Najlepszy w Polsce katalog firm weselnych
Właściciel profilu nie logował się od dłuższego czasu, dane mogą być nieaktualne

Firma na wesele: TOP SECRET TOP SECRET

multimedia

Muzyka:
disco polo, biesiada i disco
Skład:
4 osoby
Instrumenty:
 
 
 
Wokal:
 
Inne:
 
 
Wesele:
1 zł
Poprawiny:
1 zł
Dojazd:
brak informacji

Wybierając naszą ofertę mają Państwo pewność, że wesele lub inna uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem, gdyż Państwa zadowolenie jest naszym najważniejszym celem. Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną i gwarantujemy dobrą zabawę!
Od wielu lat trafiamy w gusta ludzi szukających niebagatelnej rozrywki. Posiadamy profesjonalny sprzęt estradowy oraz instrumenty i (mówiąc nieskromnie) naprawdę potrafimy zrobić z nich należyty użytek
Kilkunastoletnie doświadczenie "w branży" nauczyło nas wszystkiego, co powinien umieć i wiedzieć zespół nie tylko weselny ale i dyskotekowy, tak aby uroczystość pozostała niezapomnianą zarówno w pamięci organizatorów i gospodarzy jak i gości.
Efekty świetlne i dymne które są w naszym posiadaniu są dodatkiem do całej oprawy muzycznej. Sprawiają że na sali jest efekt migających laserów.
Zespól TOP SECRET zajmuje się również nagłośnieniem i obsługą dużych imprez plenerowych gdyż dysponuje sprzętem o dużej mocy.
Skład zespołu tworzy czterech muzyków:
GRZEGORZ STAŃCZAK-instrumenty klawiszowe, vocal ,
prowadzenie imprez,
PIOTR KLIS - saksofon, vocal
DAMIAN KUCIĘBA - instrumenty klawiszowe, vocal
WALDEMAR NOWAK - akordeon
Zespól obsługuje różnego rodzaju imprezy takie jak:
Wesela
Zabawy
festyny
Dyskoteki
Dancingi
Studniówki
Imprezy integracyjne
Imprezy plenerowe
Zdobyte doświadczenie w zespole TOP SECRET, w kapeli ludowej jak i w orkiestrze dętej zaowocowało wydaniem płyty w trzech częściach. Niebawem również ukaże się czwarta cześc która będzie dostępna na rynku na przełomie roku 2011/12
Mówią, że dobry zespół muzyczny to gwarancja udanej imprezy. "TOP SECRET” może dać Wam tę pewność! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy, że Państwa poszukiwania zakończą się na tej stronie.
jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie odpowiemy
ZAPRASZAMY!!!

Jeśli chcesz polecić tę firmę i masz konto firmowe, zaloguj się i wystaw rekomendację.

Kontakt
Profil odwiedzono: 3807 razy
Na PlanujemyWesele od: 09.01.2012