Najlepszy w Polsce katalog firm weselnych

Firma na wesele: Saran Band Saran Band

multimedia

Muzyka:
biesiada, zagraniczne i polskie
Skład:
4 osoby
Instrumenty:
 
 
 
 
 
 
 
Wokal:
 
 
Inne:
 
 
 
Wesele:
3800 zł
Poprawiny:
250 zł
Dojazd:
do 100 km GRATIS!!!

Saran Band to gwarancja dobrej zabawy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !!!Witamy serdecznie najmocniejszą stroną naszego zespołu są możliwości wokalne, prezentowane zarówno w solowych, jak i wielogłosowych aranżacjach polskich i zagranicznych przebojów. Każdy nasz występ dostarcza niezapomnianych wrażeń. Możliwości zespołu oraz wysokiej klasy instrumenty i nagłośnienie, pozwalają na wykonywanie różnorodnego repertuaru, w zależności od gustów i potrzeb słuchaczy. Zespół "Saran Band" sprawdza się na dużej estradzie, kameralnych bankietach, weselach i imprezach dla młodzieży. Zawodowy realizator dźwięku zadba o to, by jakość dźwięku zawsze była jak najlepsza,a doświadczony wodzirej zachęci do zabawy i poprowadzi tradycyjne oczepiny.
Oprawa muzyczna realizowana przez nasz zespół jest w 100% profesjonalna! Nie mamy wątpliwości, że sprostamy Państwa wymaganiom i uświetnimy Państwa uroczystość, pozostawiając miłe i niezapomniane wspomnienia.

Rekomendacje wystawione tej firmie:

"Saranków" POLECAM !!!!!

Bardzo dobry zespół na Waszą imprezkę !
Polecam :)

Saran Band to gwarancja dobrej zabawy. Bardzo dobrze dopasowane bloki muzyczne do bawiących się. Świetny kontakt z gośćmi. Bogate dodatkowe atrakcje (oczepiny, przyśpiewki). Konkursy ze smakiem. Polecam i pozdrawiam.

Wielokrotnie współpracowałem z nimi i za każdym razem była to czysta przyjemność. Są PRO , ponieważ są niebanalni i każdą imprezę potrafią zrobić "z jajem".Nie będziecie się z nimi nudzić ,za to po zabawie będziecie za nimi tęsknić. Polecam i pozdrawiam.

Wiele jest zespołów za to nie wielu jest muzyków.którzy potrafią tak zagrać jak oni i stworzyć przez to niepowtarzalny klimat.To nie są ludzie "z łapanki"-to są profesjonaliści-ludzie z pasją!!!

Świetny Zespół, który podchodzi do sprawy
muzycznej z dużym profesjonalizmem.
GORĄCO POLECAMY ten Zespół na każdą imprezę.
Z muzycznym pozdrowieniem:
Zespół Muzyczny „EFECT”
http://www.zespolefect.pl/

Polecamy tę kapelę Weselną. Współpracujemy juz od jakiegoś czasu i widzimy, że to co robia - robią z wielką pasją. Wspaniale bawią gości weselnych. Bardzo Polecamy Studio DigitalHD

Bardzo dobrze Nam znani koledzy po fachu i z czystym sumieniem gorąco polecamy!!! Bardzo dobrze brzmiące wokale. Zawsze na czasie z repertuarem. Luzik w prowadzeniu imprezy. Pozdrawiamy. Players'i:-)))

Zespół godny polecenia. Doświadczenie i młody duch to mieszanka wybuchowa, do tego wszystkiego rodzinna atmosfera i dobry efekt gwarantowany ! Polecamy i pozdrawiamy .

Świetna muzyka która wpada w ucho i od razu porywa do tańca:) Polecamy.

Świetna muzyka która wpada w ucho i od razu porywa do tańca:) Polecamy.

Rzetelne i fachowe podejście do wykonywanej pracy! Zawsze na czas i zawsze w gotowości!

Polecamy i pozdrawiamy :)

Z nimi można się nieźle zabawić. Super głosy, luzik i sponton. Duże doświadczenie. Znamy się od zawsze, wiem co mówię. Polecamy i pozdrawiamy!

Jeśli chcesz polecić tę firmę i masz konto firmowe, zaloguj się i wystaw rekomendację.