:

Profil odwiedzono: 5817 razy
Na PlanujemyWesele od: 21.01.2013