Najlepszy w Polsce katalog firm weselnych

Firma na wesele: Nocna Zmiana Nocna Zmiana

multimedia

Muzyka:
biesiada, pop i zagraniczne
Skład:
3 osoby
Instrumenty:
 
 
Wokal:
 
 
Wesele:
3000 zł
Poprawiny:
1000 zł
Dojazd:
do 100 km GRATIS!!!

Zespół Nocna Zmiana powstał w 2003 roku w wyniku naszego wielkiego zamiłowania do muzyki. Z biegiem czasu zamiłowanie stało się pasją a także zawodem.
Jesteśmy wykształconymi muzykami w związku z czym mamy pełną świadomość tego co gramy i jaką muzykę proponujemy naszym odbiorcą. Gramy i śpiewamy świadomie dlatego nic co robimy nie jest przypadkowe tylko dobrze, drobiazgowo przemyślane i opracowane.
Powoli ale konsekwentnie budujemy swój wizerunek, grając utwory popularne, rozrywkowe, taneczne, ale często zapomniane. Odświeżamy stare przeboje, gramy współczesne hity z pierwszych pozycji list przebojów. Często zmieniamy aranżacje utworów po to, aby stare szlagiery – „evergreeny” zyskały swoistą świeżość brzmieniową i stały się jeszcze bardziej taneczne.
Nie jesteśmy „tylko” zespołem. Na co dzień jesteśmy przyjaciółmi, świetnie się rozumiemy, a przede wszystkim lubimy grać, co na pewno widać na scenie. Naszą pozytywną energią wprowadzamy miłą i sympatyczną atmosferę.

Rekomendacje wystawione tej firmie:

Rewelacyjny zespół, świetny repertuar i ciekawe brzmienie! Zdecydowanie polecam! Przy tej muzyce goście nie schodzą z parkietu!

Jeśli chcesz polecić tę firmę i masz konto firmowe, zaloguj się i wystaw rekomendację.

Kontakt
Profil odwiedzono: 1836 razy
Na PlanujemyWesele od: 25.11.2011